Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.05.01-03 - 6. Festiwal Dobrego Piwa i 12. Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    2015.05.01-03 - 6. Festiwal Dobrego Piwa i 12. Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

    Wzorem z zeszłego roku i z jeszcze zeszłego zakładam temat zbiorczy do zadawania pytań, hejtowania, rzucania pomysłów wszelakich tudzież plotkowania.

    Zarówno FDP jak i WWP posiadają swoje strony internetowe, na których w miarę nowych działań będą zamieszczane aktualizacje, jak również na FB.

    W tym roku zajmiemy całą esplanadę Stadionu - będzie można chodzić naokoło. Otwarte będą również trybuny, tak jak rok temu. Planujemy tam strefę blogerską - szczegóły wkrótce.

    Spotkanie piwowarów odbędzie się prawdopodobnie tam, gdzie rok temu - czyli krzyżówka garażu, loftu i więzienia W przyszłym tygodniu zawieszę tradycyjny temat koszulkowy. W tym roku planujemy też oprócz koszulek inne upominki dla piwowarów.

    Wykłady dla piwowarów odbędą się w salach szkoleniowych na terenie Stadionu tym razem w piątek - na pewno tajniki słodu będzie zgłębiał Marcin Chmielarz, a drugi wykład jeszcze się kluje.

    Po za tym będą też szkolenia sensoryczne dla zaawansowanych i początkujących, testy na daltonizm sensoryczny i inne atrakcje. nad którymi w pocie czoła pracujemy
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Piktor
    Senior
    • 11-2011
    • 109

    #2
    Wiadomo już, jakie w tym roku będzie szkło?

    Tak patrzę na ten termin i myślę, że jeśli pogoda dopisze, to podwojenie powierzchni festiwalu to będzie za mało, trzeba by raczej drugi stadion wybudować, żeby nie było masakry (świadczącej o sukcesie, ale jednak masakry). Mam nadzieję, że przynajmniej czołowi wystawcy mają tego świadomość i znacznie (ale to ZNACZNIE) zwiększą ilość obsługujących i ilość piwa w stosunku do zeszłego roku, bo inaczej z takiej Pinty będzie się można napić trzech piw, po jednym każdego dnia... nie, co ja gadam, najpóźniej drugiego już się skończy. Pierwszego przynajmniej jeszcze gitarowy rekord Guinnessa na rynku, to może będzie trochę luźniej, chociaż nie wiem, czy grupy uczestników tych dwóch wydarzeń się jakoś bardzo pokrywają, chyba nie. Trochę drżę.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Szkiełka będziemy od przyszłego tygodnia prezentować na FB - pierwsze może nawet jutro.

      Wystawcy w tym roku mają obowiązek posiadania minimum 6 nalewaków, takich z piwem, a nie dla ozdoby, ilość wystawców też się sporo zwiększy, zatem miejmy nadzieję, że podołamy
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • macas
        Senior
        • 02-2008
        • 680

        #4
        Zawsze otwierałem letni sezon nad jeziorem na imprezie Las Woda Blues, ale w tym roku zapowiada się niezły Jazz na stadionie - mam teraz zgryza
        Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
        Beniamin Franklin

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          #5
          Można poszukać okołoweekendowych biletów Ryanair za 9 PLN (w jedną stronę) - ja nabyłem drogą kupna na 1 maja - wracam... jeszcze zobaczę - jakby co bilet na PolskiegoBusa mam, jeszcze zapoluję na "P...lino" za 49 PLN.
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #6
            Dla mnie trochę niefortunnie zmieniony jest termin FDP, będę w tym czasie na tzw. majówce, do tego zagranicą. Gdyby FDP było tak jak dotychczas w drugi weekend maja , to z przyjemnością bym w tym bardzo ciekawym według mnie festiwalu uczestniczył.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #7
              No trudno - może sobie WDP jakoś bez Ciebie poradzi...
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #8
                Liczyłem, że FDP Marusia odwoła jak napiszę, że mnie nie będzie

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  ART by odwołał Tyle, że to maj, a nie wrzesień.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • koorgan
                    Gość
                    • 08-2014
                    • 50

                    #10
                    Czy ktoś ma zagraniczne typy które warto odwiedzić z kuflem. Z polskich tylko artezan chodzi mi po głowie. Czy 30.04 popołudniu można coś obalić czy impreza zaczyna sie dokładnie 1.05? Czy wejście będzie bezpłatne? Symboliczna opłata mogłaby zredukować tłok.

                    Comment

                    • chemmobile
                      Senior
                      • 03-2009
                      • 2168

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika koorgan Wyświetlenie odpowiedzi
                      Symboliczna opłata mogłaby zredukować tłok.
                      Eeee, taka selekcja wybrańców będzie mało skuteczna. Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie egzamin ze znajomości piwnych gatunków, udokumentowanie osobistej znajomości co najmniej trzech blogerów oraz podanie prawidłowej kolejności na podium piw w losowo wybranych kategoriach Plebiscytu browar.biz za 2014 rok.
                      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                      Comment

                      • koorgan
                        Gość
                        • 08-2014
                        • 50

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                        Eeee, taka selekcja wybrańców będzie mało skuteczna. Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie egzamin ze znajomości piwnych gatunków, udokumentowanie osobistej znajomości co najmniej trzech blogerów oraz podanie prawidłowej kolejności na podium piw w losowo wybranych kategoriach Plebiscytu browar.biz za 2014 rok.
                        2-5 pLN skutecznie odstraszy fanuf ciechana

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika koorgan Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czy ktoś ma zagraniczne typy które warto odwiedzić z kuflem. Z polskich tylko artezan chodzi mi po głowie. Czy 30.04 popołudniu można coś obalić czy impreza zaczyna sie dokładnie 1.05? Czy wejście będzie bezpłatne? Symboliczna opłata mogłaby zredukować tłok.

                          Z tymi typami to poczekaj - nawet jeszcze listy piw nie ma.
                          Impreza zaczyna się 1 maja, w południe. 30 kwietnia możesz obalać w knajpach wrocławskich
                          Wejście jest bezpłatne, też bym wolała płatne, ale póki co nie ma szans.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • pataflazy
                            Junior
                            • 09-2009
                            • 13

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Szkiełka będziemy od przyszłego tygodnia prezentować na FB - pierwsze może nawet jutro.

                            Wystawcy w tym roku mają obowiązek posiadania minimum 6 nalewaków, takich z piwem, a nie dla ozdoby, ilość wystawców też się sporo zwiększy, zatem miejmy nadzieję, że podołamy
                            Dobrze by było gdyby jeszcze dla wystawców był obowiązek do każdego z nalewaków mieć przydzielonego pracownika Może wtedy kolejki były by krótsze.. Fakt jest taki, że w zeszłym roku większość czasu spędzało się właśnie w kolejkach. Po kupieniu piwa trzeba było od razu ustawić się w następnej kolejce i często było tak, że piwo wypijało się będąc mniej więcej w połowie następnej kolejki.. W Leśnicy tez był problem z kolejkami ale nie aż taki. Na stadionie przez długie oczekiwanie zepsuła się w ogóle atmosfera. Przynajmniej ja i większość moich znajomych mieliśmy takie odczucia.
                            W tym roku nie czuje już takiego entuzjazmu jak w poprzednich latach - martwię się, że w związku z wolnym już w piątek będą dzikie tłumy i festiwal straci całkowicie swój urok. No ale pożyjemy zobaczymy... Może pozostanie mi pogodzić się z tym, że z kameralnej imprezy wyrósł na komercyjne święto.

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Niestety wymóg "po pracowniku na nalewak" nie jest realny z kilku przyczyn, ale staramy się wprowadzać zmiany mające na celu rozwiązania problemu zbyt wielkich kolejek.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎