Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmyślny plan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    zmyślny plan

    mam taki pomysł, ale nie wiem czy wypali, bo jego podstawą jest uczciwość, a z tą bywa różnie wśród ludzi... ale do rzeczy!
    każdy z nas ma coś co z chęcią by wymienił, albo wręcz oddał w dobre ręce. sam mam trochę (ba!) etykiet zagranicznych i polskich na zbyciu i akcja poprzez giełdę browar.biz nie przyniosła rezultatu. na giełdzie w Żywcu w zeszłym roku też nie za wiele poszło, zatem oddam je komuś. niby nic nowego? pomysł polega na tym, że ja wyślę to do kogoś, on przejrzy, może coś weźmie, może dorzuci coś co mu zbywa i wyśle do następnej osoby...itd. nie mówię, że ma cos do mnie wrócić, ale postawą tego planu jest by każdy coś dorzucił a nie zabrał wsio i po sprawie. jeśli są chętnie do zabawy to piszcie tutaj.
  • Krzych15
    Senior
    • 10-2002
    • 596

    #2
    Pomysł sam w sobie dobry, tylko sobie chyba nie wyobrażasz co dostanie ten ostatni.
    krzych
    Dzień bez piwa to stracony dzień.

    Comment

    • tomekszyman
      Member
      • 02-2003
      • 88

      #3
      Bardzo fajnie ale co ze szkłem ?

      Comment

      • Pijak
        Senior
        • 10-2002
        • 170

        #4
        pomysł bardzo dobry, tylko troszke nieżyciowyznajac "przedsiębiorczość" niektórych "kolekcjonerów"(bardziej pasowało by określenie handlarzy)moglbyś się spodziewać że znajdziesz swoje podarowane "bezimiennemu" birofilia na aukcji allegro lub na jednej z giełd ktoś bedzie ci chciał je okazyjnie sprzedać. Ja preferuję robienie prezentów osobom identyfikowalnym.

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          #5
          Krzych15 napisał(a)
          Pomysł sam w sobie dobry, tylko sobie chyba nie wyobrażasz co dostanie ten ostatni.
          jak weźmiesz to co potrzebujesz a dodasz to co Ci zbywa to ten ostatni też może coś zyskać
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #6
            Taki łąńcuszek świętego e-prezesa ?

            Comment

            • Czapayew
              Senior
              • 10-2002
              • 1966

              #7
              Hmmm... Po pewnym czasie przesyłka mogłaby nie mieścić się na euro-palecie
              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

              www.zamkoszlaki.com
              www.piwnekapsle.net

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #8
                jeśli chodzi o mnie mogę ograniczyć się do ludzi, których znam i ufam... i jeśli zrobi to każdy to nie powinno być problemu z nadmiernym ubytkiem zawartości. natomiast jak sugerują niektórzy, iż może ta zawartość uróść do nadmiernych rozmiarów... być może, ale ja tylko rzuciłem propozycję, jak ktoś nie chce uczesniczyć zrozumiem. a co do nazwy to niech nazywa się to jak chce, byle spełniło swoją rolę.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #9
                  można też dodać warunek -> wysyłaj zawsze do kogoś kto mieszka na zachód od Ciebie (albo na wschód, nieważne).

                  przyjemnie byłoby otrzymać przesłkę po tym jak "łańcuszek" obiegnie cały świat
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • cororo
                    • 04-2003
                    • 766

                    #10
                    Pijak napisał(a)
                    pomysł bardzo dobry, tylko troszke nieżyciowyznajac "przedsiębiorczość" niektórych "kolekcjonerów"(bardziej pasowało by określenie handlarzy)moglbyś się spodziewać że znajdziesz swoje podarowane "bezimiennemu" birofilia na aukcji allegro lub na jednej z giełd ktoś bedzie ci chciał je okazyjnie sprzedać. Ja preferuję robienie prezentów osobom identyfikowalnym.

                    przecież nikt nie mówi o tym żeby wrzucić tam jakieś super PW lub PPF-y żeby je ktoś później gonił na allegro po 500czy 600zł i czerpał z tego wymierne korzyści

                    Comment

                    • aro
                      Member
                      • 06-2002
                      • 50

                      #11
                      jak ktoś by się pisał na taką akcję z kapslami to ja wto wchodzę

                      Comment

                      • adam1975
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 160

                        #12
                        A ja jestem za chętnie coś wezmę i z taką samą ochotą coś dodam
                        Możemy wysyłac to między sobą i na forum w nowym temacie informować się że dostałem że wysyłam i do kogo co wziołem i dodałem na zasadzie zabawy a przy okazji zawsze ktoś znajdzie coś pomysł dobry popieram Wasze zdrowie
                        piwo to nasze paliwo !!!

                        Comment

                        • Andi
                          Senior
                          • 07-2001
                          • 1915

                          #13
                          Takie cos jest bez sensu.
                          Kto chce cos dac nie daje i niech nie oczekuje za to cos lepszego.
                          Ja ostatnio podjalem lepsza akcje. Wymiana w ciemno bez jakiegokolwiek oczekiwania na cos lepszego.Warunek jest ze odbywa sie to w Europie i wymiana obejmuje przynajmniej 1000 kapsli piwnych.
                          Na 1000 kapsli zawsze znajdzie sie cos nowego
                          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                          http://www.andreas-kronkorken.de

                          Comment

                          • pivaria
                            Senior
                            • 03-2001
                            • 1538

                            #14
                            FCJP

                            e-prezes napisał:
                            iż może ta zawartość uróść do nadmiernych rozmiarów...
                            prawidłowo: może ta zawartość UROSNĄĆ do nadmiernych rozmiarów

                            pzdr
                            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                            www.pivaria.pl
                            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #15
                              rozumiem, że nikt się nie łapie na to?!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎