Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skoków 83B, Browar inBrand

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #16
    W Głogowie, na festiwalu byli również.
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #17
      I tu powątpiewam mocno! Warzelnia 10 hl. To dość dużo jak na lokal działający tylko w soboty. Z tego co widziałem na fotach tanków nie jest dwa, a kilka stożków oraz wyszynkowych 5 czy 6. Nawet logicznie na to patrząc to nikt nie buduje browaru na dwa tanki. Albo to co na zdjęciach mija się z prawdą, albo coś mi tu śmierdzi.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #18
        Skoro byli ludzie w środku i widzieli, to co ci śmierdzi?
        Ja mam nawet świadectwo człowieka z branżuni, że widział proces warzenia w kwietniu.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #19
          Browar w Chorzowie też miał już warzenie a nadal nie sprzedaje piwa. Także taki dowód mnie nie przekonuje. Tak samo posiadanie. tankow jeszcze nie daje podstaw do twierdzenia że jest w nim piwo. No ale ja się już w temacie nie odzywam. Browar i tak jest w bazie.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            I tu powątpiewam mocno! Warzelnia 10 hl. To dość dużo jak na lokal działający tylko w soboty. Z tego co widziałem na fotach tanków nie jest dwa, a kilka stożków oraz wyszynkowych 5 czy 6. Nawet logicznie na to patrząc to nikt nie buduje browaru na dwa tanki. Albo to co na zdjęciach mija się z prawdą, albo coś mi tu śmierdzi.
            Ale oni nie sprzedają wyłącznie w swoim lokalu. Była już o tym mowa.
            Co ci śmierdzi konkretnie?

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Skoro byli ludzie w środku i widzieli, to co ci śmierdzi?
              Ja mam nawet świadectwo człowieka z branżuni, że widział proces warzenia w kwietniu.
              I tu masz rację. Ekipa Masmetu była w browarze 24 stycznia, a zatwierdzenie typu Braumaxa jest z 16 marca. Nawet jeśli uwarzyli zaraz po zatwierdzeniu pierwsze piwa nie mogły być gotowe jak pisali na 1 kwietnia. A gdzie jeszcze UC? Dlatego upierałem się, że na początku kontraktowali.

              I trochę fotek:
              Warzelnia, warzelnia, warzelnia, warzelnia tuż po montażu, tanki, tanki, montaż tanków, montaż, przyjazd sprzętu, płynowskaz, oko, tanki leżakowe, kapslownica, brandowane beczki, piwowar, remont, remont, wylewka, idealny Weissbier .

              PS. strawiłem ponad godzinę na przewijanie ich stron ze zdjęciami. :/
              Last edited by e-prezes; 31-08-2018, 21:14.

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4305

                #22
                No, ok, widziałem działający sprzęt.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #23
                  Do tego czasu to już działają. Ja tego nie kwestionowałem. Chodzi mi o pewne rozbieżności pomiędzy zdjęciami. Ile tych tanków w końcu jest?
                  Last edited by e-prezes; 31-08-2018, 21:25.

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4305

                    #24
                    Zawsze trzeba jednak, jak już się jest, rozeznawać dokładnie. Nie będę zmyślał, bo nie zrobiłem zdjęć, bardziej byłem zaabsorbowany rozmową. Ale na pewno więcej niż dwa.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #25
                      Bo te tanki to nie te same co te. No i kaplownica do 6 kolosów po 21 hl jakoś nie bardzo.

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4305

                        #26
                        Albo trzeba byłoby się jeszcze raz wybrać albo wydelegować Ciebie. Co do jednego nie mam wątpliwości: warzą piwo.

                        Comment

                        • Sudety
                          Member
                          • 02-2013
                          • 70

                          #27
                          Piwa InBrand są dostępne w oficjalnym pubie Śląska Wrocław - "Winners Sports Bar" przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 36 (wejście od ulicy Szewskiej).

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎