Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Most Poniatowskiego - wieżyca A-22, Czeska Baszta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • czeskabaszta
    Senior
    • 12-2010
    • 765

    Witamy,

    Czeska Baszta będzie nieczynna w dniach 22-25 kwietnia (pt, sob, nd, pon).

    Informacje o zmianach dni/godzin pracy Baszty w związku z "weekendem majowym"/wyjazdem po towar do Czech w przyszłym tygodniu.
    Czeska Baszta
    Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
    https://www.facebook.com/czeskabaszta

    Comment

    • Marowar
      Junior
      • 02-2011
      • 8

      Ufff dzięki za info.

      Comment

      • czeskabaszta
        Senior
        • 12-2010
        • 765

        Witamy,

        Informujemy, że Czeska Baszta będzie nieczynna w dniach 1-3 maja.
        W środę 4 maja planowane otwarcie ok. godz.19.30.

        Po "weekendzie majowym" zapraszamy na nową dostawę czeskich butelkowych i na czeskie nowości z beczki, m.in. z minibrowarów.

        Zapraszamy,

        Czeska Baszta
        Czeska Baszta
        Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
        https://www.facebook.com/czeskabaszta

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Widzę, że iść tam w ciemno to jedna wielka loteria....planowalem zajrzeć w weekend majowy ale kolejny raz kiszka...
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • grew
            Senior
            • 05-2009
            • 766

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Widzę, że iść tam w ciemno to jedna wielka loteria....planowalem zajrzeć w weekend majowy ale kolejny raz kiszka...
            Jadą po towar, jak napisali...

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
              Jadą po towar, jak napisali...
              Mnie jako potencjalnego klienta nie interesuje fakt, ze ktoś jedzie po towar. To ma być tak zorganizowane, żeby lokal był otwarty, a dostawa towaru była w miarę regularnie.
              Mam zanotowowane w głowie: jest w Warszawie fajna knajpa z dobrym piwem. Chcę tam pójść i się napić - to idę w ciemno jak do każdej normalnej knajpy, która jest otwarta normalnie jak większość podobnych barów/pubów/piwiarni.
              Już drugi raz moje plany szczezły na niczym bo cała Czeska Baszta jedzie po towar.
              Tu na browar biz jest jeszcze jakaś informacja...ale co ma zrobić inny klient, który nie ma dostępu do browar.biz? Postaw się na jego miejscu. Przychodzi a tu ciągle zamkniete, nieczynne, otwarte dopiero od tej czy od tej....nie wiem jak Ciebie - ale mnie to zniechęca.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9729

                Ha, u mnie na razie 2:1.
                Zamierzałem pójść trzy razy, byłem raz.
                Wszystko przez moją fanaberię, że najbardziej pasuje mi wyskoczyć w tamten rejon na piwo w poniedziałek.
                Najgorsze, że kumpli musiałem "odkręcać", bo przypomniało mi się w ostatniej chwili, że CzB w poniedziałki "nie robi"...

                Comment

                • grew
                  Senior
                  • 05-2009
                  • 766

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  (..)Postaw się na jego miejscu. Przychodzi a tu ciągle zamkniete, nieczynne, otwarte dopiero od tej czy od tej....nie wiem jak Ciebie - ale mnie to zniechęca.
                  No pewnie, to bzdura. Albo lokal otwarty, albo zamknięty. Masz 100% rację. Np. w Czeskim Raju wiesz, że jak przyjdziesz to napijesz się piwa - bez względu na to, czy jest niedziela, czy nieparzysta środa W Wawie rzadko bywam, ale wiem, że jak będę chciał odwiedzić Basztę to najpierw na forum sprawdzę 3x czy aby nie zamknięte...

                  Comment

                  • Jack75g
                    Senior
                    • 02-2009
                    • 555

                    Czytając posty dotyczące tego lokalu odnoszę wrażenie "z dużej chmury mały deszcz..."
                    Stolica, blisko dwumilionowe miasto a tyle szumu wokół przeciętnego lokalu jakich wiele.
                    W Rzeszowie w pubie Kuźnia na sześć nalewaków czeskie piwa są w dwóch lub trzech regularnie z rotacją co do browarów i gatunków i nikt tego szumnie nie nazywa "czeski raj " itp. itd.
                    Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                    Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jack75g Wyświetlenie odpowiedzi
                      Czytając posty dotyczące tego lokalu odnoszę wrażenie "z dużej chmury mały deszcz..."
                      Stolica, blisko dwumilionowe miasto a tyle szumu wokół przeciętnego lokalu jakich wiele.
                      W Rzeszowie w pubie Kuźnia na sześć nalewaków czeskie piwa są w dwóch lub trzech regularnie z rotacją co do browarów i gatunków i nikt tego szumnie nie nazywa "czeski raj " itp. itd.
                      Wskaż proszę krajowy lokal w którym można napić się było do tej pory lanych piw z takich minibrowarów jak Konicek, Hukvaldy czy Biovar.
                      Last edited by docent; 29-04-2011, 14:37.
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        W sensie oferty jest bardzo dobrze, w sensie jednak mozliwości skorzystania z tej oferty jest fatalnie. Lokal jest albo zamknięty albo ciągle są prtzesuwane godziny jego otwarcia.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • Jurandofil
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 976

                          "Do Bydgoszczy będę jeździł, a tu nie będę kupował."
                          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                            "Do Bydgoszczy będę jeździł, a tu nie będę kupował."
                            Ale chyba nie po piwo

                            Comment

                            • czeskabaszta
                              Senior
                              • 12-2010
                              • 765

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                              W sensie oferty jest bardzo dobrze, w sensie jednak mozliwości skorzystania z tej oferty jest fatalnie. Lokal jest albo zamknięty albo ciągle są prtzesuwane godziny jego otwarcia.
                              Miło Nam słyszeć tak pochlebną opinię dotyczącą Naszej oferty.
                              Co do zaś możliwości skorzystania z tej oferty, mija się Pan jednak z prawdą...
                              Pomijając fakt Naszej autonomiczności w wyborze obchodzenia bądź nie obchodzenia świąt (patrz Wielkanoc i weekend majowy) oraz autonomiczności w ustalaniu reguł prowadzenia biznesu, zapraszamy do Nas częściej, aby policzyć ilość dni otwartych w miesiącu...

                              Dla przypomnienia, godziny otwarcia Czeskiej Baszty:

                              wt-czw 16-23
                              pt-sob 16-24
                              nd 16-23
                              pn nieczynne

                              Wszelkie zmiany godzin pracy Baszty (a jest ich wbrew pozorom niewiele, bo poza świętami jest to jeden wtorek lub środa raz na 3 tygodnie) są komunikowane z wyprzedzeniem na browar.biz, facebook oraz na drzwiach lokalu.
                              Tylko tyle i aż tyle możemy dla Państwa zrobić.

                              Tak też będzie w środę 4 maja - czynne niestandardowo od godz. 19.30.

                              Życzymy pogody ducha i dobrego piwa, gdziekolwiek byłoby ono pite

                              Czeska Baszta
                              Czeska Baszta
                              Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
                              https://www.facebook.com/czeskabaszta

                              Comment

                              • czeskabaszta
                                Senior
                                • 12-2010
                                • 765

                                Aktualizacja godzin pracy Czeskiej Baszty:

                                wtorek 3 maj nieczynne
                                środa 4 maj nieczynne
                                czwartek 5 maj czynne od godz. 19.00
                                piątek 6 maj czynne 16-24
                                sobota 7 maj czynne 16-24
                                niedziela 8 maj czynne 16-23

                                Czeska Baszta
                                Czeska Baszta
                                Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
                                https://www.facebook.com/czeskabaszta

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎