Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.05.01-03 - 6. Festiwal Dobrego Piwa i 12. Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • borsukwroc
    Member
    • 02-2013
    • 71

    #16
    Będzie kapsel festiwalowy?

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #17
      Taki sam, jak rok temu
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • woosaa
        Senior
        • 07-2005
        • 1548

        #18
        Lista browarów już jest,lecz nie widzę browaru z Oławy?(chyba że jeszcze nie jest gotowy z piwem)
        mb WOS

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #19
          Będzie będzie - pełna lista po 10 kwietnia się pojawi.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • woosaa
            Senior
            • 07-2005
            • 1548

            #20
            Czy plan ze stoiskami będzie dostępny np. na wejściu?
            mb WOS

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #21
              Będzie w Informatorze przy zakupie szkła, będą też ulotki z planem, oraz można wydrukować ze strony www.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • woosaa
                Senior
                • 07-2005
                • 1548

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Będzie w Informatorze przy zakupie szkła, będą też ulotki z planem, oraz można wydrukować ze strony www.


                OK.Pytałem,bo moja drukarka wyzionęła żywota.
                mb WOS

                Comment

                • Cwieku666
                  Junior
                  • 04-2014
                  • 26

                  #23
                  Mając teku z baladin, które nie ma podziałki, dostanie się normalnie piwo czy trzeba mieć koniecznie jakieś szkło z podziałką (zeszłoroczne festiwalowe mi się potłukło :/) ?

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    #24
                    Obawiam się, że czekają Cię wydatki na szkło, bo inaczej z plastiku będziesz pił.
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • Cwieku666
                      Junior
                      • 04-2014
                      • 26

                      #25
                      Najwyżej kupie w plastiku i sobie przeleje jeśli to będzie jakiś problem... albo sobie korektorem namaluje podziałkę.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #26
                        Jeśli ktoś się dopiero teraz obudził i szuka nerwowo noclegu we Wrocławiu, to mam do odstąpienia pokój 1-osbowy w Solo na Kwiskiej (do stadionu 8 minut tramwajem). Tanio nie jest, ale nie ma co wybrzydzać. Sprawa do załatwienia przez booking.com - uzgadniamy dokładną godzinę i jesteśmy w kontakcie, ja zwalniam pokój, wraca on do puli wolnych miejsc, chętny działa dalej we własnym imieniu - na booking, albo dzwoni szybko do hotelu.
                        PS - ktoś mnie o ten pokój prosił w Warszawie, ale sorry - nie pamiętam kto. Jeśli się zgłosi do wieczora, to ma pierwszeństwo. Akcja do przeprowadzenia tylko dziś, najdalej wieczorem. Gdy nie będzie chętnego, to po prostu rezygnuję bez konsekwencji z noclegu i ktoś "z ulicy" będzie mógł go sobie zabrać.
                        Last edited by Pendragon; 28-04-2015, 12:39.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cwieku666 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mając teku z baladin, które nie ma podziałki, dostanie się normalnie piwo czy trzeba mieć koniecznie jakieś szkło z podziałką (zeszłoroczne festiwalowe mi się potłukło :/) ?
                          No z podziałką - jak nie będziesz miał podziałki, to jak Ci mają nalać 0,2 l - na oko? Pewnie niektórzy się zgodzą, ale gwarancji nie ma. Najtańsze szkło 17 zł:
                          Od 2011 roku, na każdą edycję festiwalu przygotowujemy specjalne szkło. Kielichy, kufle czy szklanki posiadają dodatkową cechę 0,2l, dzięki czemu uczestnicy festiwalu mają możliwość zakupienia degustacyjnych porcji piwa. W 2023 roku, przygotowaliśmy wspólnie z firmą SAHM wyjątkowe szkło festiwalowe.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jeśli ktoś się dopiero teraz obudził i szuka nerwowo noclegu we Wrocławiu, to mam do odstąpienia pokój 1-osbowy w Solo na Kwiskiej
                            Nie ma chętnych, zatem rano skorzysta (lub nie) ktoś "pierwszy - lepszy".

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • babalumek
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1207

                              #29
                              Ze względu na plany koncertowe na dziś i jutro, festiwal odwiedziłem wczoraj. Mnogość wystawców i oferowanych piw już nie była dla mnie zaskoczeniem. W związku z tym że pobyt zaplanowałem 1 dniowy, nastawiłem się na próbki piw z browarów restauracyjnych i nie tylko z innych części Polski, które na co dzień nie tak łatwo jest skosztować, szczególnie w wersjach beczkowych. Celowałem więc w pojemności 0,2 l i tu pierwszy plus za dostępność takich pojemności, bo i cenowo mnie to jakoś nie zrujnowało (4-6 zł). Co do cen to oczywiście tanio nie jest, plotki krążyły że to ze względu na dość wysokie koszty związane z wystawieniem swojej ekspozycji, od opłaty zaczynając na transporcie i obsłudze kończąc. Kolejny plus to dużo mniejsze kolejki jak rok temu. Ale nie jestem w stanie powiedzieć na ile to efekt organizacji, może większej ilości wystawców, a na ile frekwencji. Wczorajszym popołudniem nie było jakichś tłumów, zapewne przez pogodę. Spotkałem znajomego który siedział już od 10 i mówił że koło południa przy słabej pogodzie były pustki. Wieczorem już znacznie więcej osób, w każdym razie nie stałem nigdzie dłużej jak 5 min, ale do pojedynczych stoisk, niekoniecznie piwnych, kolejki jednak się potworzyły. Jeśli chodzi o to co najważniejsze, czyli piwo, spróbowałem mnóstwo nowych piw, a w zasadzie się nimi opiłem Bardzo dobre wrażenie smakowe wywarł na mnie browar z Gdańska, a także z Poznania i Czechowic-Dziedzic. Równie dobry poziom piw oferują browary z Nowej Huty oraz nowy Profus z Oławy, a także z browar z Bieszczad. Próbowałem zazwyczaj piw jasnych typu IPA i AIPA, ale także stoutów. Zawiodła mnie nieco Jedlina, dość wysoka cena a smakowo jednak szczebel niżej. Generalnie jednak bardzo wysoki poziom oferowanych napitków przez browary kontraktowe i restauracyjne, ceny w nich od 10 zł wzwyż za pół litra, ale oczywiście można też kupować piwa polskie i czeskie typu Lwówek czy Primator za ok połowę tej kwoty. Ja spróbowałem swojego ulubionego Krakonosa i trafiła mi się warka bardzo dobra.
                              MRKS Kuźnia Jawor

                              WTS Sparta Wrocław

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                                Bardzo dobre wrażenie smakowe wywarł na mnie browar z Gdańska
                                Który?

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎