Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    ja niestety w związku z pewnym wpisem na FB nie zamierzam się u Was pojawić. Szkoda ale trudno, pewnie zwisa Wam to i powiewa ale moglibyście jako właściciele lokalu do którego mają przychodzić najróżniejsi goście wstrzymać się z pewnymi rzeczami.
    O Zytek korzysta z fejsa Faktycznie, ta grafika z Legią trochę żenująca...
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • bayern71
      Senior
      • 06-2006
      • 1004

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
      O Zytek korzysta z fejsa Faktycznie, ta grafika z Legią trochę żenująca...
      Żenująca to chyba za duże słowo. Właściciele też ludzie, maja swoje sympatie. Lokal jest w Wawie a nie Łodzi czy Zabrzu. Mnie się podoba. Tak czy inaczej nie będzie to lokal kibicowski. Jakbym się za takie drobiazgi na lokale obrażał to do Bygdoszczy na piwo bym musiał jeździć.

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
        Jakbym się za takie drobiazgi na lokale obrażał to do Bygdoszczy na piwo bym musiał jeździć.
        Obawiam się, że nawet jeszcze dalej
        Last edited by pioterb4; 27-05-2013, 09:16.

        Comment

        • warzechow
          Senior
          • 07-2005
          • 354

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
          Żenująca to chyba za duże słowo. Właściciele też ludzie, maja swoje sympatie. Lokal jest w Wawie a nie Łodzi czy Zabrzu. Mnie się podoba. Tak czy inaczej nie będzie to lokal kibicowski. Jakbym się za takie drobiazgi na lokale obrażał to do Bygdoszczy na piwo bym musiał jeździć.
          Jak VanPurRz zapostował, to nawet nie wiedziałem o co chodzi.
          FB zarządza Mikołaj, ja nawet nie mam swojego konta - skorzystałem z synowskiego, a Mikołaja bronić będę.
          Ja osobiście jestem mało zaangażowany w footbolowe kwestie. Mam kartę kibica Legii, aby móc chodzić z 11-letnim synem piłkarzem na mecze, na trybunę rodzinną - byłem kilka razy w składzie kilku synów + ojcowie - bardzo było fajnie.
          Mikołaj jest starym kibicem, w pozytywnym znaczeniu. Obaj mieszkamy od urodzenia w Warszawie i chyba normalne, że cieszymy się z sukcesów "własnego" klubu.
          Pewne wpisy czy fotki mogą się podobać lub nie, i nie czepiam się docenta - jemu akurat się nie spodobało i ok. A bayernowi się podoba i też ok.
          Ale VanPurRz wybacz - Twój post i Twoja deklaracja to dziecinada. Oczywiście Ty przeżyjesz bez nas, my bez Ciebie, ale to nie oto biega. Czuję się jak w przedszkolu mojego młodszego synka - zabrałeś mi samochód, to już się nie bawię z tobą nigdy, nigdy, nigdy.
          Jednym słowem uważam, że trzeba wyluzować.
          Sławek
          PS. Oczywiście VanPurRz-e jak zmienisz zdanie to serdecznie zapraszamy

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
            Obaj mieszkamy od urodzenia w Warszawie i chyba normalne, że cieszymy się z sukcesów "własnego" klubu.
            Też mieszkam od urodzenia w Warszawie i jest tu więcej klubów niż jeden. Nie mam nic przeciwko deklarowaniu swoich poglądów sportowych czy politycznych przez właścicieli lokali tylko należy się liczyć z tym, że dobrze w nich będą się czuć tylko ludzie o poglądach podobnych.
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2292

              #66
              A będą grafiki zaprzyjaźnionych klubów- np. Olimpii? Tak się pytam, bo im tylko kibicuje w W-wie

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #67
                Zytek, legijne akcenty u Jugola jakoś nie przeszkadzały ci tam chodzić.

                Zdjęcia z fejsa nie widziałem, ale pomysł też średnio mi się podoba, choć nie wpłynie na moje (nie)przychodzenie. O tym zadecydują CENY.

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9731

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zdjęcia z fejsa nie widziałem, ale pomysł też średnio mi się podoba, choć nie wpłynie na moje (nie)przychodzenie.
                  Ja też, ja też!

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    #69
                    A co jest na zdjęciu? RTS przekreślone?

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zytek, legijne akcenty u Jugola jakoś nie przeszkadzały ci tam chodzić.

                      Zdjęcia z fejsa nie widziałem, ale pomysł też średnio mi się podoba, choć nie wpłynie na moje (nie)przychodzenie. O tym zadecydują CENY.
                      Są zasadnicze różnice. Akcenty tam pochodziły po prostu od piłkarza Radovica i były tylko wewnątrz. Czym innym jest epatowanie w zmianie logo nazwy. To mnie po prostu odrzuca.. Wystarczyło pogratulować zdobycia mistrza a nie robić coś takiego.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        A co jest na zdjęciu? RTS przekreślone?
                        Logo Chmielarnia jest zmienione na kibicowskie w barwach z eLką. Dla mnie gruba przesada. Ciekawe cz gdyby Polonia zdobyła mistrza to zachowaliby się podobnie? To nawiązując do mieszkania w Warszawie w odpowiedzi Warzechowa. Do tego zapewniam , że w Wawie i najbliższych okolicach urodziło się i mieszka multum kibiców innych klubów.
                        Jeszcze raz napiszę - można było pogratulować mistrza drużynie z Warszawy ale zmienianie logo jest policzkiem dla chociażby Polonii.
                        Last edited by VanPurRz; 27-05-2013, 10:38.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • gaz4
                          Senior
                          • 04-2009
                          • 192

                          #72
                          Dla mnie nie ważne czy nad barem będzie wisiał szalik czarny, zielony czy jeszcze inny, ważne będzie piwo i swoboda wypowiedzi przy nim
                          nawet na temat nie sprzyjający ukochanemu klubowi.

                          Comment

                          • bayern71
                            Senior
                            • 06-2006
                            • 1004

                            #73
                            W moim ulubionym warszawskim pubie właściciel sympatyzuje z Polonią, przy barze często spotykam kibica Lechii (różnimy się też poglądami politycznymi), spotykałem tez kibiców z K6 z kamiennej. Atmosfera z tego powodu nigdy nie ucierpiała.

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              #74
                              Zaraz zaraz, to na kranie będzie też Królewskie ?

                              Comment

                              • zgoda
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 3516

                                #75
                                Pogięło was, zupełnie jak miłośników gazowni w 11 listopada. Klub z miasta zdobył coś tam i nawet nie można się publicznie ucieszyć we własnym zamtuzie, bo zaraz jakiś postępowiec się doszuka faszyzmu. Futbol mnie ani ziębi ani grzeje, ale jakaś duma lokalna to jest dobra rzecz.

                                Mnie się to podoba, że miejsce ma normalną twarz i nie stoją za tym jakieś politpoprawne manekiny.
                                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎