Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmyślny plan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SupeR_PiwosZ
    Senior
    • 05-2008
    • 300

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernikPOLICE Wyświetlenie odpowiedzi
    Tak samo pomyślałem, paczkomaty teraz przepełnione, bo wszyscy ślą do siebie paczki na święta, do tego Ty jesteś ostatni na liście więc zanim nikt się nie dopisze to paczka i tak trochę u ciebie poleży.
    U mnie z paczkomatami jest normalnie. Odbieram paczki bez problemu. Nie miałem żadnych przekierowań na inny paczkomat póki co.

    Comment

    • kopernikPOLICE
      Member
      • 02-2016
      • 53

      Paczka wysłana. Jeszcze w tym roku powinna dotrzeć.

      Comment

      • SupeR_PiwosZ
        Senior
        • 05-2008
        • 300

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernikPOLICE Wyświetlenie odpowiedzi
        Paczka wysłana. Jeszcze w tym roku powinna dotrzeć.
        Hehehe jak to zabrzmiało, jakby szła co najmniej z Chin czy innej Rosji. Tak potwierdzam, paczka nadana. Jak dotrze to się odezwę.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          E tam... Najszybsza przesyłka z Chin dotarła do mnie w 10 dni. To ciut więcej niż z UE.


          Cieszę się, że paczka dalej krąży. Jak zdobędę coś co się da do niej dołożyć to się dopiszę. Na razie nie bardzo jest co.

          Comment

          • SupeR_PiwosZ
            Senior
            • 05-2008
            • 300

            Paczka dotarła cała i zdrowa, nieco odchudzona o cześć podkładek. Na dniach będę ją przeglądał dokładniej.

            Comment

            • SupeR_PiwosZ
              Senior
              • 05-2008
              • 300

              Jakby ktoś z Was był chętny żeby sobie znowu w paczce pogrzebać to jest gotowa do wysyłki. Ze swojej strony dorzuciłem między innymi kilka starszych i nowszych kufli, etykiety, kapsle, dwie koszulki polo. Może komuś przyda się to do kolekcji.
              Wasze zdrówko!

              Comment

              • Iwka95
                Member
                • 01-2016
                • 58

                Oj kusisz , kusisz .... Powiedz jakie zasoby kapsli i etykiet w tej paczce ?

                Comment

                • SupeR_PiwosZ
                  Senior
                  • 05-2008
                  • 300

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Iwka95 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Oj kusisz , kusisz .... Powiedz jakie zasoby kapsli i etykiet w tej paczce ?
                  Samych kapsli masz kilka kartonów (zagranica, polskie) nawet nie kapslowane się trafiają. Etykiet jest troszkę mniej ale też jest co poprzeglądać. Ogólnie jest dość sporo wszystkiego.

                  Comment

                  • krzysztof30
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 230

                    Jeśli kapsli dosyć jest, to mogę się dopisać kolejny raz.

                    Comment

                    • SupeR_PiwosZ
                      Senior
                      • 05-2008
                      • 300

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzysztof30 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeśli kapsli dosyć jest, to mogę się dopisać kolejny raz.
                      Nie ma problemu. Podeślij na pw lub na piwosz84@tlen.pl dane paczkomatu i paczka poleci do Ciebie.

                      Comment

                      • emeryt1576
                        Member
                        • 01-2021
                        • 38

                        Witam,a są jakieś podstawki w tej paczce i jakim kosztem w paczkomacie to posyłacie?

                        Comment

                        • SupeR_PiwosZ
                          Senior
                          • 05-2008
                          • 300

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emeryt1576 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Witam,a są jakieś podstawki w tej paczce i jakim kosztem w paczkomacie to posyłacie?
                          Całe dno paczki jest zawalone podstawkami polskimi i zagranicznymi. Koszt wysyłki paczkomatem to ten największy gabaryt czyli C. Bo pudło nie jest jakoś przesadnie małe.

                          Comment

                          • Iwka95
                            Member
                            • 01-2016
                            • 58

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi

                            Samych kapsli masz kilka kartonów (zagranica, polskie) nawet nie kapslowane się trafiają. Etykiet jest troszkę mniej ale też jest co poprzeglądać. Ogólnie jest dość sporo wszystkiego.
                            No to namówiłeś mnie , zapraszam paczkę na Lubelszczyznę !
                            Jak mogę się dopisać do listy ?

                            Comment

                            • SupeR_PiwosZ
                              Senior
                              • 05-2008
                              • 300

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Iwka95 Wyświetlenie odpowiedzi

                              No to namówiłeś mnie , zapraszam paczkę na Lubelszczyznę !
                              Jak mogę się dopisać do listy ?
                              Aktualna lista będzie wyglądać następująco:

                              - SupeR_PiwosZ
                              - krzysztof30
                              - iwka95

                              Jak paczka dotrze do kolegi powyżej i już ją sobie na spokojnie przejrzy to da znać w temacie, że przesyłka gotowa jest do dalszej wysyłki. Wówczas będziesz mogła się z nim dogadać na pw lub maila co do szczegółów. Jeśli kolejna osoba dopisze się w miedzy czasie do listy to wysyłasz właśnie do niej paczkę itd.
                              Last edited by SupeR_PiwosZ; 22-01-2021, 21:27.

                              Comment

                              • Iwka95
                                Member
                                • 01-2016
                                • 58

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi

                                Aktualna lista będzie wyglądać następująco:

                                - SupeR_PiwosZ
                                - krzysztof30
                                - iwka95

                                Jak paczka dotrze do kolegi powyżej i już ją sobie na spokojnie przejrzy to da znać w temacie, że przesyłka gotowa jest do dalszej wysyłki. Wówczas będziesz mogła się z nim dogadać na pw lub maila co do szczegółów. Jeśli kolejna osoba dopisze się w miedzy czasie do listy to wysyłasz właśnie do niej paczkę itd.
                                Super !Dziękuję ślicznie za dopisanie i nie ma pośpiechu , tym bardziej że jest pewnie co przeglądać . Twoje

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎