Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmyślny plan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SupeR_PiwosZ
    Senior
    • 05-2008
    • 309

    Co by paczka cały czas w obiegu była.

    - dzidek1960
    - e-prezes
    - adi_999
    - SupeR_PiwosZ

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      Dotarła do mnie. Najpóźniej w poniedziałek wyślę dalej.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        Pierwszy ogląd sytuacji - stłukło się jedno szkło. Raczej popularne i do dostania bez problemów. Zrobiłem przegląd podstawek i masakryczne duble wyrzuciłem do kosza, bo ich jest najwięcej. Szkoda miejsca na taki badziew. Jak nie było dubla zostawiałem. Polskie zostawiłem, bo może to rarytasy Wziąłem 3 szkła i pewnie coś za nie dorzucę. Dorzuciłem etykiet i kapsli. Z podstawek wydłubałem 3 do zbioru, więc jest nieźle

        Comment

        • SupeR_PiwosZ
          Senior
          • 05-2008
          • 309

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Pierwszy ogląd sytuacji - stłukło się jedno szkło. Raczej popularne i do dostania bez problemów. Zrobiłem przegląd podstawek i masakryczne duble wyrzuciłem do kosza, bo ich jest najwięcej. Szkoda miejsca na taki badziew. Jak nie było dubla zostawiałem. Polskie zostawiłem, bo może to rarytasy Wziąłem 3 szkła i pewnie coś za nie dorzucę. Dorzuciłem etykiet i kapsli. Z podstawek wydłubałem 3 do zbioru, więc jest nieźle
          Ciężko właśnie te szklanki czymś sensownym zabezpieczyć. Poszukam, może mam w domu takie tuby po whisky. To w razie czego przepakuje to bardziej kruche szkło.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Wymieniłem karton. Wewnątrz też w kartony i folię popakowałem. Ostatecznie wymieniłem jeszcze trzy polskie szkła masowe na takie jak poniżej. I tak nie mam czwartego... Zapalniczkę otwieracz z RU jeszcze znalazłem. Tuby są spoko, ale moje pakowanie powinno wystarczyć o ile nic nie lata w środku paczki. Puszki boję się wkładać, bo dużo miejsca zajmują, a łatwo ulegają uszkodzeniu. Jak tylko Adi mi poda paczkomat to jeszcze dziś nadam.

            Ps. No nie dodam, bo nie przyjmuje plików. Tyskie 7 stadionów. Marko, Figo i Zibi.
            Last edited by e-prezes; 28-06-2021, 17:52.

            Comment

            • SupeR_PiwosZ
              Senior
              • 05-2008
              • 309

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Wymieniłem karton. Wewnątrz też w kartony i folię popakowałem. Ostatecznie wymieniłem jeszcze trzy polskie szkła masowe na takie jak poniżej. I tak nie mam czwartego... Zapalniczkę otwieracz z RU jeszcze znalazłem. Tuby są spoko, ale moje pakowanie powinno wystarczyć o ile nic nie lata w środku paczki. Puszki boję się wkładać, bo dużo miejsca zajmują, a łatwo ulegają uszkodzeniu. Jak tylko Adi mi poda paczkomat to jeszcze dziś nadam.

              Ps. No nie dodam, bo nie przyjmuje plików. Tyskie 7 stadionów. Marko, Figo i Zibi.
              Puszki musiały być czymś wypełnione od środka albo mogły by być właśnie w tubach. W każdym razie w razie czego będzie się "improwizować" z pakowaniem na bieżąco.

              Comment

              • emeryt1576
                Member
                • 01-2021
                • 38

                Witam,jak tam stoją podstawki w paczce?dużo ciekawości?poszukuje podstawek z Bałkanów i z turcji

                Comment

                • SupeR_PiwosZ
                  Senior
                  • 05-2008
                  • 309

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emeryt1576 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Witam,jak tam stoją podstawki w paczce?dużo ciekawości?poszukuje podstawek z Bałkanów i z turcji
                  Dopisz się na listę to Ci wyślę paczkę jak do mnie trafi. I wtedy sam zobaczysz czy coś ciekawego jest.

                  Comment

                  • SupeR_PiwosZ
                    Senior
                    • 05-2008
                    • 309

                    Paczka odebrana i przejrzana. Kolego emeryt1576 jesteś chętny na przegląd paczki? Zapraszam również innych. Jestem w stanie na dniach wysłać do paczkomatu.

                    Comment

                    • emeryt1576
                      Member
                      • 01-2021
                      • 38

                      Ja w przyszłym miesiącu się odezwe

                      Comment

                      • SupeR_PiwosZ
                        Senior
                        • 05-2008
                        • 309

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emeryt1576 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja w przyszłym miesiącu się odezwe
                        Nie ma problemu. Jak nikt się wcześniej nie dopisze to jesteś zaraz po mnie.

                        Comment

                        • pegie23
                          Senior
                          • 08-2004
                          • 228

                          To może w międzyczasie ja bym ponownie do paczki zajrzał. SupeR_PiwosZ chyba już kiedyś do mnie wysyłałeś, masz moje dane?

                          Comment

                          • SupeR_PiwosZ
                            Senior
                            • 05-2008
                            • 309

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pegie23 Wyświetlenie odpowiedzi
                            To może w międzyczasie ja bym ponownie do paczki zajrzał. SupeR_PiwosZ chyba już kiedyś do mnie wysyłałeś, masz moje dane?
                            Tak, mam Twoje dane. Tylko paczkę będę mógł Ci wysłać dopiero na koniec następnego tygodnia lub nieco później. Na ten moment nie mam takiej możliwości. Jesteś w stanie poczekać?

                            Comment

                            • pegie23
                              Senior
                              • 08-2004
                              • 228

                              Jasne poczekam
                              Last edited by pegie23; 04-08-2021, 07:19.

                              Comment

                              • SupeR_PiwosZ
                                Senior
                                • 05-2008
                                • 309

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pegie23 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jasne poczekam
                                To git! Postaram się wysłać ją jak najszybciej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎