Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Toruń, Plac Teatralny 7, Carpe Kraft [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abelincoln
    Senior
    • 01-2010
    • 287

    Toruń, Plac Teatralny 7, Carpe Kraft [zamknięte]

    Przypadkiem znaleziona podczas świątecznego spaceru knajpa znajdująca się w piwnicy budynku na samym początku ul. Fosa Staromiejska. Aczkolwiek oficjalny adres to pl. Teatralny 7. Ponoć otwarte od niecałych 2 tygodni.

    Zgodnie z twarzoksiążką (https://www.facebook.com/carpekraft/?fref=ts) czynne od 18, aczkolwiek na porwanej ulotce jest godzina 16 - i wydaje mi się, że byłem tam w okolicach tejże.

    16 kranów w rozsądnych cenach, bardzo dużo miejsca i porządne toalety. A na dodatek w środku jest na tyle jasno, że tacy zboczeńcy jak ja, którzy czasem mają ochotę sobie poczytać przy piwie, nie są narażone na utratę wzroku...

    W każdym bądź razie mam nadzieję, że przy mojej kolejnej wizycie w Toruniu jeszcze to miejsce będzie istnieć...
  • telek
    PremiumUżytkownik
    • 05-2011
    • 530

    #2
    Bardzo fajne miejsce, z żywieckim porterem i APA na kranie...

    Comment

    • serdelzajety
      Junior
      • 09-2013
      • 19

      #3
      Świetna miejscówka, 16 kranów z kraftem + pompa. Owszem, są jeszcze krany z ŻAPĄ i Porterem z Żywca (osobno, nie wsród tych 16), ale czy ktoś Cię telku zmusza do Żywca kiedy masz Artezana, Hopium, Widawę, Profesję, Kingpina i Bednary do wyboru? Chyba większości z nich wcześniej w Toruniu nie było w ogóle

      Comment

      • Lesnik87
        Junior
        • 01-2016
        • 1

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika serdelzajety Wyświetlenie odpowiedzi
        Świetna miejscówka, 16 kranów z kraftem + pompa. Owszem, są jeszcze krany z ŻAPĄ i Porterem z Żywca (osobno, nie wsród tych 16), ale czy ktoś Cię telku zmusza do Żywca kiedy masz Artezana, Hopium, Widawę, Profesję, Kingpina i Bednary do wyboru? Chyba większości z nich wcześniej w Toruniu nie było w ogóle
        No i namówił

        Już wiem, jak rozpocznę walentynkowy weekend w Toruniu.

        W imieniu swoim i lepszej połowy dzięki za informację.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          Lokal piwniczny. Całe szczęście jest ogródek na Chełmińskiej. Ceny kraftowe. 11 za małego milk stouta.

          Comment

          • abelincoln
            Senior
            • 01-2010
            • 287

            #6
            Tym razem trafiłem na wymianę instalacji i krany były suche (ale widzę na profilu fb, że już przerwa technologiczna zakończona), więc wziałem coś w butelce. I knajpa dużo straciła w moich oczach, bo porter był w temperaturze pszenicy. By nie powiedzieć eurolagera...

            Comment

            • abelincoln
              Senior
              • 01-2010
              • 287

              #7
              Otworzyłem wątek, to go też zamknę. Umarł Carpe Kraft, niech żyje Kosmos (do 24.00 wszystko 20% taniej).

              Hasło reklamowe na tyle udane, że nie wszedłem zobaczyć czy ostało się coś pijalnego.

              Comment

              • telek
                PremiumUżytkownik
                • 05-2011
                • 530

                #8
                W razie potrzeby w Toruniu jest BAZA https://www.browar.biz/forum/showthread.php?p=1364145 lub Krajina https://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=92459

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎