Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • warzechow
    Senior
    • 07-2005
    • 354

    [QUOTE=
    PS Po "Chmielarnii" widzę, że już zaczynacie promocje. [/QUOTE]

    Późno było, a palec zmęczony i ciężki na klawiszu zaległ, ot co.

    Comment

    • warzechow
      Senior
      • 07-2005
      • 354

      Kochani,
      dzisiaj krótko - odpaliła nasza strona internetowa



      Nie jest jeszcze może zbyt rozbrykana, ale menu ściągnąć już można.

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
        Kochani,
        dzisiaj krótko - odpaliła nasza strona internetowa



        Nie jest jeszcze może zbyt rozbrykana, ale menu ściągnąć już można.
        Menu zapowiada się fantastycznie. Tylko w menu dla piwoszy brak wszystkich "ż". Natomiast nie mogę na stronie znależć godzin otwarcia.Planuję wybrać się na obiadek w niedzielę i nie chciałbym pocałować klamki.

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          Na fejsbuku jest taki tekst Chmielarni :
          "Kochani! Setki godzin przygotowań, nieprzespane noce, urzędy, pozwolenia, wszystko w oparach remontowego pyłu. Ale ten już opadł, ukazując efekt naszej ciężkiej pracy. Od dziś, od godz. 11.00 do późnej nocy możecie przyjść i nas pochwalić, ale przede wszystkim napić się piwa, prawdziwego - ważonego z pasji i wieloletnich, regionalnych tradycji."

          Byście się wstydzili

          Comment

          • fuliano
            Senior
            • 07-2010
            • 1825

            Nowy multitap, nowe pomysły. Piwo na wagę
            Last edited by fuliano; 21-06-2013, 08:44.

            Comment

            • tomolek
              Hophead
              • 05-2006
              • 1752

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
              Kochani,
              dzisiaj krótko - odpaliła nasza strona internetowa



              Nie jest jeszcze może zbyt rozbrykana, ale menu ściągnąć już można.
              Fajnie, że macie normalną stronę www, strasznie wpieniają mnie firmy, które "jadą" tylko na fejsiku.
              4 lipca, w drodze do Pragi mam zamiar Was odwiedzić, będziecie otwarci około 15?
              www.ohbeautifulbeer.com

              www.mateuszdrozdowski.pl

              „Kwaśny Edi herbu Koreb

              Comment

              • gaz4
                Senior
                • 04-2009
                • 192

                Według dzisiejszej stołecznej GW będziecie serwować piwa tzw. dolnej fermentacji, czyli smakowe

                Comment

                • fuliano
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1825

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gaz4 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Według dzisiejszej stołecznej GW będziecie serwować piwa tzw. dolnej fermentacji, czyli smakowe
                  To jest szansa na pomelo... i może jeszcze z pompy
                  Last edited by fuliano; 21-06-2013, 11:03.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Prędzej z wyciskarki.

                    Comment

                    • fuliano
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1825

                      A tak poważnie, to ta deska (w sensie degustacyjna) z pięcioma piwami(w gazecie wersja z gatunkami) będzie od początku?
                      Last edited by fuliano; 21-06-2013, 11:10.

                      Comment

                      • yoda79
                        Senior
                        • 01-2013
                        • 861

                        Deska od początku.
                        Byłem, widziałem, smakowałem
                        Ze względu na brak czasu wychyliłem szybko 2 piwa - nic im nie brakowało, nie czas na ich opis.
                        Bardzo, ale to bardzo pozytywne są objętości 0,25l za pół ceny. Kto chodzi czasami na piwo z żoną/dziewczyną na pewno będzie zadowolony; obsługa kompetentna, na tablicy wszystko ładnie rozpisane, w lodówkach kilkadziesiąt ciekawych piwek.
                        Ceny jak na centrum przyzwoite, wiadomo, chciałoby się niższe, ale lokalizacja (czynsz na pewno wysoki), i inne czynniki (sporo obsługi itp.) swoje robią.
                        Na pewno będę odwiedzał, oprócz PDSL mam drugą miejscówkę

                        Comment

                        • Swiecz
                          Civil Protection
                          • 03-2004
                          • 123

                          Przejrzałem menu i jedzenie też zapowiada się dobrze :thumbup:
                          W przyszłym tygodniu koniecznie wpadam przetestować piwo + kuchnię.
                          Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            Pełno ludzi, świetna atmosfera, dobre piwo, przestrzeń. Bardzo fajny pub.

                            Comment

                            • bojano
                              Member
                              • 01-2013
                              • 55

                              Skrócony szlak piwny...

                              Idea narodziła się nagle... pomimo niedogodności - piątek, upał, burze, premiera... jutro robię (godzinowo) to co normalny człowiek w pracy przez 3 dni, ale trudno. W drzwiach miła Pani utwierdza w przekonaniu, że dobrze trafiliśmy Na dole gwar i gorąco. Godzina 19:00 a tu wolny stolik... Wybór piw, jak na Multitap przystało, pierwszorzędny, ceny piwa przystępne, obsługa profesjonalna, zarówno za barem jak i kelnerska. Jedzenie... ktoś kiedyś powiedział, że dobry kebab piecze dwa razy... jagnięcina na ostro w Chmielarni zapewne również... tylko dla miłośników OSTRYCH wrażeń, mi bardzo smakowało ale było ciężko To z plusów, minusy to wystrój... nijaki, ani to pub ani azjatycka knajpa ani... hgw, nijaki (fajny trash piwny pod szkłem w podłodze, słupek z etykietami piw, dla mnie nostalgicznie, dla dziewczyny "no ale to brzydko wygląda")... gorąco... wiem, że dzień ekstremalny ale przy tej ilości klientów bez klimy to porażka... głośno... wiem, że w ciszy to można w domowych pieleszach, ale tu było naprawdę ciężko się skupić na rozmowie. Ogólnie podobało mi się i polecam

                              Co z resztą tekstu (w tym temacie) zrobi moderator nie wiem, ale to c.d.

                              (Moderator w tym miejscu usunął wpisy na temat innych knajp. Jak się użytkownik bojano namęczy z ponownym napisaniem recenzji w odpowiednich miejscach, to następnym razem będzie wiedział co robić. Poza tym jest temat o piwnym szlaku, to tam ew. można pisać zbiorowo.)
                              Last edited by Pendragon; 21-06-2013, 23:22.

                              Comment

                              • bojano
                                Member
                                • 01-2013
                                • 55

                                Męczyć się nie będzie, skoro "Moderato" się nie chciało "przekleić" w odpowiednie miejsce w całości to trudno

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎