Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Burakowska 12, CDQ

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Burakowska 12, CDQ

    Numeru nie jestem pewien. Centralny DOm Qultury. Ogródek z lanym Litovelem. Dla mnie to nie jest jakaś specjalna atrakcja (kiedy doczekam się choćby popularnych Svijan czy Krakonosza, że o innych nie wspomnę) ale mimo wszystko na warszawskiej pustyni.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • rohozecky
    PremiumUżytkownik
    • 11-2008
    • 1837

    #2
    Nie sądzę abyś się w tej chwili zachwycił Svijanami, przynajmniej najpopularniejszą 11-tką.
    Krakonoš z kolei w polskich warunkach to piwo wysokiego ryzyka, bardzo źle znosi niedbały transport i wysoką temperaturę przechowywania. Podawany nad Wisłą jest często cieniem samego siebie.
    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie sądzę abyś się w tej chwili zachwycił Svijanami, przynajmniej najpopularniejszą 11-tką.
      Rytir, zwłaszcza w beczce, jest genialny. Sam się temu dziwię, bo generalnie nie mam jakiegoś super wyobrażenia o tym browarze. Niefiltrowana 13-tka w Czeskiej Baszcie była np. dość cienka jak dla mnie.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Ja pikolę faktycznie jestem największym spamerem tego działu. Panowie to nie jest ogólna dyskusja o czeskich piwach. A sio mi stąd Proszę się skupić na opisywanym lokalu.
        Last edited by Maggyk; 18-05-2011, 15:50.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • rohozecky
          PremiumUżytkownik
          • 11-2008
          • 1837

          #5
          Już, już uciekamy
          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #6
            Jak zwykle wiadomości są dobre i złe
            Dobre - Litovel to ciemniak i dzisiaj świeżo po otwarciu beczki był bardzo dobry, z gęstą pianą i delikatnymi posmakami karmelu.
            Jest duży wybór piw litewskich.
            Złe wiadomości są takie, że oferta piw litewskich skurczy się do dwóch, trzech, a z beczki dojdzie Kasztelan.
            Złe są też ceny Litovel 8, Staropramen 9, Litewskie o,5 litrowe po 10, litrowe po 15.
            Jeżeli w Wawie standardem ma być 8-10 złotych za piwo to ja dziękuję, komuś się poprzewracało w głowie i myśli, że każdy w Warszawie to derektor korporacji.

            ps. ofertę uzupełnia bateria Obolonów, Ciechany, Lubuskie w cenach 8-10 zł.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • Cannabee776i99
              Senior
              • 08-2009
              • 658

              #7
              Kultowy klub jeśli chodzi o muzykę drum'n'bass w Warszawie. Z tego, co czytam to teraz jest i tak dobrze, bo zwykle był tylko lany Żywiec, jak byłem w marcu jakoś czy lutym to dodatkowo polskie regionalne z butelek.

              Comment

              • darko
                Senior
                • 06-2003
                • 2078

                #8
                Mnie ten klub kojarzy się z gwiazdami dubu i reggae. Szkoda, że kilka lat temu nie było tam dobrego piwa, chodziłbym częściej.

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2292

                  #9
                  Dodałbym ska, hardcore, punk czy folk.
                  Klub mocno przekrojowy muzycznie na przestrzeni wielu lat.
                  Fakt, że piwo tam zwykle lali podłe.

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    #10
                    Byłem tam na koncercie Aleca Empire jakiś czas temu i piwna bieda aż piszczała. Dobrze że choć trochę się poruszyło w dobrą stronę, ale mając Bierhalle po drugiej stronie ronda Babka przecież nie będę chodził na piwo do CDQ-u.
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • Warzywo
                      Senior
                      • 08-2016
                      • 955

                      #11
                      Pogłos teraz. Z beczki Holba, z butelki m.in. Raduga. Ceny 11-14 zł. Drogo ale koncerty zajebiste.

                      Comment

                      • lywor
                        Junior
                        • 11-2014
                        • 13

                        #12
                        Oprócz Radugi z butli ostatnio był też Pacifik Artezana i Pan Ipani Trzech kumpli

                        Comment

                        • Warzywo
                          Senior
                          • 08-2016
                          • 955

                          #13
                          Nazywa się teraz pogłos a co będzie piwnie sprawdzę dzisiaj na D.O.A

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎