Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja wypitych piw zagranicznych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sibarh
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
    Niedobrze...Czyżby zmęczenie materiału?
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
    Ciekawe jak Ty bys sie czul, gdybys musial pic wszystko co Ci wpadnie w rece i nie mial mozliwosci wyselekcjonowania sobie tylko potencjalnie smacznych i zdrowych piw

    Tu nie chodzi o picie tylko o ....opisywanie (i fotografowanie) wypitego piwa.
    Z (piciem) daję radę.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
    Niedobrze...Czyżby zmęczenie materiału?
    Ciekawe jak Ty bys sie czul, gdybys musial pic wszystko co Ci wpadnie w rece i nie mial mozliwosci wyselekcjonowania sobie tylko potencjalnie smacznych i zdrowych piw

    Leave a comment:


  • wpadzio
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
    a i chęci brakuje.
    Niedobrze...Czyżby zmęczenie materiału?
    A namaściłeś już następcę-kontynuatora tego zacnego dzieła?

    Leave a comment:


  • sibarh
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
    Kolega Sibarh coś ostatnio nic nie zamieszcza na swojej picasie. Ostatnie fotki piw są z września.
    Nie ukazało się żadne zdjęcie piwa które pił w październiku, a mamy już koniec roku. No bo chyba nadal pije....
    Na forum jest, bo co chwila dorzuca nowy opis lub fotkę.
    Przestałeś pić nowe piwa
    Jeszcze piję
    Nie zamieszczam na Picasie nowych fotek, gdyż jeszcze ich nie obrobiłem.
    W związku z dużymi zaległościami w opisie piw, postanowiłem najpierw zrobić porządek z opisami. Kończę opisywać nowe piwa pite w sierpniu.
    Więcej w tym roku nie dam rady. Uzupełniam także brakujące fotki piw na forum.
    Zostaną jeszcze cztery tegoroczne miesiące .....
    Ciągle brak czasu, a i chęci brakuje.

    Leave a comment:


  • Horse1963
    replied
    Kolega Sibarh coś ostatnio nic nie zamieszcza na swojej picasie. Ostatnie fotki piw są z września.
    Nie ukazało się żadne zdjęcie piwa które pił w październiku, a mamy już koniec roku. No bo chyba nadal pije....
    Na forum jest, bo co chwila dorzuca nowy opis lub fotkę.
    Przestałeś pić nowe piwa

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Sibarh, wielki szacunek. Jestem pod wrażeniem

    Leave a comment:


  • sibarh
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
    W związku z tym, że SIBARH nie zamieszcza już miesięcznych albumów (mam nadzieję że mu się znowu zacznie chcieć), mała podpowiedź dla zagladających na jego stronę.
    Żeby na bieżąco widzieć co dodaje do albumów w poszczególnych krajach należy tylko:
    a) założyć własne konto na picasie
    b) znaleść konto sibarha i dodać je do obserwowanych galerii
    c) nowe fotki piw które dodaje będą się pokazywały na naszym osobistym koncie

    Ja tak zrobiłem i jestem z jego nowościami na bieżąco.
    Na razie mi się raczej nie będzie "chcieć" zakładać miesięcznych albumów Mam "kosmiczne" zaległości, nie tylko na browar.biz.
    Pomysł Horse 1963 jest jak najbardziej na miejscu. Sam mam tak podłączone "obce" galerie na picasie. I nie muszę wszystkiego oglądać. Tylko to co nowe.
    Ale nie jest to to takie proste jak opisał Horse63, trzeba wiedzieć gdzie co i jak "pstryknąć" w Picasie. Ale dla "chętnego nic trudnego" jak mawiali starożytni ..indianie

    Leave a comment:


  • Horse1963
    replied
    W związku z tym, że SIBARH nie zamieszcza już miesięcznych albumów (mam nadzieję że mu się znowu zacznie chcieć), mała podpowiedź dla zagladających na jego stronę.
    Żeby na bieżąco widzieć co dodaje do albumów w poszczególnych krajach należy tylko:
    a) założyć własne konto na picasie
    b) znaleść konto sibarha i dodać je do obserwowanych galerii
    c) nowe fotki piw które dodaje będą się pokazywały na naszym osobistym koncie

    Ja tak zrobiłem i jestem z jego nowościami na bieżąco.

    Leave a comment:


  • sibarh
    replied
    121 - Martynika
    122 - Gwadelupa

    Leave a comment:


  • robert2
    replied
    Kontynuuj dalej to co robisz-po pierwsze ogromny szacunek dla Ciebie(i tobie podobnym na tym forum) za profesjonalizm,chęci i poświecenie po drugie dzięki takim ludziom inni dostają kopa do swojego zbierania i nie zaniechania się lub ich zachęcasz po trzecie potrzeba takich ludzi w każdej pasji aby trwała i była doceniana a po czwarte to jest źródło kapitalnej udokumentowanej katalogowej wiedzy
    Dawaj dalej...

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Wycieczki osobiste usunięte.

    Leave a comment:


  • kruger_nr1
    replied
    wiele osób oglada Twoje galerie, choć im się tu pisać nie chce trzymam kciuki za ich kontynuacje

    Leave a comment:


  • zgroza
    replied
    Fajnie, że zbierasz

    Leave a comment:


  • wpadzio
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
    No ale dla .... dwóch osób oglądających miesięczne albumy, raczej nie będę się "bawił" w zakładanie tych miesięcznych albumów
    Nie wolno Ci marudzić chłopie. Jesteś dla wielu guru. A Twoje albumy są niczym katalog piw świata I żarty żartami, ale sam nieraz zaglądam tam by coś sprawdzić. W zasadzie powinieneś dostawać jakieś granty, dotacje, albo cuś tam... niejako z urzędu, obligatoryjnie za swoją pracę
    Wielki szacun.

    Leave a comment:


  • sibarh
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
    ja oglądam
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marecki12 Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja też oglądam, z tych albumów można się dowiedzieć o nowościach.
    No ale dla .... dwóch osób oglądających miesięczne albumy, raczej nie będę się "bawił" w zakładanie tych miesięcznych albumów

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎