Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2018.06.8-10, IX Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa - Piknik

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    2018.06.8-10, IX Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa - Piknik

    Impreza przy wrocławskim stadionie nie wywołuje już żadnych emocji.

    A szkoda, bo dziewczęta-organizatorki z klubu "Zamkowy kaganek kultury" zaserwowały sporo atrakcji w ramach "pikniku kulturalnego" (" Ideą pikniku jest najlepsza kultura dostępna dla każdego i w każdym wieku"):

    - warsztaty czytelnicze z aktorką Edytą Jungowską,
    - warsztaty z ozdabiania papieru przygotowane przez Muzeum Pana Tadeusza,
    - specjalny tor jazdy na wrotkach,
    - specjalna strefa mody, w której będzie można znaleźć wyjątkowe kreacje stworzone przez młode polskie marki
    - no i muza - a na czele... Anita Lipnicka, idealnie komponuje się przy rozedrganych vibrato oddawanego moczu i subtelnych werbelkach wydobywających się z plastikowego toitoja...

    Pysznie!

    Po paru piwkach można złożyć głowę na piersi p. Jungowskiej i wyszeptać jej do ucha prośbę "poczytaj mi mamo", pobawić się papierem, po pijaku założyć wroty i wyruszyć podziwiać wyjątkowe modowe kreacje. Spodziewałem warsztatów pisania haiku oraz panelu dyskusyjnego poświęconemu zagadnieniu karmienia piersią podczas imprez plenerowych. Pozwolę się jednak zaskoczyć za rok!
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    ...panelu dyskusyjnego poświęconemu zagadnieniu karmienia piersią podczas imprez plenerowych.
    Równolegle trwa dyskusja o ZLOCIE, a to świetny temat na taką imprezę, bądź co bądź, plenerową .

    Comment

    • fidoangel
      Senior
      • 07-2005
      • 3489

      #3
      A kto bogatemu zabroni
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • fidoangel
        Senior
        • 07-2005
        • 3489

        #4
        Ten festiwal przejdzie u mnie do historii jako ten, na który się nie wybrałem. CZas wolny jest/był, transport też a ja se na rybki zaraz pojadę. Dla mnie formuła się wyczerpała i już.

        Z ilości postów i temperatury dyskusji widzę, że nie tylko dla mnie. Pomijam setki zdjęć na fb wstawianych przez tych, którzy przeszli na zawodowstwo.
        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          #5
          Dla jednych się wyczerpała, a dla innych się rozwija. To chyba największy i najlepszy festiwal w Polsce. Można narzekać że w Leśnicy było lepiej, że drogie piwa. Bo piwa rzeczywiście drogie... Byłem w tym roku 3 dni i wszystkiego co chciałem nie zdołałem ogarnąć. Multum stoisk, ciekawe browary, w tym nowe i premiery różnych piw. Mnóstwo ludzi i wyrobiona już ranga. Można owszem się spotykać w innych miejscach na innych festiwalach, ale ten jest jak najbardziej prestiżową wizytówką piwną Wrocławia.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            Coraz trudniej trafić na piwo "średnie w kierunku słabego" - dobry poziom próbowanych ok. 40 piw (dzięki ojcu Jacku ) mimo kolejek, można było dostać się dość sprawnie, obsługa nadążała.

            Jadło z jednej strony bardzo dobre - burgery na topchefowskim stanowisku (z panierowanym serem i sosem z rabarbarem) Z drugiej jakieś badziewie typu "kupna wędzona surowa kiełbasa, na miejscu wędzona dymem z nieokorowanego drewna w otwartej komorze"., pozdro także za pomysł "PółKartofel w nowym wydaniu za 10 zł".

            Warsztaty tym razem pod większym namiotem a nawet dwoma, bezcennym popróbować piw od innych piwowarów domowych, ale coś mikra reprezentacja wrocławskich warzycieli (woleli iść na rybki hłehłe ) Tym razem mniej chętnych na degustacje piw domowych w paśmie biletowanym - chyba się nasycono różnorodnością... mimo to wszystkie piwa rozlane - świńsko-ryjkowy Grape Digger nie zawiódł a Lodowy Porter Warszawski dobił

            Byliśmy trzy dni i choć gorąco, to było jak zwykle spoko. Ponoć ulewa nawiedziła FDP w niedzielę wieczór jak już wyjechaliśmy.

            aha, dzieci nie plątały się nadmiernie pod nogami pomimo większej gamy atrakcji dla nich.

            Ale niestety na giełdę nie dotarliśmy...
            Last edited by ART; 11-06-2018, 14:42.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12118

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi

              Byliśmy trzy dni i choć gorąco, to było jak zwykle spoko. Ponoć ulewa nawiedziła FDP w niedzielę wieczór jak już wyjechaliśmy.
              Było rzeczywiście spoko. Lunęło dosłownie na końcu podczas ostatniego utworu głównej gwiazdy pikniku. Jej koncert był krótki. Nie twierdzę, że pasuje do formuły piwnych akcji, ale też przyznam, że wypadła ok. Najbardziej żałuję, że jeszcze podczas występu ochroniarze zakazywali rozlewania piwa

              Chyba zgadzam się z Babalunkiem w jego pozytywnym odbiorze kolejnej edycji. Z rozmów wiem, że wystawcy też byli spokojni.

              Z ciekawostek widziałem sporą grupę duńskich piwoszy. Po wyglądzie i koszulkach to taka spora reprezentacja ichniego browar.bizu

              Wszystkim spotkanym znajomym dzięki za miłą współkonsumpcję

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4538

                #8
                Daro, jak to się stało, że przez 3 dni się nie spotkaliśmy ? Pełno znajomych ludzi, aż miło że się tyle zjechało. Wybór piw niesamowity, nie do ogarnięcia! Najlepszy polski festiwal bezwarunkowo (a może i w EU). Rozmawiając z wystawcami i uczestnikami wszyscy to potwierdzali, serio nikt nie rzekł ani słowa na nie.

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12118

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Daro, jak to się stało, że przez 3 dni się nie spotkaliśmy ? Pełno znajomych ludzi, aż miło że się tyle zjechało.
                  W piątek Cię widziałem, ale było już późno

                  Comment

                  • dadek
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 4538

                    #10
                    Hehe, to chyba się domyślam w którym momencie . Ale zapewniam Cię, że po krótkim odpoczynku uczestniczyłem jeszcze w after party do 3-ej (już po zamknięciu stadionu).

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎