Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IX Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 12.05.2012 - przymiarki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie ograniczałbym całkowicie dostępu dla masowego piwosza z piwami domowymi, bo kontakt z prawdziwą sztuką daje więcej niż teoria. Ale możliwe są ograniczenia czasowe np. wyszynk powszechny tylko między godz. 17 a 19, lub serwowanie rotacyjne, czyli nie wszyscy na raz, ale każdy piwowar ma ustaloną jedną godzinę na wyszynk powszechny.
    Przerabialiśmy już takie pomysły - niestety, piwowarzy są niezdyscyplinowani i mimo podawanych informacji o "nielaniu" - lali
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #17
      Panele miały być już dwa lata temu na starym miejscu gdy było mniej ludzi i chętnych nie było, więc teraz tym bardziej nie będzie.

      Niestety ale festiwal zadusił Warsztaty, dziecko Warsztatów zadusiło swego rodziciela
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Przerabialiśmy już takie pomysły - niestety, piwowarzy są niezdyscyplinowani i mimo podawanych informacji o "nielaniu" - lali
        Tam gdzie ja stałem wiele osób z plastikowym kubkiem odeszło z kwitkiem. Sam odmówiłem przynajmniej trzem ludziom. Co ciekawe, za jakiś czas ci sami wracali ze szkłem.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Przerabialiśmy już takie pomysły - niestety, piwowarzy są niezdyscyplinowani i mimo podawanych informacji o "nielaniu" - lali
          Ja nie odmówiłem tylko takiej skulonej babince, która bez ogródek powiedziała, że wleje sobie to do termosa i wypije w domu - "bo kto by tyle na raz spróbował"

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Panele miały być już dwa lata temu na starym miejscu gdy było mniej ludzi i chętnych nie było, więc teraz tym bardziej nie będzie.
            Dziękuję za takie wypowiedzi - są zbędne.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Niestety ale festiwal zadusił Warsztaty, dziecko Warsztatów zadusiło swego rodziciela
            A w którym to miejscu zadusił? Nie zauważyłam. To, że FDP jest imprezą większą, bo skierowaną do szerszego grona odbiorców jest zupełnie naturalne i chyba nie spodziewałeś się, że nasza ekipa zrobi coś, co będzie tylko małą przybudówką do WWP - było by to marnowanie potencjału.
            Last edited by Marusia; 11-05-2011, 12:29.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • amap
              Member
              • 02-2010
              • 98

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
              Przerabialiśmy już takie pomysły - niestety, piwowarzy są niezdyscyplinowani i mimo podawanych informacji o "nielaniu" - lali
              a jak lali to znacznie wiecej niż ustawowe 0,2l więc nie było degustacji a możliwość wypicia sporej ilości pysznych trunków za darmoche - przypuszczam, że w przyszłym roku przy zachowaniu takich samych zasad na warsztatach pojawi się jeszcze więcej osób

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10737

                #22
                W przyszłym roku trzeba wydać mniejsze pojemniki np takie jak w Żywcu
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • macas
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 680

                  #23
                  ja mam dwa pomysły:

                  Jeden - wprowadzony w tym roku czyli odpłatność nie związana z biletami, tylko jakimś gadgetem, (przypinka, breloczek z otwieraczem itp.) łatwy do kontroli, fajna pamiątka i eleganckie.
                  Cena mniejsza i przy okazji może dla piwowarów coś w towarze by skapnęło (ja też lubię prezenty).
                  Dwa - część informacyjno - degustatorką dla zainteresowanych piwowarów zrobić np od 13 -15 a od 15:15 otwartą dla publiki smakującej.
                  W tym roku było z karnością piwowarów tak sobie o czym Antoś "przywiązany" do stolika może coś powiedzieć.
                  i może jeszcze - Trzy - mając rzutnik i ekran może w czasie degustacji publicznej lecieć jakiś piwny pokaz slajdów.

                  na razie tak mnie naszło, ale piję (sorry degustuję dalej) to może jeszcze się przydam
                  Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                  Beniamin Franklin

                  Comment

                  • przemo70
                    † 1970-2019 Piwosz w Raju
                    • 05-2007
                    • 1501

                    #24
                    A może by tak ustawić balie drewniane, jak kto ma, to przywiezie kwasa, przynajmniej problem z głowy, i będziemy się tak pławić niczym w łaźni piwnej w ręce kufel pełen niekwasa i luzik, co nam więcej potrzeba. Maruśka rzuci na telebim jak to się piwo warzy w CP, a na górze niech się prażą na słońcu i piją te wstrętne lambiki
                    Save water, drink beer ...

                    http://www.parowozy.com.pl/
                    http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                    https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                    Comment

                    • Tomek63
                      Junior
                      • 10-2008
                      • 13

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      Coś w tym jest, bo ja nawet nie miałem kiedy agitować, bo non stop nalewałem piwo.
                      Ja tam chętnie jako nowicjusz mogę Cię zastąpić przy tym nalewaniu, a Ty agituj.

                      Comment

                      • Tomek63
                        Junior
                        • 10-2008
                        • 13

                        #26
                        "No to teraz czekam na aplauz i krytykę, na którą oczywiście będę się krzywić, ale obiecuję, że jak zwykle każdą uwagę przeanalizuję i proszę się nie obrażać, jeśli nie uznam czyichś pomysłów za adekwatne do realizacji na tej imprezie"
                        Ciekawi mnie możliwość organizacji warsztatów wyjazdowych. To, co robicie we Wrocławiu, ale koszt,możliwość, warunki lokalowe (chyba znam) i inne, ewentualna pomoc przy organizacji itp.
                        Last edited by ART; 13-05-2011, 06:06.

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10737

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomek63 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ciekawi mnie możliwość organizacji warsztatów wyjazdowych. To, co robicie we Wrocławiu, ale koszt,możliwość, warunki lokalowe (chyba znam) i inne, ewentualna pomoc przy organizacji itp.
                          Chodzi o pokaz warzenia i degustacje ?
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • fidoangel
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 3489

                            #28
                            A se siedzę i to też coś napiszę. Ten pomysł ze szkłem niezły, choć raczej z logo Warsztatów powinien być a nie z logo Festiwalu bo jak Pani Prezes napisała to sa dwie niezależne imprezy.
                            Faktycznie była to "wejściówka" na degustację, choć jak widziałem inne szkło niż Festiwalowe to bez oporu lałem bo nie czuję się związany z Festiwalem.
                            I na "górze" taki kufel mógłby mieć większe uznanie/znaczenie/ niż ten ogólnofestiwalowy...

                            A w temacie ulepszenia przyszłorocznych Warsztatów to usilnie męczę resztkę szarych ...
                            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #29
                              My się zastanawialiśmy czy nie wtopimy na szkle festiwalowym a Ty oczekiwałeś że będzie jeszcze jakieś dodatkowe szkło? Mnie osobiście wystarczy tyle stresu ile doznałem, niekoniecznie więcej.

                              Nie rozumiem dlaczego z jednej strony masz pretensje że siedziałeś i lałeś piwo przez całe Warsztaty a z drugiej chwalisz się olewaniem prośby organizatora, co miało wpływ na to jak długo siedziałeś i polewałeś to piwo (pomijam to, że nie było obowiązku rozlewania piwa non-stop).
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • fidoangel
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 3489

                                #30
                                Nie mam o nic pretensji a ze szkłem mam nadzieję, że nie wtopiliście.
                                Goście Warsztatowi mówili, że nie ma już szkła do kupienia a sprawdzać nie poszedłem.
                                Co do kufli Warsztatowych to piwowarzy otrzymali takie kufelki więc stąd ten pomysł z takim rodzajem szkła.

                                To co piszę to moje obserwacje i przemyślenia i nie widzę w tym nic złego, że na forum sie nimi dzielę. Warsztaty bardzo udane i nie krytykuję, tylko dzielę się uwagami .
                                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎