Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

al. Jana Pawła II 45A lok. 56, Hopsters Multitap [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bolo88
    Member
    • 06-2014
    • 40

    #46
    Niestety.

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2294

      #47
      Wszystko na to wskazywało od dłuższego czasu. Pustki tam były ... choć dla mnie to był akurat atut, bo łatwiej było rezerwować miejsce przed tv podczas ciekawszych wydarzeń sportowych.
      Dużo knajpek jest w okolicy, nie pierwsi w okolicy upadli, non stop coś się w pobliskim pasażu zmienia.

      Comment

      • legart
        Senior
        • 06-2012
        • 913

        #48
        szkoda, akurat miałem po drodze z pracy do domu

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          #49
          Szkoda, bo jesień/zima/wczesna wiosna to akurat dla takiego lokalu bez ogródka dobry czas, aby ściągnąć klientów. Sam bywałem tam kilka razy w roku, jak tylko byłem w okolicy (cóż, gdzie indziej mam bliżej). Klimat był tam przyzwoity, a i mecze do obejrzenia.

          Oczekiwałbym reaktywacji w bardziej dostępnym miejscu, może już nie 3 piętra.
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #50
            Lokalu szkoda ale mnie to nie dziwi. Samo piwo, nawet rzemieślnicze już nie wystarczy do utrzymania lokalu, nie jest to pierwszy zamknięty lokal o takim charakterze i nie ostatni. Mimo, że obsługa miła, sympatyczna to wystrój jak wcześniej pisałem hipsterski bez piwnego klimatu. Bezpłciowy. Pewnie w niewielkim stopniu ale taki minimalizm też może mieć znaczenia dla klientów, czy chcą tu wrócić czy nie. Byłem kilka razy w ciągu roku i zawsze były pustki.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎