Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Jagiellońska 22, Po Drugiej Stronie Lustra [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
    Member
    • 10-2012
    • 52

    z ostatniej chwili:

    Właśnie podłączyliśmy beczkę Naked Mummy. Ostatnia. Kto nie próbował to zapraszamy, bo to już chyba ostatnia beczka w ogóle..

    Na piątkowy "koniec świata" mamy: z garnca lub z butelek- Koniec Świata Pinty oraz butelkowy Armagedon -ciemny i jasny z Browaru Krajan. Oprócz tego tego przez cały weekend w miarę możliwości będą podłączane beczki: RauchBock, AmberBoy, Rowing Jack, Kormoran WeizenBock, Pinta Jak w Dym, Widawa Premium, Widawa Parowe, Widawa Czarny Kur, Red AIPA z Hausta, Krakowskie Jasne z Płocka, IPA i Wit z Artezana, Porter Żywca, Brackie, Namysłów, Korzenne Litewskie, Baltas, Staropramen i Ciechan Miodowy.

    W weekend po świętach zapraszamy na Angielskie Śniadanie z Pinty.

    Comment

    • fuliano
      Senior
      • 07-2010
      • 1825

      To ja jestem za tym by w rezerwie na pierwszym miejscu znalazły się Haust i Płock

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
        To ja jestem za tym by w rezerwie na pierwszym miejscu znalazły się Haust i Płock
        Płock to diacetylowa mina, dobrze byłoby się tego pozbyć jak najszybciej
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • Jurandofil
          Senior
          • 10-2007
          • 976

          Pozdrowienia dla Grzebera spotkanego przypadkowo w tym magicznym miejscu
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment

          • Jurandofil
            Senior
            • 10-2007
            • 976

            Kto chętny, niech wpada tu 27.XII po południu
            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

            Comment

            • Doro_
              Senior
              • 09-2011
              • 131

              e tam 27.XII - przecież 27 i 28 to normalne dni pracy

              dzisiaj wpadać - uczcić brak końca świata - a jutro to spokojnie odchorować, odespać i żyć dalej

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doro_ Wyświetlenie odpowiedzi
                e tam 27.XII - przecież 27 i 28 to normalne dni pracy

                dzisiaj wpadać - uczcić brak końca świata - a jutro to spokojnie odchorować, odespać i żyć dalej

                Nie mów hop, jeszcze 11 minut do przesilenia!
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  hehe, ja tam mogę dopiero 27.XII
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
                    Member
                    • 10-2012
                    • 52

                    Ostatnia piwna premiera tego roku: 31.12.2012.
                    Ogłaszamy przylot Sępa/AIPA. Sęp znajdzie się w doborowym towarzystwie RedAIPA z Browaru Haust, IPA Artezana, Rowing Jack i Amber Boy z AleBrowaru.
                    Zapraszamy już od 12ej a od 20-ej odpalamy płatną imprezę sylwestrową.

                    Comment

                    • purc
                      Senior
                      • 02-2009
                      • 650

                      Pozdrowienia i życzenia dla najlepszego warszawskiego pubu w 2012 roku. W końcówce sezonu bezkonkurencyjny wioślarz pokonał z łatwością padlinożercę, czemu z przykrością przyglądały się znakomite parowe i lager z tej drugiej stajni. Podziękowania dla VanPurza , Przemiłego Grubasa i Legarta za sympatyczne pożegnanie 2012 roku. Do zobaczenia / może juz w czwartek?/ na dystansie 1 na 1.

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
                        Pozdrowienia i życzenia dla najlepszego warszawskiego pubu w 2012 roku. W końcówce sezonu bezkonkurencyjny wioślarz pokonał z łatwością padlinożercę, czemu z przykrością przyglądały się znakomite parowe i lager z tej drugiej stajni. Podziękowania dla VanPurza , Przemiłego Grubasa i Legarta za sympatyczne pożegnanie 2012 roku. Do zobaczenia / może juz w czwartek?/ na dystansie 1 na 1.
                        Taki bełkot w przekazie jest wybaczalny tylko w tę jedną noc

                        P.S. Najbardziej spodobał mi się Przemiły Grubas - Darku Twoje

                        P.S. 2 Z pełną perfidią będac dzisiaj w Piwoni zbojkotowaliśmy dzisiaj padlinożercę na znak protestu względem współautora, dobrze, że nie mamy czego żałować
                        Last edited by iron; 01-01-2013, 01:17.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • gwzd
                          Senior
                          • 01-2012
                          • 622

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          zbojkotowaliśmy dzisiaj padlinożercę na znak protestu względem współautora
                          Rozwiniesz myśl? Z chęcią wysłucham, o co chodzi.

                          Comment

                          • wpadzio
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 2645

                            Sęp i Kopyr... Jak mniemam...
                            Last edited by wpadzio; 01-01-2013, 03:09.
                            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                            Serviatus status brevis est
                            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                            Comment

                            • gwzd
                              Senior
                              • 01-2012
                              • 622

                              Tyle to i ja wiedziałem przed zadaniem pytania. Bardziej ciekawią mnie powody tego bojkotu.

                              Comment

                              • legart
                                Senior
                                • 06-2012
                                • 913

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
                                Pozdrowienia i życzenia dla najlepszego warszawskiego pubu w 2012 roku. W końcówce sezonu bezkonkurencyjny wioślarz pokonał z łatwością padlinożercę, czemu z przykrością przyglądały się znakomite parowe i lager z tej drugiej stajni. Podziękowania dla VanPurza , Przemiłego Grubasa i Legarta za sympatyczne pożegnanie 2012 roku. Do zobaczenia / może juz w czwartek?/ na dystansie 1 na 1.

                                Miło było poznać a Rowing Jack faktycznie zamiótł wszytko inne co było na kranach, na czele z Sępem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎