Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Rybna 13, Pub i Restauracja u Fotografa [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Fajne miejsce, chociaż ten mały pierdolnik przy barze to trzeba by ogarniać przed otwarciem obsługa dobrze doradza piwnie-zielonym, dalej 8 kranów, za 0,5l trzeba sypnąć 12-50 zł. Obfita deska serów, dobre burgery. Dookoła wirują aparaty
    Last edited by ART; 05-05-2017, 14:33.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      O! ARTy w lubelskiem... Jak lubię wielokrany tak te 8 fotografa często jest akuratnie dobrane. No i te aparaty... Kolekcję już zbieram

      Comment

      • sandacz
        Senior
        • 01-2007
        • 345

        A mnie to miejsce przestało się podobać. Obsługa robi człowiekowi wyrzuty, że nie jest tak uśmiechnięty i superpozytywnie nastawiony jak 99% otoczenia. A co to, w kiepskim stanie mentalnym nie można napić się dobrego superekstraelitarnego piwa kraftowego dla miłośników życia? Podawanie małego piwa, mimo że zamówiło się półlitrowe, bez słowa wyjaśnienia - dopiero po pytaniu jakieś pseudoinfo, że jest się już zmęczonym... Dobre sobie. Albo mówcie wprost "wypad" ludziom którzy wam nie pasują, albo nie manifestujcie w tak pretensjonalny sposób swojego... nie wiem nawet czego.

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          Mnie już dość dawno przestało się podobać. W ogóle w Lublinie nie ma za bardzo gdzie pójść, żeby nie było pretensjonalnie albo zbyt "rewolucyjnie".

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Ponowna wizyta utwierdza mnie w przekonaniu, że chyba za często tam chodzicie, bo ilekroć ja jestem to jest OK. Podoba mi się, że można otwierać rachunek, a nie płacić od razu. Choć nie zawsze jest to możliwe (np. przy dużym obłożeniu lokalu). Rabat też działa, choć już nie na hasło "browar.biz"
            Last edited by e-prezes; 12-06-2017, 10:29.

            Comment

            • tomolek
              Hophead
              • 05-2006
              • 1752

              Zamknięte
              Lokal przejdzie remont i zmienia się w pub firmowy Browaru Zakładowego.

              Browar Zakładowy - Wielokran, Lublin. 5495 osób lubi to · 23 osoby mówią o tym · 1193 użytkowników tu było. Pub firmowy Browaru Zakładowego. 10 kranów i ponad 100 różnych butelek do wyboru.


              www.ohbeautifulbeer.com

              www.mateuszdrozdowski.pl

              „Kwaśny Edi herbu Koreb

              Comment

              • Warzywo
                Senior
                • 08-2016
                • 955

                "Wkrótce rozpocznie się remont. Miejsce ma przejść metamorfozę: ciemne pubowe pomieszczenia mają zostać zmienione na jaśniejsze, a krzesła restauracyjne na wyższe stołki barowe. "

                Czyli fajny klimatyczny w ciemnych wnętrzach bar zamieni się w hipstersko-takie samo jak wszystkie inne , przejaśnione, dla lubiących ekshibicjonizm- miejsce

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Nie ma co krytykować za wczasu jak się tam nie było/widziało. Lubiłem stary wystrój, ale chętnie zobaczę nowe i dopiero wtedy ocenię.
                  BTW, mam nadzieję, że będzie więcej miejsca, kranów i nie zatraci się charakter tego miejsca - kraftowej świątyni Lublina.
                  Wiadomo kiedy otwarcie? Orientacyjnie...
                  Last edited by e-prezes; 30-10-2017, 20:05.

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    Eee tam, "świątynią: to może ten lokal był dawniej, potem firmowy Zakładowego plus sztosy i kilka rzeczy dla snobów. Już dawno przestali dbać o różnorodność oferty.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      U Fotografa otwiera się jutro o 18, ale w nowym miejscu na Złotej.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Trzeba założyć nowy temat.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          Wiem. Nie byłem to nie zakładam.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎