Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #91
    Zagalopowaliście się. Lokalu nie ma, a tu już 90 wpisów...
    Czas na wydzielenie tych rozmów kibicowskich.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #92
      Takie zamieszanie, kontrowersje powinny sprzyjać frekwencji na otwarciu Zaciekawienie diabłem jest zazwyczaj większe niż nudnym aniołem

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Na nalewakach będą takie dynksy z nazwami tego, co w nalewakach.
        Pudło! Nie będzie dynksów, tylko tablica za barem z całym piwnym menu.
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
          Pudło! Nie będzie dynksów, tylko tablica za barem z całym piwnym menu.
          To skąd barman będzie wiedział, co gdzie ma podpiete, zwłaszcza przy rotacji piw?

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
            Pudło! Nie będzie dynksów, tylko tablica za barem z całym piwnym menu.
            Zatem pytanie e-prezesa pozostaje otwarte.

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              #96
              Wstępnie mogę zdradzić, że będą wszystkie polskie browary rzemieślnicze i kontraktowe. Będzie Manufaktura Piwna z beczki, liczę na to że inne polskie browary "regionalne" także. Będą też piwa czeskie (i to zarówno fajne i niedrogie lagery, jak i nieco droższe, np. Kocour), będzie sporo piw belgijskich (cztery nalewaki będą tylko na Belgię) i oczywiście wszelkiej maści crafty z Europy i nie tylko. BrewDog, de Molen, amerykańce, itp. Takie są plany na początek, z czasem będziemy dążyć do poszerzania oferty. Będziemy się starać sprowadzić różne perełki, których się w Polsce nie uświadczy. Myślę, że wszyscy będą zadowoleni

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
              To skąd barman będzie wiedział, co gdzie ma podpiete, zwłaszcza przy rotacji piw?
              Zawsze może się obrócić i zerknąć na listę
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • legart
                Senior
                • 06-2012
                • 913

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                Wstępnie mogę zdradzić, że będą wszystkie polskie browary rzemieślnicze i kontraktowe. Będzie Manufaktura Piwna z beczki, liczę na to że inne polskie browary "regionalne" także. Będą też piwa czeskie (i to zarówno fajne i niedrogie lagery, jak i nieco droższe, np. Kocour), będzie sporo piw belgijskich (cztery nalewaki będą tylko na Belgię) i oczywiście wszelkiej maści crafty z Europy i nie tylko. BrewDog, de Molen, amerykańce, itp. Takie są plany na początek, z czasem będziemy dążyć do poszerzania oferty. Będziemy się starać sprowadzić różne perełki, których się w Polsce nie uświadczy. Myślę, że wszyscy będą zadowoleni



                Zawsze może się obrócić i zerknąć na listę


                wypada tylko pomlaskać

                Z Wielkiej Brytanii będzie też coś bardziej tradycyjnego od Brewdoga?

                Comment

                • siersc21
                  Junior
                  • 04-2012
                  • 5

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja akurat jestem zwolennikiem krytyki konstruktywnej, a nie publicznego obrażania się na lokal zanim jeszce został otwarty, bez wiedzy jaki będzie jego wystrój i charakter, no i oczywiscie klientela.
                  Szanowni Forumowicze,
                  To ja sprawca całego zamieszania z ELKĄ. Po pierwsze chciałbym przeprosić tych którzy czują się obrażeni. Po drugie nie chodziło o afiszowanie się z preferencjami seks... sorry kibicowskimi, ale o zwykłe wyrażenie PRZEZE MNIE (SIC!) zadowolenia z tego, że było nie było warszawski klub zdobył Mistrzostwo Polski. Rozumiem i szanuję tych których to nie cieszy. Ale gdyby Mistrzostwo zdobyła inna warszawska drużyna też znalazłbym sposób na pogratulowanie zwycięzcy. Wracając do wątku wystroju - to proszę się nie martwić - nie będzie to wystrój kibicowski. Owszem będzie można przy piwku obejrzeć mecze LM, LE, Ekstraklasy, a także innych lig. Serdecznie na widowiska zapraszamy - obiecuję,że nie będziemy się afiszować z barwami klubowymi - tym bardziej, że Warzęchow kibicuje Małej Lidze w Koczargach, gdzie w napadzie gra jego latorośl, a szef kuchni Ram - pochodzący z Nepalu prawdopodobnie (nie pytałem) jest za drużyną krykieta z Katmandu. I na fali spowiedzi pierwszo komunijnych wszystkich obrażonych jeszcze raz proszę o wybaczenie i do zobaczenia przy piwie na meczu. Pozdrawiam Wszystkich
                  Mikołaj

                  Comment

                  • legart
                    Senior
                    • 06-2012
                    • 913

                    #99
                    Są też warszawscy piwosze którym nie przeszkadza manifestowanie radości ze zdobycia majstra przez Legię a wręcz przeciwnie

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
                      Są też warszawscy piwosze którym nie przeszkadza manifestowanie radości ze zdobycia majstra przez Legię a wręcz przeciwnie
                      A są też tacy warszawscy piwosze, którym zdobycie majstra przez jakikolwiek klub warszawski jest obojętne...

                      I co z tego

                      Fakt, że temat odżył w formie nieadekwatnej do jego meritum i to też nie jest specjalnie ważne...

                      Poczekajmy na otwarcie i "po owocach ich poznacie"

                      P.S. Obiecuję, że w swoich opiniach po otwarciu będę złośliwy i ironiczny
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zatem pytanie e-prezesa pozostaje otwarte.
                        Interesuje mnie co będzie na otwarciu. Nie w dłuższej perspektywie, bo wiadomo, że dużo dobrego.

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          Chmielarnia zaprezentowała swoje oficjalne logo:

                          Hm, to piwo to jako dodatek do tej kuchni
                          Attached Files
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • kloss
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 2526

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                            Hm, to piwo to jako dodatek do tej kuchni
                            Wydaje mi się, że nie istnieje coś takiego jak kuchnia tajsko-nepalska? Jest kuchnia tajska i nepalska, które bardzo się od siebie różnią .Chyba, że kucharz stworzy własną fuzję. Oby nie było tak jak z czyimś pomysłem na fuzję kuchni polskiej i japońskiej, czyli sushi maki ze schabowym.

                            Comment

                            • warzechow
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 354

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wydaje mi się, że nie istnieje coś takiego jak kuchnia tajsko-nepalska? Jest kuchnia tajska i nepalska, które bardzo się od siebie różnią .Chyba, że kucharz stworzy własną fuzję. Oby nie było tak jak z czyimś pomysłem na fuzję kuchni polskiej i japońskiej, czyli sushi maki ze schabowym.
                              Napis - kuchnia tajska i nepalska żle się nam komponował i dlatego wyszło z kreską. Nie planujemy fuzji - to bardzo odmienne kuchnie i zupełnie inny świat przypraw. Ale czy po degustacji ósmego nalewaka ktoś będzie zdolny je rozpoznać, to juz inna kwestia

                              Do Docenta - ja oczywiście nawet wolałbym mieć kuchnię jako dodatek do piwa, natomiast nie ukrywam, ze chcemy dużo gotować - w założeniu ma to nam pomóc w bilansie. Będziemy mieli rozbudowna ofertę lanczową, dowóz i takie tam. A po 17-18-tej lejemy na full. Czas pokaże czy bardziej jecie, czy pijecie.

                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi

                                Do Docenta - ja oczywiście nawet wolałbym mieć kuchnię jako dodatek do piwa, natomiast nie ukrywam, ze chcemy dużo gotować - w założeniu ma to nam pomóc w bilansie. Będziemy mieli rozbudowna ofertę lanczową, dowóz i takie tam. A po 17-18-tej lejemy na full. Czas pokaże czy bardziej jecie, czy pijecie.
                                No i generalnie słusznie, że się ubezpieczacie pod tym względem. Piwna konkurencja silna i trzeba mieć zabezpieczone różne opcje...
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎