Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Surowieckiego 10c, Odessa [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    #76
    Czy ktoś wie na jak długo zawitały Pinty do Odessy? W najbliższych dniach raczej nie dam rady tam zawitać a chętnie bym się napił dobrego piwa z kija.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #77
      Dzisiaj tam byłem, na bardzo krótko. W kranach dwie Pinty, Atak Chmielu i Wesołych Świąt. Skończy się Atak Chmielu, jest następna beczka, skończy się Wesołych Świąt, będzie podłączona beczka z Ale Szycha.
      Last edited by emes; 09-12-2011, 14:44.

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
        Dzisiaj tam byłem, na bardzo krótko. W kranach dwie Pinty, Atak Chmielu i Wesołych Świąt. Skończy się Atak Chmielu, jest następna beczka, skończy się Wesołych Świąt, będzie podłączona beczka z Ale Szycha.
        A mówiłem, żeby tej Szychy nie brali. Przynajmniej nie w przypadku ceny 9 złotowej...
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          #79
          Nie wie ktoś przypadkiem czy stout (Wesołych Świąt) się skończył. Bo Atak Chmielu jak wnoszę z postów powyżej już w zasadzie w stałej ofercie.

          Comment

          • Komar_Pafnucy
            Senior
            • 08-2005
            • 1114

            #80
            Wychodziliśmy wczoraj z Masonem jako jedni z ostatnich klientów i jeszcze był ale podobno resztka.

            Multitap Crawl
            Multitap Crawl na Facebook

            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #81
              No to ładnie nas urządzili/ście - miało być spotkanie przy stoucie 23 grudnia, a tu już beka wypita i znając złośliwość losu następnej nie będzie - bo np cała warka już wyszła w świat.

              Ale za to więcej piniędzy w portfelu będzie
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #82
                Będę w Odessie w niedzielę. Nie mogłem być w piątek wieczorem, kiedy się forumowicze umawiali. Nie przeraża mnie to, że mogę być tam sam z Pintą, jestem introwertykiem

                Comment

                • Cannabee776i99
                  Senior
                  • 08-2009
                  • 658

                  #83
                  Byłem dziś po pracy, był Atak Chmielu i Wesołych Świąt. Niestety idylla będzie trwać tylko do końca m-a, gdyż z końcem roku wymówili im umowę najmu.

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #84
                    Trochę to zaskakująca informacja.

                    Comment

                    • Cannabee776i99
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 658

                      #85
                      Niestety. Zapytałem się, czy Pinta będzie na kranie w stałej ofercie, odpowiedzieli, że mam czas do końca m-ca, gdyż później zamykają z ww powodów.

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        #86
                        No to kicha panie... Mówili coś o ewentualnej nowej lokalizacji?
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • Komar_Pafnucy
                          Senior
                          • 08-2005
                          • 1114

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cannabee776i99 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Byłem dziś po pracy, był Atak Chmielu i Wesołych Świąt. Niestety idylla będzie trwać tylko do końca m-a, gdyż z końcem roku wymówili im umowę najmu.
                          Kurwa mać! Czy w tym mieście nic się nie może udać?

                          Multitap Crawl
                          Multitap Crawl na Facebook

                          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            #88
                            Nie wierzę w to co tu przeczytałem...
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • Doro_
                              Senior
                              • 09-2011
                              • 131

                              #89
                              ja też nie wierzę, nie chcę wierzyć!

                              Comment

                              • wpadzio
                                Senior
                                • 06-2011
                                • 2645

                                #90
                                To miejsce jest dziwnie pechowe. Do 2007 roku działała tam restauracja Ryberia. Miejsce na starym Ursynowie kultowe - można było skosztować kilkanaście wyśmienitych dań z ryb. Piwo było oczywiście z koncernu, ale przecież nie o to wtedy chodziło.
                                W 2008 roku powstało Avocado. Miejsce z koncernowym piwem i stałą, lokalną klientelą. Można było zjeść i pizzę i kilka innych rzeczy, do tego obejrzeć jakieś bieżące wydarzenie sportowe (ówczesny najemca był swego czasu pierwszoligowym siatkarzem). Przysmak piwosza, z zasmażanym serem, śliwką w boczku i wędlinami był niepowtarzalny. Klimat też był.
                                Jakoś późną jesienią 2010 roku nagle pojawiła się na szybie informacja "remont". A wkrótce potem info w sieci - lokal gastronomiczny do wynajęcia, adres taki i taki... Obecni, chyba najsympatyczniejsi i najbardziej pomysłowi najemcy wystartowali niedługo po Wielkanocy tego roku. Od początku zapowiadało się bardzo interesująco - piwa litewskie z nalewaka, bardzo duży wybór piw butelkowych, które można było sobie przelać do szklanki i wypić pod chmurką. Tłumów w ogródku latem tego roku nie trzeba było pytać czy im się podoba - głosowali przeróżnym asortymentem piwa i ukraińską kuchnią, które gościły na ławach i stolikach. Ale prowadzący szli krok dalej - uważnie słuchali gości, a ich sugestie nierzadko pojawiały się w asortymencie lokalu. Z nalewaka przewinęło się tyle browarów, że trudno o większą różnorodność na południu Warszawy. Grudzień to już Pinta i coraz częstsze spotkania tematyczne smakoszy piwa. Kolejne plany i rozmowy o przyszłości...
                                Jestem z tym adresem, w każdej kolejnej odsłonie, związany jakąś specyficzną pępowiną. I gdy słyszę, że po raz kolejny może dojść do zamknięcia lokalu to mnie bierze wkurw. Bowiem WSZYSTKIE TE PRZEDSIĘWZIĘCIA KOŃCZYŁY w dziwnie podobnych, niejasnych okolicznościach. Odnosi się wrażenie, że właścicielowi miejsca zależy na specjalnym upier..laniu kolejnych najemców. Z tego co wiem, zawsze chodziło o pieniądze. Tym razem też chodzi o zaporową podwyżkę czynszu. Czy właściciel jest więc finansowym sadystą, czy chce to wynająć wszechobecnym Wietnamczykom, czy może zwietrzył szansę na budowę w tym miejscu kolejnego salonu "gier i uciech" ?
                                Jestem totalnie zniesmaczony...
                                Ina, Serhij, Rafał, mimo wszystko trzymam za Was kciuki i wierze, że się uda nadal realizować Wasze pomysły. Jak nie tam to gdzie indziej.
                                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                                Serviatus status brevis est
                                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎