Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kto jak dojeżdża i gdzie będzie nocował? - rozmowy forumowiczów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Kto jak dojeżdża i gdzie będzie nocował? - rozmowy forumowiczów

    uwaga dla Warszawiaków - pojawiła się dziś promocja Ryanair - ja nabyłem bilety Modlin-Wrocław, Wrocław-Modlin 9 maja wylot (21.45) 11 maja powrót (17.55 z WRO) za całe 79 zł w obie strony
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!
  • olie
    Senior
    • 06-2011
    • 777

    #2
    Można też polecieć z Gdańska z przesiadką w Modlinie, wtedy wychodzi hit (78 zł w jedna stronę). Na obu odcinkach leci ten sam samolot, więc teoretycznie nie ma opcji spóźnienia Chociaż na Modlin-Wrocław-Modlin już są ostatnie sztuki w tej cenie.
    Last edited by olie; 29-01-2014, 23:27.

    Comment

    • olie
      Senior
      • 06-2011
      • 777

      #3
      Już tylko 1 na piątek został, niedziela wykupiona.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        W d*** się wam poprzewracało Z lubością będę oczekiwał relacji prasowych o awanturujących się pasażerach lotu z Wrocławia

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • gwzd
          Senior
          • 01-2012
          • 622

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
          uwaga dla Warszawiaków - pojawiła się dziś promocja Ryanair - ja nabyłem bilety Modlin-Wrocław, Wrocław-Modlin 9 maja wylot (21.45) 11 maja powrót (17.55 z WRO) za całe 79 zł w obie strony
          Ja też lecę 9. maja Ale na powrót już się nie załapałem, 113zł nie będę wydawać. Wrócę pociągiem albo Polskimbusem. A i tak pewnie z FDP przywiozę trochę piw do domu, więc nie będę musiał dokupować bagażu
          Last edited by gwzd; 29-01-2014, 23:55.

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            W d*** się wam poprzewracało Z lubością będę oczekiwał relacji prasowych o awanturujących się pasażerach lotu z Wrocławia
            Wiesz, zawsze może być mgła i lądowanie w Poznaniu
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              W d*** się wam poprzewracało
              No

              Następny FDP zrobimy przy pasie startowym na lotnisku
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Najszybciej byłoby transporterem teleportacyjnym. Jak w Star Treku.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  W d*** się wam poprzewracało Z lubością będę oczekiwał relacji prasowych o awanturujących się pasażerach lotu z Wrocławia
                  Ja wolę się awanturować w pkp albo kłócić z obsługą w polskim busie
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • canigggia
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 451

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
                    Można też polecieć z Gdańska z przesiadką w Modlinie, wtedy wychodzi hit (78 zł w jedna stronę). Na obu odcinkach leci ten sam samolot, więc teoretycznie nie ma opcji spóźnienia Chociaż na Modlin-Wrocław-Modlin już są ostatnie sztuki w tej cenie.
                    Akurat w tym wypadku to nie masz szan na taki przelot. Między oboma lotami jest 25 minut czasu, jeśli dobrze zauważyłem. Po wylądowaniu w Modlinie trzeba wysiąść z samolotu, wyjść z terminalu i ponownie przejść kontrolę bezpieczeństwa, etc. Ryanair, jak dobrze pamiętam, zamyka check-in 30 minut przed odlotem. Niestety, nie ma możliwości zakupu biletu łączonego, wiec trzeba przejść odprawę dwa razy. Sam się nad tym zastanawiałem by lecieć 'Rajankiem', ale jak zobaczyłem godziny, to stwierdziłem, że lepiej będzie PKP, a w przypadku gdy stanie pociąg w polu, to może nawet postarają się o taksówki
                    Browarnik Tomek
                    TomCani

                    Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                    Comment

                    • olie
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 777

                      #11
                      To byłby wyczyn, ale zawsze można próbować schować się w samolocie Ale jakby było tak z 15-20 minut więcej odstępu, to by można próbować.

                      Comment

                      • canigggia
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 451

                        #12
                        Kolejna rzecz, to jak przewieźć piwa zakupione we Wrocławiu do Modlina i Gdańska w bagażu podręcznym? Tak czy siak, do Modlina sobie zakupiłem bilet z Gdańska.
                        Browarnik Tomek
                        TomCani

                        Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9732

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tak czy siak, do Modlina sobie zakupiłem bilet z Gdańska.
                          A potem..., z Modlina... ...przystanek idę do mleczarni, itd.

                          Comment

                          • canigggia
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 451

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                            A potem..., z Modlina... ...przystanek idę do mleczarni, itd.
                            Dobrze oznacz tylko tę kankę z mlekiem, by magazynier mleczarni nie miał problemów z przekazaniem mleka
                            Browarnik Tomek
                            TomCani

                            Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                            Comment

                            • olie
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 777

                              #15
                              Jest jeszcze Modlin Bus jakby mleczarnię zamknęli

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎