Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Jak pracujecie w majówkę? Jest jakiś specjalny rozkład jazdy?
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      Pracujemy jak co dzień.
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Wczorajsza kranowa zmiana: za Babie Lato weszli Dwaj Smocy z Pracowni.

        A tymczasem ogródek rośnie! Według wszelkich znaków na ziemi wyrobimy się na 03.05
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Ostatnia w tym miesiącu aktualizacja kranów:
          01. Potylićka Haniebni
          02. Artezan Pan Fifik
          03. Resi Piekłoss Weizen
          04. Das ist noch Weisse
          05. Lindemaus Krieg
          06. Das ist nicht Pils, Das ist IPA
          07. Amber Janusz
          08. Dr Jew Cascade IPA
          09. Pszenica jest nowym chmielem
          10. Ednabry Extra Stout
          11. Dwaj Smocy
          12. Sorry Ale
          13. Imperium Słoduje
          14. Grenadyna
          15. Samiec Beta, Pi i Sigma
          16. Black Malts and Body Fluids

          A ogródek jednak startuje najwcześniej w poniedziałek...
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            Może to i fajny pomysł dla innych klientów, ale mnie te nazwy irytują. Poza tym to broń obosieczna, jak tak przeinaczacie nazwy piw browarów, to te browary, tak samo jak i klienci też będą z Was żartować i np nazywać Chlejarnią.

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              Cóż, wszystkim się nie dogodzi. A Chlejarnia i Chlarnia już były, czekamy na kolejne :]
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • DaemooN1985
                Member
                • 02-2013
                • 32

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                Może to i fajny pomysł dla innych klientów, ale mnie te nazwy irytują. Poza tym to broń obosieczna, jak tak przeinaczacie nazwy piw browarów, to te browary, tak samo jak i klienci też będą z Was żartować i np nazywać Chlejarnią.
                szczerze? mnie również, ani to śmieszne, ani tym bardziej czytelne, pozdrawiam!

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Szczególnie, jak co innego jest w zeszyciku na stołach, a co innego na tablicy - to nie wiadomo, czy się skończyło i zostało zmienione ale nie zaktualizowano zeszytu, czy mamy "urocze" zabawy nazwami...
                  Informacja uber alles
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    A mnie się bardzo podoba. Raz mniej udane raz bardziej ale przynajmniej nie ma nudy.
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • Prusak
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 4305

                      Załóżmy, że ponuracy też lubią piwo, a wtedy muszą szukać sobie innego lokalu.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Może to i fajny pomysł dla innych klientów, ale mnie te nazwy irytują. Poza tym to broń obosieczna, jak tak przeinaczacie nazwy piw browarów, to te browary, tak samo jak i klienci też będą z Was żartować i np nazywać Chlejarnią.
                        uprzedziłeś mnie Emes, też myślałem, żeby to skomentować bo te nazwy od czapy są irytujące, wkurza mnie gdy muszę się barmana pytać co to jest za piwo pod jakąś "super-extra-fajną-nazwą"
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          A mnie się bardzo podoba. Raz mniej udane raz bardziej ale przynajmniej nie ma nudy.
                          Nudy może nie ma, ale ostatnio nie zamówiłem tego co chciała Asia, bo nazwa ni chu..cha się nie zgadzała przykładając racjonalne i nie racjonalne skojarzenia, więc to już nie jest zabawa w skojarzenia, tylko dezinformacja...
                          Czyli zabawa wg mnie zaszła trochę za daleko. Ale to tylko moje zdanie, a że nie jestem częstym gościem, więc nie ma to najmniejszego znaczenia, ważne, że można płacić telefonami
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • wpadzio
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 2645

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nudy może nie ma [...] ważne, że można płacić telefonami
                            A przyjmują te starsze, z klapką i z klawiaturą? Zebrałoby się wraz z żoninymi kilka...
                            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                            Serviatus status brevis est
                            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                              ...A Chlejarnia i Chlarnia już były, czekamy na kolejne :]
                              No to zabaczymy co powiedzą właściciele po pewnym czasie na taką degrengoladę marki pubu.
                              Last edited by emes; 30-04-2014, 21:38.

                              Comment

                              • Livres
                                Senior
                                • 04-2012
                                • 324

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                                A Chlejarnia i Chlarnia już były, czekamy na kolejne :]
                                Pralnia? Dobrze koresponduje z Prasownią Piwa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎