Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

al. Jana Pawła II 45A lok. 56, Hopsters Multitap [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam1108
    Junior
    • 01-2015
    • 3

    #31
    Pytanie do bywalców. Czy w tym lokalu serwują również piwa z koncerniaków? Jeśli tak to w jakiej cenie? Na facebooku na tablicy najtańsze piwo 0,5 10 zł i to 4% :/
    Albo coś z butelki?
    Last edited by adam1108; 15-06-2015, 19:57.

    Comment

    • fuliano
      Senior
      • 07-2010
      • 1825

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam1108 Wyświetlenie odpowiedzi
      Pytanie do bywalców. Czy w tym lokalu serwują również piwa z koncerniaków? Jeśli tak to w jakiej cenie? Na facebooku na tablicy najtańsze piwo 0,5 10 zł i to 4% :/
      Albo coś z butelki?
      Nie, nie, nie

      Comment

      • PragueBeer
        Junior
        • 09-2013
        • 17

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam1108 Wyświetlenie odpowiedzi
        Pytanie do bywalców. Czy w tym lokalu serwują również piwa z koncerniaków? Jeśli tak to w jakiej cenie? Na facebooku na tablicy najtańsze piwo 0,5 10 zł i to 4% :/
        Albo coś z butelki?
        a jakie ma znaczenie to, czy piwo ma 4% czy 9% ? rozumiem, że przyzwyczajenie z koncernowych mózgoje*** robi swoje...
        zdravím,
        kamarád s Žižkově

        Comment

        • legart
          Senior
          • 06-2012
          • 913

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam1108 Wyświetlenie odpowiedzi
          Pytanie do bywalców. Czy w tym lokalu serwują również piwa z koncerniaków? Jeśli tak to w jakiej cenie? Na facebooku na tablicy najtańsze piwo 0,5 10 zł i to 4% :/
          Albo coś z butelki?
          Przejdziesz na drugą stronę al. Jana Pawła II i masz parę pubów z lanymi koncerniakami. W okolicznych "pawilonowych" kebabowniach tez możesz się czegoś koncernowego napić.

          Comment

          • adam1108
            Junior
            • 01-2015
            • 3

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PragueBeer Wyświetlenie odpowiedzi
            a jakie ma znaczenie to, czy piwo ma 4% czy 9% ? rozumiem, że przyzwyczajenie z koncernowych mózgoje*** robi swoje...
            Różnica 5%

            Rozumiem, że Ty idąc do pubu pijesz bezalkoholowe Jakie to ma znaczenie przecież

            Comment

            • Bolo88
              Member
              • 06-2014
              • 40

              #36
              Akurat w Hopstersie zdarzało mi się trafić klientów popijających bezalkoholową Bavarię.

              Comment

              • abelincoln
                Senior
                • 01-2010
                • 287

                #37
                Ech, niby 20 kranów - ale dla lubiących wędzonkę nic...

                Comment

                • Maremali
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1953

                  #38
                  ?

                  Może ktoś z Was wie czy mają canal + w tym lokalu?
                  http://maremali.web-album.org/

                  Comment

                  • olie
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 777

                    #39
                    Mają.

                    Comment

                    • legart
                      Senior
                      • 06-2012
                      • 913

                      #40
                      Do 17-tej duże piwo 2 pln mniej (sprawdzałem tylko w dni powszednie, więc nie wiem czy weekendy promocja obowiązuje)

                      Comment

                      • yoda79
                        Senior
                        • 01-2013
                        • 861

                        #41
                        Bezpretensjonalny lokal z dużą ilością miejsca. Ilekroć tam jestem zawsze ktos bierze piwo ze słomką (kobiety) i nikt krzywo nie patrzy i durnowato się nie usmiecha. Brak idiotycznych napisów typu "słomka - 15 zł". "piwo z sokiem 30 zl".
                        Fajne miejsce, a, że kranów 20 zawsze coś się dobrego znajdzie do wypicia.

                        Comment

                        • Vortex
                          Senior
                          • 12-2011
                          • 153

                          #42
                          po dłuższej przerwie miałem okazję ostatnio dwukrotnie zawitać do lokalu;ale mam wrażenie jakby trochę obumierał; w zasadzie klientela zajmowała tylko najniższą koncentrację; a i tak było sporo wolnego miejsca; krany obłożone przy obu wizytach w 60-70%; trochę było to dla mnie zaskoczenie; bo Hopsters zapamiętałem jako lokal raczej tętniący życiem; nawet w tygodniu zwłaszcza przy okazji meczów.

                          Comment

                          • kibi
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 1875

                            #43
                            Ale byłeś tym razem przy okazji meczu, żeby mieć jakieś porównanie?
                            Raz na jakiś czas spotykamy się tam w gronie mazowieckich kolekcjonerów kapsli, między innymi dlatego, ze na pierwszym piętrze może swobodnie usiąść 10 czy 15 osób przy jednym stole.
                            Kiedy ostatnio tam byliśmy, pod koniec września przy sąsiednim stole imprezowało ze 20-30 osób, więc pierwsze piętro było zapełnione na full, pomimo, że nie było żadnego meczu.

                            Z drugiej strony: słyszałem o problemach Hopstersów, związanych z wysokim czynszem za niemałą w końcu powierzchnię w centrum miasta.
                            Last edited by kibi; 21-11-2016, 12:58.

                            Comment

                            • Vortex
                              Senior
                              • 12-2011
                              • 153

                              #44
                              miałem okazję być właśnie w dniu meczu; raz w sobotę w październiku; drugi raz zupełnie niedawno w piątek przed meczem Polska - Rumunia. W zasadzie jedyne życie było na parterze; a przy przy drugiej wizycie obłożenie kranów było naprawdę bardzo skromne. Pamiętam że jeszcze niecały rok temu to dwie pierwsze kondygnacje były konkretnie pozajmowane; w dni powszednie Liga Mistrzów/Liga Europy było dość tłoczno; różnica jest bardzo widoczna.

                              Comment

                              • Rogerson
                                Senior
                                • 08-2012
                                • 421

                                #45
                                No i w dniu dzisiejszym Hopsters przeszedł do historii.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎