Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Ruska 34, Zakład Usług Piwnych [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Avernum
    Senior
    • 10-2010
    • 165

    #16
    Nic, tylko pozazdrościć takich lokali! (Towarzysz niedoli ze Śląska/Katowic)

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi

      Idę sobie ulicą Ruską i szyldu szukam. Szyld znalazłam, ale pod szyldem jakieś takie szklane drzwi, jak do banku albo innej drętwej instytucji. Krok w tył, spojrzenie w górę - nie ma bata, to tu - wchodzę.
      No to podobna reakcja do mojej jak to opisałem w krótkiej relacji. Jak się idzie chodnikiem po tej stronie, co lokal, to nie łatwo jest znaleźć.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
        No to podobna reakcja do mojej jak to opisałem w krótkiej relacji.
        Relację dopiero teraz przeczytałam, w sumie można to było zawrzeć w poście w niniejszym temacie, jak Art nie zakłada nowego tematu komentatorskiego, to relacje umykają No, ale ostatnio jest ich coraz więcej, więc trzeba sobie wyrobić zwyczaj zaglądania na podstronę relacji regularnie.

        To tyle offtopa, podbiłam za to temat Zakładowi
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • ursus72
          Senior
          • 10-2009
          • 188

          #19
          Bardzo dziękuję za pozytywne opinie, ale przede wszystkim konstruktywną krytykę. Co tu dużo, mówić – zgadzamy się z większością uwag. Baru nie wydłużymy, ale pracujemy nad tym, żeby było coraz lepiej
          Już w najbliższym czasie spodziewamy się kilku piwnych nowości o czym na pewno będziemy informować.
          Zapraszamy do Zakładu!!

          Comment

          • cyborg_marcel
            Senior
            • 03-2003
            • 3467

            #20
            Dzisiaj "Ataku" nie było, za to pytających oń - wielu.
            Jeśli dobrze pamiętam, to Primator półciemny i Bernard ciemny - 7 zeta, Tucher Dunkel - 8 zeta (wszystkie 0,5l z kija).
            Tylko się co chwila jakiś keg kończy, a dostawa dopiero w nocy ma nadejść.
            Trochę dziwi Żubr wśród 8-10 działających nalewaków, ale rozumiem, że to na zachętę dla osób postronnych.
            Moim zdaniem, fajnie by było dopełnić lodówkę czymś innym, a nie - częściowo powielać asortyment piw lanych.

            Co do osób pracujących za barem, to przelewanie piwa z butelek najlepiej wychodzi płci pięknej.

            Tak, trudno wejść, jak się nie zna. Tak, jest czysto. Tak, przekąski sympatyczne (aczkolwiek coś pikantnego by się przydało - paluchy piwne i tosty raczej tak na delikatnie i słodko zrobione).
            Ogólnie rzecz biorąc - ja tam jeszcze wrócę.
            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel Wyświetlenie odpowiedzi
              Trochę dziwi Żubr wśród 8-10 działających nalewaków, ale rozumiem, że to na zachętę dla osób postronnych.
              Stawiam, że do końca roku zniknie.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #22
                A to nie chodzi o Zubra?
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Mihai
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 186

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel Wyświetlenie odpowiedzi
                  Trochę dziwi Żubr wśród 8-10 działających nalewaków
                  A czasem nie ZUBR?

                  Comment

                  • Mihai
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 186

                    #24
                    kolega widzę wyprzedził

                    Comment

                    • cyborg_marcel
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 3467

                      #25
                      A sorry, może, nie wiem - pijana byłam. Skoro była cena 5,5 zł (w porównaniu do 7-9 zeta za pozostałe piwa), to odruchowo założyłam, że skoro tak tanio, to musi być to.
                      (Odruch po wizytacji Doliny Kłodzkiej, gdzie wszędzie był Żubr. )
                      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                      Comment

                      • ursus72
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 188

                        #26
                        Zgadza się - na kranach gościł czeski ZUBR a nie Żubr ) (gościł, bo właśnie "wyszedł" i wróci w weekend)

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          #27
                          To przepraszam za faux pas i zwracam honor.
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • czubas
                            Member
                            • 11-2007
                            • 46

                            #28
                            witam, byłem w zup-ie wczoraj, spoko, znajomy za barem muza tez znajoma, dobre piwka, zawiodłem się jednak na Lwówku lanym, jakaś kwaszonka, butla dużo lepsza, ciemny bernard i tucher

                            Comment

                            • Gringo
                              Senior
                              • 07-2007
                              • 2151

                              #29
                              Zaciągnąłem do tego lokalu kolegów z pracy, których oderwałem od przybytków gdzie leją to co zwykle, musiałem obiecać że postawię . Sam lokal bardzo w porządku na czwórkę z plusem.

                              Kolegów odstraszyła nazwa Atak Chmielu który i tak się skończył to zażyczyli sobie Ciechana Wybornego. Niestety Ciechan był bez piany, nie było nawet jednego pęcherzyka, lekko się zirytowałem i prośba aby jednak jakoś podać piwo z pianą. Usłyszałem zza baru że cytuję "piwa od Jakubczaka się nie chcą pienić".
                              I taki moi koledzy mieli pierwszy kontakt z piwami niszowymi

                              Comment

                              • czubas
                                Member
                                • 11-2007
                                • 46

                                #30
                                myślę ze to pech, przeważnie jest ok

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎