Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmyślny plan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yaro74
    PremiumUżytkownik
    • 09-2012
    • 2089

    To ja się dopiszę po raz pierwszy:

    - krzysztof30
    - KopernikPOLICE
    - volodos
    - SupeR_PiwosZ
    - genea
    - yaro74

    Comment

    • kopernikPOLICE
      Member
      • 02-2016
      • 53

      Paczka już jest u mnie, coś z kapsli powinno dojść do kolekcji,myślę że kilkadziesiąt sztuk. kilka otwieraczy też przygarnalem. Wiekszosc paczki to wafle więc nawet nie dokładam kolejnych.
      Szkoda że niektórzy wkładają do paczki kapsle typu Polska masówka ( harnasie, Tatry, żywce, Tyskie, perły itp) po co to komu? Mi by było wstyd, wkładać do paczki pordzewiałe kapsle oraz takie których pełno w każdym polskim mieście.
      Dorzuce 200 kapsli, szkło, etykiety, gadżety, otwieracze. Jak wrócę z pracy to się tym zajmę.
      w sobotę najpózniej w poniedziałek postaram się wysłać,musze ogarnąć karton.

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernikPOLICE Wyświetlenie odpowiedzi
        Szkoda że niektórzy wkładają do paczki kapsle typu Polska masówka ( harnasie, Tatry, żywce, Tyskie, perły itp) po co to komu? Mi by było wstyd, wkładać do paczki pordzewiałe kapsle oraz takie których pełno w każdym polskim mieście.
        To po prostu wyrzuć takie badziewie, żeby dalej nie krążyło.

        Comment

        • kopernikPOLICE
          Member
          • 02-2016
          • 53

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi

          To po prostu wyrzuć takie badziewie, żeby dalej nie krążyło.
          No z jednej strony masz rację no ale z drugiej może komuś się to przyda.
          coz tego że dorzuca ktoś 1000 kapsli skoro nawet szkoda czasu żeby to przeglądać bo przez worek widać że to pospolite kapsle które każdy zbierający kapsle ma.
          Decyzje pozostawiam wam, dajcie znać czy słać to dalej czy wyciagnac to z paczki i dodać coś ciekawszego. Ewentualnie zostawić po 3 sztuki z każdego wzoru.

          Volodos, wysłałem ci wiadomość z prośbą o dane do wysyłki. Czekam na info.
          Last edited by kopernikPOLICE; 23-10-2020, 23:34.

          Comment

          • kopernikPOLICE
            Member
            • 02-2016
            • 53

            Hmm, nie wiem co mam robić, paczka spakowana a kolejny kolekcjoner z listy się nie odzywa, czekam do piątku, jak się volodos nie odezwie wysyłam do kolejnej osoby z listy, zatem SupeR_PiwosZ proszę w razie czego o dane do przesyłki nr tel, mail oraz paczkomat do którego sobie życzysz przesłać paczkę.

            Podaje mail bo może tutaj coś nie hula.
            tomek306@interia.pl

            Comment

            • SupeR_PiwosZ
              Senior
              • 05-2008
              • 300

              Nie ma problemu. Podeślę Ci wieczorem. Możesz jednak jeszcze poczekać. Z tego co pamiętam volodos to raczej aktywny użytkownik.

              Comment

              • ARTHUR
                Senior
                • 07-2004
                • 2338

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernikPOLICE Wyświetlenie odpowiedzi

                No z jednej strony masz rację no ale z drugiej może komuś się to przyda.
                coz tego że dorzuca ktoś 1000 kapsli skoro nawet szkoda czasu żeby to przeglądać bo przez worek widać że to pospolite kapsle które każdy zbierający kapsle ma.
                Decyzje pozostawiam wam, dajcie znać czy słać to dalej czy wyciagnac to z paczki i dodać coś ciekawszego. Ewentualnie zostawić po 3 sztuki z każdego wzoru.

                Volodos, wysłałem ci wiadomość z prośbą o dane do wysyłki. Czekam na info.
                Nie wiem czy każdy ma dostęp do kapsli Bosmana czy kapsli z Kanady czy USA ???

                Comment

                • volodos
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 717

                  Adres do kopernikPOLICE wysłany, sorry za obsuwę.

                  Comment

                  • kopernikPOLICE
                    Member
                    • 02-2016
                    • 53

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi

                    Nie wiem czy każdy ma dostęp do kapsli Bosmana czy kapsli z Kanady czy USA ???
                    Ja też nie wiem ale, nie są to jakieś nowości tylko stare już kapsle i przeszły przez kilka rąk i dalej krążą.
                    dorzuciłem kilka nowych bosmanów i trochę mniej lub bardziej ciekawych kapsli z Polski i zagranicy których rzeczywiście ktoś może nie mieć.
                    W każdym razie paczka zapakowana, nic nie usuwałem, leci do volodos.
                    Last edited by kopernikPOLICE; 27-10-2020, 19:03.

                    Comment

                    • volodos
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 717

                      Paczka dotarła, niestety jedna szklanka strzeliła...Pobrałem kilka wafli, troszkę etykiet i kapsli, uzupełniłem takowymi. Superpiwosza proszę o wysłanie adresu do wysyłki na maila: salwarowski.hubert@gmail.com. Niestety nie da się skrzynki na bizie ogarnąć, zresztą nie chce mi się już.

                      Comment

                      • SupeR_PiwosZ
                        Senior
                        • 05-2008
                        • 300

                        Poszło.

                        Comment

                        • volodos
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 717

                          Paczka poleciała we wtorek do SupeR PiwosZ.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            Tak gwoli sprawiedliwości, jak oceniacie ten projekt, bo w tego rocznej edycji było mniej uczestników i różnie oceniano ten pomysł? Włącznie z ostrą krytyką. Także przy wpisie o własnym udziale mile widziane opinie...

                            Comment

                            • kopernikPOLICE
                              Member
                              • 02-2016
                              • 53

                              Mi tam się podobało, koszt niewielki a zawsze coś się znajdzie dla siebie.
                              chętnie wezmę udział jeszcze raz, jeśli będzie taka możliwość.
                              Faktem jest że sporo tam masówki (kapsle) co tylko dodaje wagi paczce.
                              Od groma podstawek, które zbiera coraz mniej osób.
                              Ja niestety też dorzuciłem kolekcje kapsloch których już nie zbieram i nie znam nikogo kto zbiera by mu to oddać więc wrzuciłem do paczki.
                              Fajnie byłoby gdyby do paczki wrzucano rzeczywiście ciekawe przedmioty zamiast zalegajacych kolektybiliów i myśli że kogoś uszczęśliwi a niestety fakt jest taki że tylko dorzuca niepotrzebnych kilogramów.

                              Ja następnym razem, dam znać osobie która będzie do mnie słać paczkę co zbieram i tak samo zapytam osoby do której ja będę słać paczkę czym jest szczególnie zainteresowana. Paczka będzie bardziej spersonalizowana ale przynajmniej jest większa szansa że do paczki trafi coś czego następna osoba nie ma a poszukuje.
                              Bo niestety fakt jest taki że gdybym chciał włożyć wszystko co mam na wymianę to miejsca pod plandeką żuka by zabrakło, więc do takiego kartonu to trzeba zrobić niezłą selekcję.

                              Comment

                              • pizmak666
                                Senior
                                • 12-2006
                                • 1898

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernikPOLICE Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja niestety też dorzuciłem kolekcje kapsloch których już nie zbieram i nie znam nikogo kto zbiera by mu to oddać więc wrzuciłem do paczki.
                                Zbierający kapslochy : toto i masumi
                                „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                                "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                                Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎