Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VIII WWP - piwowarzy z piwem do degustacji

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #91
    No to się żona nie ucieszy z leżącej przez dwa dni w lodówce skrzynki piwa

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10737

      #92
      Na warsztaty chcesz przyjechać już w czwartek?
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        Na warsztaty chcesz przyjechać już w czwartek?
        Mógłbym ale co tak sam bede siedział, nie?

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10737

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
          Mógłbym ale co tak sam bede siedział, nie?
          Tak tylko pytam bo interesowała Ciebie lodówka na 2 dni przed
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #95
            Drodzy Piwowarzy,

            Wielkie dzięki za tłumne przybycie. Szkoda tylko, że ograniczenie degustacyjne w postaci częstowania tylko osób ze szkłem festiwalowym nie odniosło zamierzonego skutku, czyli nie ograniczyło liczby chętnych do degustacji No, może czerwononosych było mniej, ale i tak - za duży tłum.

            Jak co roku, niestety, chcę również podziękować złodziejom, dzięki którym kilku piwowarów zostało pozbawionych toreb z upominkami, a niektórzy nie dostali koszulek z różnych przyczyn. Nie mówiąc o znikających szkłach i piwach. Oczywiście nie podejrzewam nikogo z naszego grona, tylko tak się wyżalam, bo co roku niesmak mi pozostaje - mimo coraz większych środków ostrożności złodziej zawsze weźmie No nic, za rok stoisko z wydawaniem upominków będzie za kratą podłączoną do prądu, a do szkła WWP będzie dołączony przyrząd, który będzie rozpoznawał DNA swojego właściciela, a resztę będzie raził prądem albo inną wyszukaną przyjemnością

            Załączam plik instrukcji obsługi drożdży Zymoferm, które były w torbie upominkowej dołączone w ramach prezentu od Centrum Piwowarstwa - niestety, dopiero wczoraj po powrocie do domu się zorientowałam, że śliczne, kolorowe instrukcje zostały w kartoniku

            Do zobaczenia za rok - już mam pomysły na kolejne usprawnienia, ale oczywiście temat do plotkowania na ten temat otworzę, bo każda uwaga i porada z Waszej strony nie przejdzie niezauważona

            Wasze
            Attached Files
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #96
              Gwoli zakończenia spraw związanych z koszulkami: zweryfikowałam listę koszulek z zamówieniami w systemie i informuję, że osoby zapisane przez Antosia, jako zgłaszające brak koszulki niestety nie złożyły zamówienia. Jeżeli jednak ktokolwiek z Was złożył takie zamówienie i otrzymał potwierdzenie emailem, proszę o przesłanie mi takiego potwierdzenia - na koszulkę to już nie pomoże, ale na zdiagnozowanie ewentualnego błędu w systemie tak

              W zeszłym roku jednak najczęstszym błędem zamawiających było nie przeprowadzenie tej operacji do końca (nie przeklikanie wszystkich okienek aż do zatwierdzenia zamówienia) - może w tym roku było to samo?
              Last edited by Marusia; 13-05-2011, 12:49.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • bimbelt
                • 12-2007
                • 197

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Gwoli zakończenia spraw związanych z koszulkami: zweryfikowałam listę koszulek z zamówieniami w systemie i informuję, że osoby zapisane przez Antosia, jako zgłaszające brak koszulki niestety nie złożyły zamówienia. Jeżeli jednak ktokolwiek z Was złożył takie zamówienie i otrzymał potwierdzenie emailem, proszę o przesłanie mi takiego potwierdzenia - na koszulkę to już nie pomoże, ale na zdiagnozowanie ewentualnego błędu w systemie tak

                W zeszłym roku jednak najczęstszym błędem zamawiających było nie przeprowadzenie tej operacji do końca (nie przeklikanie wszystkich okienek aż do zatwierdzenia zamówienia) - może w tym roku było to samo?
                To ja chyba popelnilem najczestszy blad, bo nie otrzymalem potwierdzenia. Obiecuje poprawic sie w przyszlym roku.
                Piwolog radzi...
                Piwo Domowe na Facebooku
                Szczeciński Konkurs Piw Domowych

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bimbelt Wyświetlenie odpowiedzi
                  To ja chyba popelnilem najczestszy blad, bo nie otrzymalem potwierdzenia. Obiecuje poprawic sie w przyszlym roku.
                  Ja byłem przekonany, że otrzymałem, ale w skrzynce odnaleźć go jednak nie mogę.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    #99
                    Prosiłabym piwowarów, którzy wystawiali swoje piwa a nie dostali koszulek o informację na PW. Z góry dzięki
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎