Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Most Poniatowskiego - wieżyca A-22, Czeska Baszta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cannabee776i99
    Senior
    • 08-2009
    • 658

    Czego ciekawego można się spodziewać w czwartek?

    Comment

    • bialy-r
      Senior
      • 04-2008
      • 100

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czeskabaszta Wyświetlenie odpowiedzi
      Tak też będzie w środę 4 maja - czynne niestandardowo od godz. 19.30.

      Życzymy pogody ducha i dobrego piwa, gdziekolwiek byłoby ono pite

      Czeska Baszta
      Mam pytanie:

      Czy można obejrzeć na waszym telewizorze u was dzisiejszy Mecz Ligi Mistrzów

      Bo miałbym ochotę połączyć dobre piwo z dobrym meczem i przyjść z dwoma kolegami na piwo i mecz

      A jak nie na dzisiejszy półfinałwy to chociać finałowy mecz

      Comment

      • Komar_Pafnucy
        Senior
        • 08-2005
        • 1114

        Przecież dzisiaj nieczynne.

        Multitap Crawl
        Multitap Crawl na Facebook

        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12171

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
          Przecież dzisiaj nieczynne.
          Czy z powodu dzisiejszego święta strażaka i hutnika właściciele gaszą pragnienie w zamkniętym gronie, wykuwając przy tym nową 4-majową tradycję?

          Comment

          • Tapir
            Senior
            • 10-2009
            • 730

            W kranach Avar Tmavy 12 (pyszny, polecam) i Hukvaldy 12 (dobre, słodowo chlebowe, ale to nie ono były dziś hitem).
            Koło 21 było dość tłoczno, ledwo znaleźliśmy miejsce.
            Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

            Comment

            • maltodekstryna
              Junior
              • 07-2009
              • 16

              Jakie piwa bedziecie mieli z kija w weekend??

              Comment

              • yavo
                • 03-2009
                • 909

                Po piątkowej wizycie z Moją Ulubioną Żoną, mogę powiedzieć tylko jedno: super, super i jeszcze raz super. Piwa świetne (Konicek 11 i Cerna Hora też 11), ser - rewelacja. Świetny wystrój, klimat, no i właściciel. Fajnie, że są tacy ludzie z pasją i potrafią ją zamienić w taki lokal

                ps. Dziękujemy raz jeszcze za jagodową Cerną Horę

                Comment

                • czeskabaszta
                  Senior
                  • 12-2010
                  • 765

                  Witamy,

                  W tygodniu 23-29.05 zapraszamy do Czeskiej Baszty w standardowych godzinach, czyli:

                  pn nieczynne
                  wt-czw 16-23
                  pt-sob 16-24
                  nd 16-23

                  W czwartek 26.05 od godz.16.00 zapraszamy na nową dostawę czeskich piw butelkowych i nowe czeskie piwa beczkowe.

                  Czeska Baszta
                  Czeska Baszta
                  Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
                  https://www.facebook.com/czeskabaszta

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Za piątym razem udało mi się odwiedzić (czwarty raz był w zeszłą sobotę ale była to godz 15 więc przypomniawszy sobie, że o tej godzinie nie ma po co tam iść poszedłem gdzie indziej).
                    Wysiedlismy na przystanku tramwajowym na moście jadąc od strony Pragi. Szukaliśmy Czeskiej Baszty idąc pod mostem. Pytamy się lokalnego o dobre czeskie piwo - wskazał wieżycę gdzie znajduje się Klub Wieżyca Idziemy, widzimy "kebaba", a zaraz przy kebabie mała czarna tabliczka wskazująca jak dojść. Po schodach w górę i na prawo. Wreszcie udało się. Za piatym razem, Victoria!. Przy zamawianiu piwa mówimy:
                    - "przydałyby się jakieś bardziej widoczne oznaczenia bo dość ciężko trafić komuś kto wybiera się tu pierwszy raz"
                    -" Nasz lokal jest tak znany, że każdy trafi tu bez problemu"

                    Nooo, już się ugryzłem w język bo od razu przypomniał mi się gościu wskazujący na zupełnie inną wieżycę. Poza tym 10 osób (w tym my - 2 i obsługa) w sobotę o 20 to faktycznie wyraz znania i uznania lokalu. Mniejsza z tym.
                    Odczucia mieszane, od czasu do czasu lecą czeskie kawałki w radio/innym playerze. Poustawiane puste butelki na półce, reklamy czeskiego piwa/browarów. Poprzyklejane podstawki do ściany jako ozdobny wzorek nie trafiły do mnie. W sumie lokal jak dla mnie starający się wyglądać na czeską piwarnię, a w rzeczywsitości będący czeską wersją nowych praskich lokali (czyli adaptacja starego, zaniedbanego pomieszczenia, bez żadnych nakładów na "nowomodny, klimatyczny, stary lokal".
                    Plus za salę dla palących tylko....czy sala dla palących jest salą dla palących czy po prostu palarnią? Po wejściu od razu odrzuca smród petów (skoro nawet mi jako palaczowi to przeszkadzało to znak, ze coś musi być na rzeczy). Nic dziwnego, jedna wielka popielniczka pełna kiepów....Cóż W pubie, czy w piwiarni na jakimś poziomie to obsługa dba aby wymieniać popielniczki, jeśli tego nie robi to lokal w tym momencie jest dla mnie barem. Do tego jeszcze coś a'la mata z gałązek, które po prostu wchłaniają dym. My niestety szybko podziękowaliśmy.
                    Myśleliśmy też o jakiejś konsumpcji ale ser czy utopence jakoś do nas nie przemówiły.
                    Ogólnie z całosci to najlepsze jest piwo.
                    Last edited by becik; 23-05-2011, 12:52.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • czeskabaszta
                      Senior
                      • 12-2010
                      • 765

                      Dziękujemy za uznanie dotyczące serwowanego w naszym lokalu czeskiego piwa oraz za "konstruktywną krytykę".
                      Sugerujemy jednakowoż, aby uwagi dotyczące "miernego" wystroju lokalu oraz poziomu obsługi umieszczać w odrębnych wątkach na portalach: popielniczki.biz i maty.biz

                      Zapraszamy,

                      Czeska Baszta
                      Czeska Baszta
                      Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
                      https://www.facebook.com/czeskabaszta

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12171

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czeskabaszta Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dziękujemy za uznanie dotyczące serwowanego w naszym lokalu czeskiego piwa oraz za "konstruktywną krytykę".
                        Sugerujemy jednakowoż, aby uwagi dotyczące "miernego" wystroju lokalu oraz poziomu obsługi umieszczać w odrębnych wątkach na portalach: popielniczki.biz i maty.biz

                        Zapraszamy,

                        Czeska Baszta
                        Sugeruję zatem założenie takowych portali Idea tego forum polega na tym, że konsumenci wyrażają swoje opinie na temat piw/lokali/sklepów. Czasami właściciele biorą sobie takie uwagi do serca, czasami mają je w... Skoro na niezłośliwą uwagę tak reagujecie, to szybko może się okazać, że klient odwróci się do Was tę samą częścią ciała.

                        Czyżby wygląd lokalu i poziom obsługi nie był istotny? W tym kontekście to zaproszenie wydaje się trochę ironiczne...

                        Comment

                        • grew
                          Senior
                          • 05-2009
                          • 766

                          Rozumiem, że Czeska Baszta nie ma konkurencji w Wawie (współczuję), stąd może wynika "luźne" podejście do nas, forumowiczów...

                          Comment

                          • czeskabaszta
                            Senior
                            • 12-2010
                            • 765

                            Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził.

                            Szczególnie ciężko takiej osobie, która lubi dym papierosowy ale nie lubi dymu papierosowego, szczególnie w matach z gałązek...
                            Szczególnie ciężko takiej osobie, która spodziewała się jak zrozumieliśmy w pomieszczeniu dla palących zapachu Puszczy Kampinoskiej...
                            Szczególnie ciężko takiej osobie, która chciała coś zjeść ale nie zjadła, bo coś do niej nie przemawiało...
                            Szczególnie takiej osobie, która wiedziała że w soboty mamy otwarte od godz.16.00 ale przyszła pod lokal o 15.00...
                            Szczególnie takiej osobie, która konfabuluje - cytat: "Nasz lokal jest tak znany, że każdy trafi tu bez problemu". Czemu ma służyć powyższa konfabulacja?

                            Plusy dodatnie i plusy ujemne, białe jest białe a czarne jest czarne i tak dalej...

                            Nie obrażamy się na konstruktywną krytykę, na czepianie się reagujemy.

                            Serwujemy kilkadziesiąt rodzajów czeskiego piwa, w tym rotacyjnie różne rodzaje czeskiego beczkowego z różnych browarów i w tym rzeczywiście różnimy się od standardowej czeskiej knajpy z Pragi.
                            Ale to chyba jest na plus dla lokalu?
                            Czeska Baszta
                            Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
                            https://www.facebook.com/czeskabaszta

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Myśleliśmy też o jakiejś konsumpcji ale ser czy utopence jakoś do nas nie przemówiły.
                              Słyszałem żeby zwierzęta mówiły, ale żeby żarcie gadało?
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23792

                                Nie zamierzam adwokatować Becikowi, ale sugestia dot. wentylacji w pomieszczeniu dla palaczy czy opróżniania popielnic jest sprawą do głębszego przemyślenia niezależnie od fajnego wyboru piw.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎