Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kredytowa 8, Bel Posto [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nonFelix
    Senior
    • 12-2009
    • 109

    Kredytowa 8, Bel Posto [zamknięte]

    Od wczoraj mamy nowe miejsce na piwnej mapie warszawy, w Bel Posto można napić się już Pacific Pale Ale z browaru Artezan, paru piw z Pinty (w tym Atak Chmielu i Imperium Atakuje - Imperial AIPA), repertuar wzbogaca Manufaktura Piwna. W weekend do każdych dwóch piw dostaniecie trzeciego lagera gratis. Po weekendzie pojawią się jeszcze ciekawe piwa importowane (z zupełnie innej oferty niż wszechobecna w Warszawie wschodnio-czeska opcja).

    Piwa od Artrezana, Pinty i - w przyszłości - Ale!Browaru - 11 zł
    Manufaktura Piwna - 9 zł

    W przyszłym tygodniu zostaną zainstalowane też trzy nalewaki, Bel Posto będzie jedyną kawiarnią w Warszawie, gdzie chłodzi się całe KEGi i nie stosuje się chłodziarki przepływowej.

    Poza tym na miejscu można spróbować naprawdę świetnej, norweskiej kawy. W lokalu pomagałem przygotować ofertę piwną, więc mogę zapewnić, że powinna być na najwyższym poziomie.
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Hmm nie chcę nikogo skreślać ale ceny są niestety wyższe od i tak wysokich w innych miejscach. Szczególnie Artezan który można wypić za 8 zeta. Niech mają powodzenie OK, życzę tego i pewnie w wykend na dodatkowego lagera wpadnę
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nonFelix Wyświetlenie odpowiedzi
      Poza tym na miejscu można spróbować naprawdę świetnej, norweskiej kawy.
      Norweska niebieska? Nie tęskni za fiordami?
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • yoda79
        Senior
        • 01-2013
        • 861

        #4
        Ceny jak na piwny pub za wysokie, wpadnę, ocenię,ale ze względu na ceny stałym klientem raczej nie będę.

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          #5
          Ale to wszystko z flaszek na razie. Nie ma się czym jarać, może kiedyś.
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • kloss
            Senior
            • 03-2003
            • 2526

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
            Ale to wszystko z flaszek na razie. Nie ma się czym jarać, może kiedyś.
            Nie tak znowu kiedyś, bo w przyszłym tygodniu mają być 3 nalewaki, pytanie z czym?

            Comment

            • yoda79
              Senior
              • 01-2013
              • 861

              #7
              Mam tylko nadzieję, że nie jest to ten zapowiadany multipub piwny

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #8
                Może to puby z dobrym piwem trochę podrażni, że taka oto kawiarenka będzie miała chłodzenie kegów

                Comment

                • Els
                  Senior
                  • 12-2011
                  • 113

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mam tylko nadzieję, że nie jest to ten zapowiadany multipub piwny
                  Nie jest.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Może to puby z dobrym piwem trochę podrażni, że taka oto kawiarenka będzie miała chłodzenie kegów
                  Bez drażnienia, w trakcie instalacji
                  https://www.facebook.com/kufleikapsle

                  Comment

                  • real_romek
                    Junior
                    • 12-2011
                    • 2

                    #10
                    W większości miejsc w centrum leją lecha po 10 zeta, więc ja na 11 za artezana nie będę narzekał

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      #11
                      Spiskowcy - Artezan =8. Też Centrum, nawet bardziej To po co przepłacać
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        #12
                        Może miałem pecha ale jak zajrzałem to nie było ani piwa z beczki ani jedzenia. Nie było też klientów.

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • bayern71
                          Senior
                          • 06-2006
                          • 1004

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Może miałem pecha ale jak zajrzałem to nie było ani piwa z beczki ani jedzenia. Nie było też klientów.
                          Może było zamknięte.

                          Comment

                          • Komar_Pafnucy
                            Senior
                            • 08-2005
                            • 1114

                            #14
                            W tej sytuacji to chyba powinno być zamknięte.

                            Multitap Crawl
                            Multitap Crawl na Facebook

                            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                            Comment

                            • olie
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 777

                              #15
                              Klientów dalej nie ma, ale jest lany Zwierzyniec Pils. Podobno dobry, więc liczę, że ze Zwierzyńca. W cenie 7 zł. W piątki trzecie piwo gratis, więc wychodzi po 4,67 zł

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎