Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Most Poniatowskiego - wieżyca A-22, Czeska Baszta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Tak

    A to już nadinterpretacja. Bez dowodów, nie do obrony.
    Takie czasy nastały, że czas będzie się do tego przyzwyczaić...

    A w tym temacie jak to na forum zaczęło się bicie piany. Cała historia powinna się zakończyć na poście Czeskiejbaszty z wczorajszego przedpołudnia (jedynasta z groszami)...

    Ale lubicie sobie pobrykać, nie?
    Last edited by iron; 05-11-2015, 14:36.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      Koszmar, przesadziłeś z inwektywami. Ochłoń. Znowu masz 0 postów, pierwszy leci w niebyt.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        Chyba się tu za daleko zagalopowaliście.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • tfur
          Senior
          • 05-2006
          • 1301

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Koszmar
          ...u chińczyka, tam dostaniesz psa zmielonego razem z budą...
          ja na ten przykład chętnie bywam u wietnamczyka
          (zwanego dla niepoznaki chińczykiem właśnie)
          gdzie strawę spożywaną popijam piwem ą-ę
          za ścianą nabytym, co bardzo sobie chwalę
          i kultura tam wyższa panuje niż w tym wątku
          veni, emi, bibi

          Comment

          • czeskabaszta
            Senior
            • 12-2010
            • 765

            Lista piw lanych z beczki

            Piątkowa lista piw z nalewaka:

            1. Beskydské hořké 14° IPA
            2. Starokladno Černý Havíř 12° tmavý ležák
            3. Chýně Dvorní 10° světlé výčepní
            4. Novosad František 12° světlý ležák

            5. Nøgne Ø (NO) - Asian Pale Ale, 10°, 4,5 % alk.
            6. DARK HORSE (USA) - Smells like a safety meeting
            double india pale ale, 8,5% alk., 15°
            7. DE MOLEN (NL) - Winterhop india pale ale, 6,2% alk.

            Na podpięcie czeka:

            Podklášterní pivovar Třebíč Cornel 14° IPA

            Zapraszamy!
            Last edited by czeskabaszta; 06-11-2015, 13:24.
            Czeska Baszta
            Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
            https://www.facebook.com/czeskabaszta

            Comment

            • TTOP
              Senior
              • 03-2013
              • 449

              Myślałem, że temat się zakończył razem z moim poprzednim wpisem z 1 listopada, ale jak widzę, był to dopiero początek. Wnioskuję więc, że się pomyliłem w swojej ocenie - jeśli właściciel zadaje sobie tyle trudu, to znaczy, że wkłada serce w swój biznes. Chciałbym w związku z tym serdecznie przeprosić za swoje zachowanie, swoje posty. Opinię usuwam. Bardzo przepraszam tych, którzy poczuli się urażeni. Słowa się rzekły, parę sformułowań padło niepotrzebnie (zagalopowałem się w języku, przyznaję), tego nie odwrócimy. Moja zmiana zdania spowodowana jest tym, że minęło już trochę czasu oraz zobaczyłem, jak bardzo właścicielom zależy. Szanuję taką postawę i cofam swoje słowa na temat olewania klientów czy braku serca wkładanego w swój biznes. Na koniec chciałbym jeszcze raz podkreślić, że wszystkie opinie były (i są nadal) moim prywatnym zdaniem, a z Czeską Piviarnią nie mam żadnych wspólnych biznesów, korzyści, nikt mnie też do wyrażania takich czy innych opinii nie namawiał.

              Comment

              • purc
                Senior
                • 02-2009
                • 650

                Co prawda autor nie mial odwagi przeprosić za konkretne absurdalne zarzuty, jednak stać go było na ogólną skruchę. Uważam ro za wystarczącą ekspiację i przestrogę dla innych,chcąych oczerniać rywalizujące knajpy.Oczywiście ostatnie słowo należy do właścicieli CZB , ale po ostatnim triumfie ich ukochanej partii na pewno przygarną każdą zbłąkaną piviarnianą duszę.

                Comment

                • janoke
                  Junior
                  • 10-2011
                  • 2

                  Purc! Dwa w jednym. Gratulacje!

                  Comment

                  • czeskabaszta
                    Senior
                    • 12-2010
                    • 765

                    Oczywiście ostatnie słowo należy do właścicieli CZB , ale po ostatnim triumfie ich ukochanej partii na pewno przygarną każdą zbłąkaną piviarnianą duszę.[/QUOTE]

                    Panie Purc ! Nie każdą , tylko te należące do Polskiej Partii Przyjaciół Piwa i oczywiście bezgranicznie miłujące prezesa Janusza Rewińskiego i Ministra Obrony Narodowej Piwa hi hi hi.
                    Czeska Baszta
                    Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
                    https://www.facebook.com/czeskabaszta

                    Comment

                    • czeskabaszta
                      Senior
                      • 12-2010
                      • 765

                      Woli informacji. Odbyliśmy rozmowę z właścicielem Ceskiej Piviarni, który zapewnił nas, że nie ma nic wspólnego z bardzo negatywnym wpisem o Czeskiej Baszcie, zamieszczonym przez swojego klienta-kolegę TTOP, z którym gościł u nas feralnej niedzieli. Zapewnił nas, że nie uzgadniał wpisu, ani też nie wiedział o wielkim niezadowoleniu TTOP z niedzielnej wizyty. A tym samym o planie zamieszczenia wpisu przez swojego kolegę TTOP w naszym wątku. Deklaracje tą przyjmujemy za dobrą monetę, w zawiązku z tym sprawę należy uznać za zamkniętą.
                      Czeska Baszta
                      Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
                      https://www.facebook.com/czeskabaszta

                      Comment

                      • czeskabaszta
                        Senior
                        • 12-2010
                        • 765

                        Pyszności w nalewakach!

                        Albrecht 11° světlý ležák
                        Gwern 12° světlý ležák
                        Chýně Dvorní 14° speciál tmavý
                        Cornel 14° india pale ale

                        Zapraszamy!

                        Czeska Baszta
                        Attached Files
                        Czeska Baszta
                        Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
                        https://www.facebook.com/czeskabaszta

                        Comment

                        • Tysso
                          Junior
                          • 11-2015
                          • 1

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czeskabaszta Wyświetlenie odpowiedzi
                          Woli informacji. Odbyliśmy rozmowę z właścicielem Ceskiej Piviarni, który zapewnił nas, że nie ma nic wspólnego z bardzo negatywnym wpisem o Czeskiej Baszcie, zamieszczonym przez swojego klienta-kolegę TTOP, z którym gościł u nas feralnej niedzieli. Zapewnił nas, że nie uzgadniał wpisu, ani też nie wiedział o wielkim niezadowoleniu TTOP z niedzielnej wizyty. A tym samym o planie zamieszczenia wpisu przez swojego kolegę TTOP w naszym wątku. Deklaracje tą przyjmujemy za dobrą monetę, w zawiązku z tym sprawę należy uznać za zamkniętą.
                          Witam. Obserwowałem ten temat od jakiegoś czasu i nie mogę zdzierżyć postawy właścicieli Czeskiej Baszty. Do Baszty jak i do Piviarni wpadam co jakiś czas bo bardzo lubię klimat panujący w tych lokalach. Bardzo się zniesmaczyłem reakcją na komentarz krytyki i postanowiłem się specjalnie zarejestrować żeby podzielić się z wami moim zdaniem. Ostatnimi czasy faktycznie trochę spadł poziom obsługi i ogólne odczucia związane z pubem w wieżycy więc rozumiem, że ktoś mógł być niezadowolony, mi akurat dalej się tam podoba i uważam, że to fajne miejsce. Może faktycznie Użytkownik TTOP trochę za ostro się wypowiedział ale z drugiej strony każdy ma prawo do własnego zdania i należy to uszanować a nie atakować jakimiś linkami z portali gdzie lokal jest dobrze oceniany. Kolejna sprawa to doszukiwanie się spisku i zamachu ze strony innego lokalu co jest po prostu strasznie dziecinne i żałosne! Umieszczanie zdjęć z monitoringu i głupia ''zgadywanka'' kto jest kto to była już przesada. Takie zachowanie wywołało masę komentarzy o poziomie których chyba nie muszę nic pisać. Na miejscu właścicieli Piviarni bym się bardzo zdenerwował bo nie zrobili nic złego a zostali potraktowani jak przestępcy. Bardzo mnie dziwi, że w ostatniej kończącej ten temat wypowiedzi ze strony Baszty nie padło nawet słowo "przepraszamy"

                          Comment

                          • wpadzio
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 2645

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tysso Wyświetlenie odpowiedzi
                            Witam. Obserwowałem ten temat od jakiegoś czasu i nie mogę zdzierżyć postawy właścicieli Czeskiej Baszty. Do Baszty jak i do Piviarni wpadam co jakiś czas bo bardzo lubię klimat panujący w tych lokalach. Bardzo się zniesmaczyłem reakcją na komentarz krytyki i postanowiłem się specjalnie zarejestrować żeby podzielić się z wami moim zdaniem. Ostatnimi czasy faktycznie trochę spadł poziom obsługi i ogólne odczucia związane z pubem w wieżycy więc rozumiem, że ktoś mógł być niezadowolony, mi akurat dalej się tam podoba i uważam, że to fajne miejsce. Może faktycznie Użytkownik TTOP trochę za ostro się wypowiedział ale z drugiej strony każdy ma prawo do własnego zdania i należy to uszanować a nie atakować jakimiś linkami z portali gdzie lokal jest dobrze oceniany. Kolejna sprawa to doszukiwanie się spisku i zamachu ze strony innego lokalu co jest po prostu strasznie dziecinne i żałosne! Umieszczanie zdjęć z monitoringu i głupia ''zgadywanka'' kto jest kto to była już przesada. Takie zachowanie wywołało masę komentarzy o poziomie których chyba nie muszę nic pisać. Na miejscu właścicieli Piviarni bym się bardzo zdenerwował bo nie zrobili nic złego a zostali potraktowani jak przestępcy. Bardzo mnie dziwi, że w ostatniej kończącej ten temat wypowiedzi ze strony Baszty nie padło nawet słowo "przepraszamy"
                            A jednak... Nie odpuści. Specjalnie się zarejestrował
                            Last edited by wpadzio; 12-11-2015, 22:01.
                            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                            Serviatus status brevis est
                            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                            Comment

                            • ana18
                              Junior
                              • 11-2015
                              • 1

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                              A jednak... Nie odpuści. Specjalnie się zarejestrował
                              A Ty nie odpuścisz, bo trzeba dać złośliwy komentarz. Zawsze się trafi jakiś uprzejmy

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                Widzę, że bez wyczyszczenia wpisów chyba się jednak nie obędzie.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎