Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Most Poniatowskiego - wieżyca A-22, Czeska Baszta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Rzeszowiak
    replied
    W końcu "nasze" najlepsze.

    Leave a comment:


  • rohozecky
    replied
    Ciekawe, zauważyłem że tzw. narodowcy zazwyczaj gustują w wyrobach kosmopolitycznego SAB Millera

    Leave a comment:


  • wpadzio
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
    /Polska , muzyka , literatura/sic!/
    ...czeskie piwo

    Leave a comment:


  • fuliano
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    Wszystkie lokale poobrażane, trzeba będzie na piwo jeździć poza stolicę
    Jak już kiedyś powiedziano do Łomży będzie jeździł

    Leave a comment:


  • emes
    replied
    Wszystkie lokale poobrażane, trzeba będzie na piwo jeździć poza stolicę

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
    (...) prawicowych faszystów , (...).
    Wybacz Purc ale też nie jesteś wolny od klisz i kalek jak widać

    Leave a comment:


  • yoda79
    replied

    Idealny test na siłę woli

    Leave a comment:


  • fuliano
    replied
    Próbują purca na IIPA zmiękczyć

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    W środę 3 lipca od godz. 18.00 zapraszamy ponownie na beczkowe piwo:

    Kocour 19 Quarterback Imperial IPA

    Do zobaczenia,

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Weźcie pod uwagę jednak wypowiedź purca. Nie chodziło o dyskusję ale o agresję i zachowanie. Czekam na wypowiedź drugiej strony.

    Leave a comment:


  • kloss
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
    To, poza wściekłością skinowatego osobnika, wywołało tez agresję Karola - jako człowiek inteligentny oburzył się, że zrobiłem kretyna z jego współwyznawcy
    Jakby był narodowcem, to pub nazywałby się "Prawdziwie Polska Baszta" i serwowaliby piwo tylko z niesprzedanych obcym polskich browarów i na wejściu kontrolowali napletki.
    Chyba, że jest wyznawcą panslawizmu.

    Leave a comment:


  • yoda79
    replied
    Kurczę to teraz do biblioteki nie mogę pójść w patriotycznej koszulce Przepraszam za offtop, rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale nie generalizuj.
    I najważniejsze - jak smakowała ta IPA z beczki i czy jeszcze zostało jej trochę?

    Leave a comment:


  • purc
    replied
    Relacja była dość chaotyczna . bo emocjonalna. Sprowadza się do tego, że do baru podszedł klnący na prawo i lewo prawicowiec i grożący śmiercią wszystkim czerwonym / akurat trwała jakaś dość abstrakcyjna dyskusja między Januszem , mną i Karolem / i zażądał piwa oraz śmierci dla wszystkich czerwonych. Dobra, zacząłem go przepytywać, jakie są te wartości, które on wyznaje -tak, wiem, że powinienem był siedzieć cicho /Polska , muzyka , literatura/sic!/ - inaczej mówiąc chciałem udowodnić, że narodowcy to nieuki, matoły i osobniki posługujące się kliszami, których kompletnie nie rozumieją./tak właśnie uważam/. To, poza wściekłością skinowatego osobnika, wywołało tez agresję Karola - jako człowiek inteligentny oburzył się, że zrobiłem kretyna z jego współwyznawcy - i nie tyle go oburzało , że w jego knajpie jakiś skinowaty chuligan grozi jemu stałemu - i zdawało mi się do wczoraj - zaprzyjaźnionemu klientowi - pobiciem, ale - wręcz przeciwnie - ośmieliłem się zezłościć bandytę /których paru już czekało na piwo na zewnątrz/. Inaczej mówiąc , w tej knajpie zaczynają rządzić prawicowi bandyci, a Karol B. będzie im tylko przyklaskiwał? Czy tak ma być Karolu Szefie? Czy wiesz co to oznacza dla Waszej knajpy???

    Leave a comment:


  • purc
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czeskabaszta Wyświetlenie odpowiedzi
    Witamy,

    We wtorek 2 lipca od godz. 18.00 zapraszamy na wyśmienite piwo, kolejną beczkową premierę w Czeskiej Baszcie:

    Podklasterni Pivovar Trebic - Cornel 14 India Pale Ale

    Do zobaczenia,
    Przykro mi to pisać, ale jeśli w ciągu 12 godzin nie dostanę przeprosin od Karola Grubego za jego bierne zachowanie wobec prawicowych faszystów , którzy właśnie zawitali , kiedy stałem przy barze i zagrozili wkopaniem mnie w tzw. glebę, przy - wg mnie - pełnej aprobacie Karola Grubego, który całkowicie podziela poglądy tych bandytów - poszło o niewinną chyba prowokację / panowie prawicowcy mówili śmierć czerwonym i niech żyje polska muzyka , literatura, etc - na pytanie o polskich kompozytorów przedstawiciel narodu zaciął się na Paderewskim i przeszedł do gróźb/. Cóż, jeśli moja ulubiona knajpa staje się siedliskiem faszystowskich bojówek - przy pełnej aprobacie Karola Grubego,to jeszcze tylko proszę o opinię Karola Drugiego .

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    We wtorek 2 lipca od godz. 18.00 zapraszamy na wyśmienite piwo, kolejną beczkową premierę w Czeskiej Baszcie:

    Podklasterni Pivovar Trebic - Cornel 14 India Pale Ale

    Do zobaczenia,
    Attached Files

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎