Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Grodzka 15, Browar-Restauracja Grodzka 15

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ElDesmadre
    Senior
    • 05-2010
    • 155

    Winterbock jest dostępny. Swoją drogą najgorsze piwo jakie kiedykolwiek próbowałem wypić w browarze restauracyjnym.
    http://thebeervault.blogspot.com

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ElDesmadre Wyświetlenie odpowiedzi
      Winterbock jest dostępny. Swoją drogą najgorsze piwo jakie kiedykolwiek próbowałem wypić w browarze restauracyjnym.
      czyli trzymają cały czas ten sam poziom.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • babka_zielarka
        Junior
        • 07-2012
        • 12

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ElDesmadre Wyświetlenie odpowiedzi
        Winterbock jest dostępny. Swoją drogą najgorsze piwo jakie kiedykolwiek próbowałem wypić w browarze restauracyjnym.
        Czołem hejterzy! Ja uważam, że nie był taki zły (choć na drugiego nie przyszłam) ale niektórzy na wszystko narzekają tak czy siak, w okolicy nic lepszego nie uświadczysz jeśli chodzi o restauracyjne.

        Comment

        • tomolek
          Hophead
          • 05-2006
          • 1752

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babka_zielarka Wyświetlenie odpowiedzi
          tak czy siak, w okolicy nic lepszego nie uświadczysz jeśli chodzi o restauracyjne.
          Taaa, to jak wybór między dżumą a cholerą...
          www.ohbeautifulbeer.com

          www.mateuszdrozdowski.pl

          „Kwaśny Edi herbu Koreb

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Piwo dalej marne. Zresztą wczoraj były dostępne tylko dwa: jasne i dunkel. Nieco z obowiązku zamówiłem małe jasne, ale było tak nieprzyjemnie gorzkie (tępe), że nie skusiłem się na ciemne i spłukałem absmak w pobliskiej mecce piwnej Pierwszą Pomocą. Szkoda, bo liczyłem na coś ekstra - patrząc na ilość dyplomów nad warzelnią.

            Comment

            • Vortex
              Senior
              • 12-2011
              • 153

              Browar odwiedzony, należy się na pewno plus za kapitalny taras z widokiem, położenie na samym rynku, ale przechodząc do meritum, do spróbowania były 4 piwa: jasne, ciemne, pszeniczne i specjalne: maibock. Wziąłem deskę piwa by spróbować każdego (cena deski: 7 PLN!) i żadnego bym nie chciał w objętości półlitrowej. Precyzując, piwa nie miały jakiś ewidentnych wad, można by od biedy wypić, ale po prostu były dość słabe.

              Comment

              • tomolek
                Hophead
                • 05-2006
                • 1752

                Tak dla porządku: od Rynku to jednak kawałek. Lekko naciągając można przyjąć, że to przy placu Po Farze jest...
                www.ohbeautifulbeer.com

                www.mateuszdrozdowski.pl

                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                Comment

                • Vortex
                  Senior
                  • 12-2011
                  • 153

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Tak dla porządku: od Rynku to jednak kawałek. Lekko naciągając można przyjąć, że to przy placu Po Farze jest...
                  słuszna uwaga, niewielkie odległości okazały się mylące

                  Comment

                  • sztetke
                    Senior
                    • 12-2009
                    • 355

                    No to chyba się poprawiło albo miałem fula ,pszenne b.fajne, dużo owoców, bananów, goździków prawie w ogóle,ipa jak to ipa,nuda, średniogorzkie, marakujowa i daje surowizną (strasznie młode się wydaje), poprawne, bez wad.

                    Comment

                    • Prusak
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 4312

                      Obecnie w ofercie sześciopak 0,33l za 26 zł bodaj i czteropak 0,5 l za 24 zł. No i Zielone Biłgorajskie jako nowość. Nie za bardzo mi smakowało.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Zmienił się właściciel, ale to zasadniczo tyle... Piwnie jakby lepiej, a i turystów zdaje się być nad wyraz dużo. Jeszcze to to żyje.

                        Comment

                        • Shedao
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 900

                          Wpadłem do browaru jako ostatniego na mojej sobotniej trasie, więc piłem już ostatkami sił, skusiłem się tylko na Desitkę. Poprawna. Lokal napchany do maksimum. Widok z zewnętrznego ogródka na błonia - przyjemny. Miejsce na wskroś turystyczne, fanem nie zostałem.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎