Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

III Wielki Zlot Forumowiczów - wstępne przymiarki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Od tego zakazu niektórzy mieli elementarne kłopoty z zachowaniem równowagi.
    Attached Files

    Comment

    • yemiołka
      Senior
      • 02-2002
      • 1012

      Marusia napisał(a)
      No ładnie, pijaki, to już pod tym dachem mnie, Slavoya i Nikity nie zauważyliście?
      taaa, nawet usłyszeliśmy. nad ranem. cuś w stylu: a kto to tu kurde bez biletu! czy jakoś tak...
      **** zbliża ludzi... :-]

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        yemiołka napisał(a)
        taaa, nawet usłyszeliśmy. nad ranem. cuś w stylu: a kto to tu kurde bez biletu! czy jakoś tak...
        Coś się kuleżance pomyliło - to ja słyszałam Jano, jak o 4 nad ranem pytał: " A kto śpi na tym łóżku? Bo z byle kim nocował nie będę!"
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Piwowar
          Senior
          • 05-2001
          • 2542

          Ja dopiero dzisiaj, bo Pieczarek śledził mnie aż do domu i chciał mi ukraść samochód. Pojechał dopiero wczoraj, jak załatwiłem mu taki sam i w tym samym kolorze. Poza tym po podpisaniu umowy nie chciał dać pieniędzy i trzeba było mu je wydzierać siłą, więc cała transakcja trwała trochę dłużej niż u normalnych ludzi.

          Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim obecnym, a szczególnie organizatorom i memu osobistemu opiekunowi. Moja piwna głowa niestety nie zdołała zarejestrować wszystkich, ale myślę że po następnym zlocie będę już wiedział z pamięci kto jest kto.
          Następny zlot za rok, więc czasu na zmądrzenie i stanie się normalnym mam pod dostatkiem. Kto nie wierzy że mi się uda, niech przyjedzie za rok i sam się przekona. Co niektórzy już widzieli w niedzielę w nocy, że jak chcę przestać pić i odejść, to nie ma zmiłuj się, więc silna wola jest już wyrobiona.
          Zdjęcia będą jak naprawię komputer, bo wczoraj po włączeniu miałem wybuch.

          Na koniec jeszcze drobnostka dotycząca przede wszystkim pewnego piwowara w stroju ochroniarza: mimo kilkakrotnych pytań, nie wszystkie odpowiedzi zostały mi w pamięci, więc czy mogę za rok zapytać ponownie?
          Archiwum piwne

          Poznaj
          http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
          Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
          Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

          Comment

          • BROWARIEC
            • 10-2002
            • 429

            marcopolok napisał(a)
            Jajników, Panie tego, Jajników!!
            Maggyk! Tabletka! Jak było? Bo ja się upieram przy jądrach ! Waćpan sobie przypomnij jak omawialiśmy brak tarcia w nogawkach po rzeczonym badaniu
            Żadna płaca nie hańbi...
            ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              Ahumba napisał(a)
              Zapomniałeś dodać, że należy się nagana Slavoyovi za Piękną Helenę, której nijak nikt nie mógł dojrzeć, choć dzięki wyżej wspomnianemu o mało co nie spóźnilibyśmy się na autobus do EDIego
              To sprawa jest dość skomplikowana, bo pierwsza wersja Slavoya był taka, że Helena jedzie o 11.33. Potem z niewiadomych powodów pojawiła się wersja, że Helena jedzie o 12.11. Po czym coś zagwizdało i spędziliśmy upojną godzinę szwendając się po stacji. Ale pytałem znajomego kolejarza i powiedział mi, że nie jechała Helena, tylko - tak jak wieczorem - Pt 47. Za to mam więcej zdjęć peronu i kibla niż samego zlotu.

              Jak zwykle po takim zlocie wielkie podziękowania dla Marusi, Arta i Gaba. Dziękuję również wszystkim za towarzystwo. Ta noc z czwartku na niedzielę była wyjątkowo aktywna, ale też niesłychanie krótka. Wątroba w gruzach; mam nadzieję, że do następnego zlotu choć trochę się zregeneruje. Z całej imprezy najlepiej zapamiętałem poranne czwartkowe wstawanie na pociąg do Wrocławia

              Comment

              • yemiołka
                Senior
                • 02-2002
                • 1012

                Marusia napisał(a)
                Coś się kuleżance pomyliło - to ja słyszałam Jano, jak o 4 nad ranem pytał: " A kto śpi na tym łóżku? Bo z byle kim nocował nie będę!"
                ewidentnie kuleżanka łże, bo Jano o 4 nad ranem nie byłby w stanie skonstruować tak złożonej wypowiedzi!
                **** zbliża ludzi... :-]

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  yemiołka napisał(a)
                  ewidentnie kuleżanka łże, bo Jano o 4 nad ranem nie byłby w stanie skonstruować tak złożonej wypowiedzi!
                  Jednak był, a kuleżanka za to ma białe plamy, hę?
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • yemiołka
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 1012

                    a kuleżanka ma tłuste plamy, hę? od tej golonki. proszę nie mlaskać!!
                    **** zbliża ludzi... :-]

                    Comment

                    • kangurpl
                      Senior
                      • 03-2002
                      • 2660

                      iron napisał(a)
                      ...Zdjęcia będą po niedzieli, ....
                      No i co jest niedziela mineła a zdjęć nie ma !!!!
                      Czyżby je już cenzura wycieła?
                      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        kangurpl napisał(a)
                        No i co jest niedziela mineła a zdjęć nie ma !!!!
                        Czyżby je już cenzura wycieła?
                        Cierpliwości - wszak "po niedzieli" to jest zarówno poniedziałek, jak i sobota przed następną niedzielą

                        A poważnie, to postaram się zamieścić boszkowskie fotostory (w odpowiednim temacie rzecz jasna) jak najprędzej (najpewniej będzie to czwartek - nie będzie szefa)
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎