Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2019.06.07/09 X Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    2019.06.07/09 X Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

    To już 10 rocznica Wrocławskiego Festiwalu Dobrego piwa! tak się nam rozrósł, a jeszcze 11 lat temu były tylko Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie :-) Przybywajcie licznie na Stadion Wrocław - będzie wspominkowo, a wspominać będzie przy czym - 76 stoisk z piwem


    Nic wcześniej nie pisałam, bo wyszłam z założenia, że impreza jest już na tyle znana, że nie trzeba przypominać


    Do zobaczenia!
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • etykieta
    Senior
    • 08-2005
    • 180

    #2
    dojazd

    witam, czy ktoś z Wrocławian mógłby podpowiedzieć czym najbliżej podjechać na stadion z dworca PKP (tramwaj, autobus) i w którą stronę z dworca kierować się na start - w sensie gdzie to toto ma przystanek. Z góry dzięki

    Comment

    • concerto
      Senior
      • 09-2003
      • 859

      #3
      Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa odbywa się na esplanadzie (terenie otaczającym) Tarczyński Arena Wrocław przy al. Śląskiej 1 we Wrocławiu.   Możliwości dojazdu: SAMOCHODEM   Z wiadomych względów, najmniej polecany przez nas środek lokomocji. Dla upartych praktyczna informacja: - współrzędne: 51°8'28"N [...]


      Tu masz wszystko.

      Ja zawsze jeżdżę bodaj 31 -tramwajem. Wychodzisz z dworca i idziesz na ul. Stawową. Najlepiej wyjść bocznym wejściem ( tym w kierunku centrum ) i iść kawałek prosto.

      Możesz też pojechać pociągiem na stację Wrocław Stadion.
      "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #4
        3 dni ciężkiej walki, ale się udało. Pogoda super dopisała, choć w sobotę źle się zapowiadało i nieco popadało na otwarcie a niedziela już dość upalna. W tym roku dużo owocowych dodatków na kranach. Chyba nie trafiłem na żadne kiepskie piwo. Warsztaty gwarne i owocne. Świński Ryjek rozlał wszystko, najchętniej szły krieki i RISy Świetne były sery cypryjskie, w normalnej cenie (10 zł za pakiet przeglądu przekąskowo pokrojonych serów). Tłumnie gwarnie i przyjemnie, kolejki niestraszne. A niedziela na niskolakoholowych spędzona w cieniu stadionu.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎