Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Rynek 22, Craftova [d. Pogromcy] [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    #16
    Zmieniła się za to prawie na pewno osoba, która prowadzi im fanpage na Facebooku. Nawiedzony, marketingowy bełkot jakiego nie widziałem w polskim krafcie odkąd przestałem obserwować Stu Mostów.

    Craftova, Wrocław. 3441 osób lubi to · 901 użytkowników tu było. Craftova My. Nie ktoś. Rzemiosło w sercu. Tu grilluje się prawdziwe steki, leje się kraftowe p

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      #17
      Przeszło rok musiał minąć od kolejnego rebrandingu knajpy, żebym się wybrał do jej obecnej iteracji. Jest to zarazem chyba jej najsłabsza odsłona. Piwnie jest mocno przeciętnie - nie mógłbym z czystym sumieniem powiedzieć, że słabo, ale w porównaniu do innych multitapów, w Craftowej wieje nudą. Wystrój na minus, zastawiono bar rzędem siedzisk - ciasno, nieprzytulnie. Obsługa kręciła się po sali jakby sama nie wiedziała co robić, raz kelnerka prawie staranowała kelnera niosącego tacę z jedzeniem. O cenach szkoda gadać, co prawda po wizycie w Pincie wszędzie wydaje się tanio , ale jednak tanio nie było. Poprzednia odsłona - Pogromcy - podobała mi się znacznie bardziej. No cóż, szkoda.

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #18
        Lokal ogłosił zamknięcie na fejsie.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • concerto
          Senior
          • 09-2003
          • 859

          #19
          Piszą, że nastawiają się bardziej na sprzedaż mięsa w internetach i innych lokalach. Takie czasy.
          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #20
            Czyli ostatnia ciekawa knajpa w rynku odpadła? No to w zasadzie mogę rynek spokojnie omijać.
            MM961
            4:-)

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎