BrowarBiz utrzymuje się z dobrowolnych datków PremiumUżytkowników. Do absolutne podstawowego działania serwisu niezbędnych jest 100 wspierających osób.
Żeby go móc rozwijać - potrzeba 300+ wspierających.
Dodaj swoją cegiełkę teraz!
Nieustające wsparcie daje nam sklep piwowarski Centrum Piwowarstwa pokrywając resztę brakujących talarów - zapraszamy na zakupy!
Sprzedam polskie tace browarniane z okresu PRL
Treść dla wspierających
Treść dostępna jest dla osób, które wspierają działanie Browar.Bizu.
To nic nowego. Za wszystko, co tu widzisz (i za to, czego jeszcze nie widzisz), ktoś płaci — pracą, wiedzą albo pieniędzmi.
Browar.Biz to miejsce bez reklam, sponsorów i ukrytych interesów. Istnieje wyłącznie dzięki ludziom, którzy uznali, że warto.
To cel finansowy umożliwiający podstawowe działanie serwisu.
Możesz wesprzeć Browar.Biz na dwa sposoby:
-
💛 Wsparcie finansowe
Jeśli możesz i chcesz — pomóż utrzymać serwis.
Zaloguj się i wspierajPo przeprocesowaniu wpłaty - otrzymasz niezwłocznie dostęp do treści. Wpłata 100 zł = dostęp na rok.
-
✍️ Wkład merytoryczny
Napisz coś piwnego. Załóż temat lub dołącz do dyskusji.Nowy wątek lub odpowiedź sprawdzimy i po akceptacji - publikujemy, wraz z publikacją otrzymasz dostęp do serwisu na okres 2 miesięcy.
Bez presji. Bez reklam. Z wyboru.
Related Topics
-
Historia tego kraftowca z Wysoczyny sięga 2011 r. kiedy działali w Igławie (Jihlava) jako Jihlavský radniční právovárečný pivovar.
Od 2018 warzą pod obecną nazwą w nieodległej wsi Kamenice w odremontowanym budynku starej gorzelni.
Koledzy z sekcji turystycznej jeszcze...-
Channel: Czechy
Dzisiaj, 00:37 -
-
Saison, 14 BLG, 7 ABV. Słód jęczmienny i orkiszowy. Cisza o drożdżach i chmielach.
Otwiera się z lekkim sykiem. Podczas nalewania buduje się piana strasząca, że będzie jak z coli. Ostatecznie zostaje ładny porwany kożuszek, lekko znaczący szkło. Podczas merdania w poszukiwaniu...1 Photo-
Channel: Piwo - konkretnie
-
-
Wspominałem o tym kontraktowcu z Bogumina w Czechach:
https://www.browar.biz/forum/piwo/pi...a-galaxy-neipa
Jak tamto było "białym krukiem", to to piwo jest "zielonym" o czym...-
Channel: Piwo - konkretnie
2026-04-25, 18:32 -
-
Opočno piękne miasteczko ze wspaniałym zamkiem w kraju hradeckim, niedaleko polskiej granicy.
Jest też browar:
https://www.browar.biz/forum/piwo/pi...-pivovar-baron
Półciemna trzynastka,...-
Channel: Czechy
2026-04-19, 11:26 -
-
Bjelovar jest prowincjonalnym miasteczkiem, które jest ważnym elementem układanki regionalnej. Ma ładne i zadbane centrum, które jednakże nie było dane mi zobaczyć.
Miałem godzinę na przesiadkę miedzy pociągami i postanowiłem tak na szybko wstąpić do miejscowej knajpy z mikrusem....2 Photos-
Channel: Chorwacja
-
- Loading...
- Koniec listy.