Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmyślny plan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgrredek
    Senior
    • 10-2002
    • 315

    Pojęcie ,,rzeczy wartościowe kolekcjonersko" jest bardzo względne. Nieraz na giełdach kupowałem od n.p. kolekcjonera etykiet kapsle, które są rarytasami, ale on nie miał o tym pojęcia, bo dla niego to był tylko złom. Dla starego kolekcjonera w paczce raczej nie będzie ,,rzeczy wartościowych kolekcjonersko" , chyba, że jakieś nowości. Dla początkującego może tam być sporo, ale nie zawsze ma co tam włożyć w zamian, dlatego paczka chudnie, albo zapełnia się rzeczami zbędnymi, jak chociażby kapslami, o których napisałem powyżej. Ja też nie włożyłem tam rarytasów, bo te trzyma się na giełdę do wymiany za coś konkretnego. Paczka utyła u mnie głównie dzięki etykietom i kapslom, których mam dużo, ale ponieważ w nowym pudle było jeszcze trochę miejsca, dodałem kilka szklanek. Nic ciekawego, ale może komuś się przyda chociażby do codziennego użytku. (Znam kolekcjonera, który ma bardzo pokaźny zbiór szkła, ale piwo piło się u niego z kubków, bo nie dał ruszyć niczego ze zbioru.)
    Zresztą od początku tej zabawy bylo wiadomo, że nie będzie tam rarytasów. Wystarczy przeczytać pierwszy post e-prezesa, który włożył do paczki rzeczy, których nie mógł opchnąć na giełdach.
    www.collections.pl
    Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19166

      ...i dalej takie mam, bo zawsze coś się trafi co już miałem albo dostałem nówkę i odmaczankę w dobrym stanie jestem skłonny się pozbyć. zwykle też nie biorę wszystkiego na giełdę, bo jest tego sporo, a ja nie mam czasu i ochoty siedzieć w miejscu i czekać aż ktoś się zjawi i coś powybiera. jak będę miał zmów zmyślną paczkę u sibie to wrzucę to wszystko co mi zbywa, bo bieganie z tym po giłdach przestało mnie bawić.
      co do drugiej paczki, chyby już ruszyła, ale jak mniemam utknęła na dobre u drugiej lub trzeciej osoby.
      jestem natomiast ciekaw jak z tym szkłem będzie

      Comment

      • kubciu
        Senior
        • 02-2003
        • 438

        Chętnie ustawiam się w kolejce oczekujących na paczkę.

        Comment

        • zgrredek
          Senior
          • 10-2002
          • 315

          e-prezes napisał(a)

          jestem natomiast ciekaw jak z tym szkłem będzie
          W paczce do mnie też dotarła jedna szklanka. I to w całości. Myślę, że zapakowałem je odpowiednio, ale jeśli się zbiją to nie będzie to duża strata. Jednak pomimo ich małej atrakcyjności trzymam za nie kciuki.
          www.collections.pl
          Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

          Comment

          • zgrredek
            Senior
            • 10-2002
            • 315

            Miałem też pomysł, żeby włożyć jakieś regionalne piwo, ale gdyby ono się stłukło ... to strach pomyśleć.
            www.collections.pl
            Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

            Comment

            • igi
              Member
              • 02-2002
              • 44

              No wreszcie się uporałem.Wybrałem co nieco z polskich etykiet(podstawki, kapsle i szkło(nic się nie stłukło;popakowane ekstra) to nie moja działka,więc nawet ich nie ruszałem).Ze swej strony dołożyłem trochę różności polskich i zagranicznych oraz zestaw et.z br.Świdnik.Jutro paczka wraca w okolice Warszawy-odbiorca:KIBI.

              Comment

              • kibi
                Senior
                • 07-2004
                • 1875

                Dotarła do mnie paczka od Igiego, myślę że do końca tygodnia, najdalej początku następnego się z nią uporam. Mam zamiar wybrać sobie trochę polskich etykiet(w zamian inne polskie i kika zagranicznych)i może kilka kapsli. Mam zamiar tez dołożyć jakieś szkło bo coś mam a nie zbieram.
                Następny odbiorca- Koniu

                Comment

                • kibi
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 1875

                  Zgodnie z obietnicą: paczka właśnie opuściła moje progi i jest w drodze do Konia. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś po gruntownym odświeżeniu zawartości do mnie zawita.

                  Comment

                  • koniu
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 151

                    zmyślny plan

                    Witam.
                    Czy nie ma już chętnych na zmyślną paczkę?
                    Chętnych proszę na PW.

                    Comment

                    • masumi
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 289

                      Zgłaszam swoją skromną osobę. Adres podałem Koniowi na PW

                      Comment

                      • koniu
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 151

                        zmyślny plan

                        Następny odbiorca paczki masumi.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19166

                          to jak już jest w Krakowie to z chęcią przyjmę i ja i cos dorzucę. zabrać raczej niewiele, chyba że z zagranicznych etykiet.

                          Comment

                          • Pijak
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 170

                            Po tak długiej wędrówce paczki po Polsce chętnie zaprosiłbym ją do siebie

                            Comment

                            • kalifat
                              Senior
                              • 10-2004
                              • 1168

                              Z tego co wiem, aktualnie sytuacja ma się tak, że kto pierwszy zgłosi się do "dzierżącego" paczuszkę na jego PW (ale dopiero po ogłoszeniu informacji przez owego "trzymacza") ten paczuszkę dostaje.
                              Tym razem wygląda, że jak masumi dogada się z e-prezesem to właśnie POMYSŁODAWCA całej idei zarządzi wyścigi.

                              ps. a tak swoję drogą to ta paczka właśnie wylatuje ze Śląska, więc chyba powinna po Krakowie polecieć gdzieś indziej
                              bla bla bla

                              Comment

                              • Odoakr
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 330

                                Nie wiem, czy wciąż w paczce jest lista ludzi, którzy ją mieli, ale dzięki niej możnaby zrobić ciekawa statystykę dotyczącą przebiegu paczki. Np liczba kilometrów (myślę, że 10 tys km na bank juz przebyła)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎