Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Wielka 17/1, Svejkowa Piwnica [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • concerto
    replied
    Wg fejsa lokal zamknięty- chyba że to taki chwyt marketingowy

    Leave a comment:


  • madu
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    To miejsce dogorywa. W środku turystycznego sezonu w sobotę wczesnym wieczorem ani jednego klienta w środku.
    Na kranie wyłącznie ciemna Fortuna. Piłkarzyków już nie ma.
    Tego typu lokale w sezonie letnim są "uśpione".Zapełniają się jesienią gdy zaczyna się rok akademicki a bywalcy wracają z wakacji.

    Od lat jest podobnie choć dawniej pamiętam że latem było więcej czynnych kranów.W porywach nawet trzy.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    To miejsce dogorywa. W środku turystycznego sezonu w sobotę wczesnym wieczorem ani jednego klienta w środku.
    Na kranie wyłącznie ciemna Fortuna. Piłkarzyków już nie ma.

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Błagam o takie miejsca w Wawie. Niezłe piwo za 4 zeta, MARZENIE.

    Leave a comment:


  • Kwadri
    replied
    Bartek

    Bartek jest w stałej ofercie?

    Leave a comment:


  • pedro4d
    replied
    Dodam tylko, że w poniedziałki i wtorki przez cały dzień oraz w środy i czwartki do 19:00 jest promocja - lany Bartek po 4 zł za 0,5 l

    Leave a comment:


  • pirackamuza
    replied
    Zaszedłem tutaj tuż po koncercie Alphaville w poznańskiej strefie kibica. Po drodze mijałem napchane lokale z parasolami wszystkich "wiodących" piw, a tutaj puściutko, miły chłód (na zewnątrz było pod 30 stopni), no i miła dla oka zawartość półek.
    Radomska pszenica świetna, Bartek bardzo sympatyczny, najbardziej mi podszedł Black Hope Ale Browar. "Ciapowało" się chyba z kwadrans, jak w dobrych czeskich kuflotekach, ale warto było poczekać (pijąc Bartka).
    Gatunków było - według tablicy przed lokalem - 80. Poza polskimi większość czeskich i ukraińskich. Nowość - grejpfrutowy Staropramen.
    Właściciel fachowiec, ceny bardzo przystępne, ogólne wrażenie sympatyczne. Będę tu wracał.
    Jedyna wada - w piłkarzykach niebieska obrona słabo chodzi. Ciężko zrobić przeciąg, nie mówiąc o snejku. Trza nasmarować!

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Trochę przypadkiem dotarłem tam około południa w sobotę (w pobliżu odbywał się Jarmark Świętojański).
    W środku pusto, ale to dosyć zrozumiałe- godzina i pogoda nie zachęcały do przebywania w mrocznych, piwnicznych pomieszczeniach.
    Sympatyczny pan za barem dobrze orientujący się w asortymencie który sprzedaje.
    Z kija było jasne Lubuskie, wiśniowa Fortuna, Celtyckie z Witnicy oraz pszenica z radomskiej Pivovarii (wszystko między 6 a 8 zł. za pół litra).
    Próbowałem Lubuskiego (niewiele niestety różni się od wersji butelkowej czyli nachalna słodycz wciąż przykrywa goryczkę).
    W najbliższym tygodniu ma zostać podpięty nowy niepasteryzowany Bartek!
    Poza tym w knajpie b. duży wybór piw butelkowych polskich, czeskich oraz zza wschodniej granicy- wszystkie od 6 zł. w górę, większość trzymana z lodówkach.
    Następnym razem będę musiał zawitać tam wieczorem na dłuższe posiedzenie.

    Leave a comment:


  • litar
    replied
    W sobotę wieczorem można spodziewać się wizyty większej liczby gości jednocześnie.
    Co jest obecnie lane?

    Leave a comment:


  • amzb81
    replied
    Głośnik już następnego dnia został przywrócony do pierwotnej pozycji, a barmanki już nie ma
    Ps. dzięki za apel Pozdrawiam
    Last edited by amzb81; 19-01-2012, 20:07.

    Leave a comment:


  • sowiet
    replied
    Byłem niedawno. Obecny z Radomia niestety tylko Koźlak. Chwilowa (Radom ma zostać stałym bywalcem tamtejszych nalewaków) niedyspozycja Pszenicy zastąpiona Baltasem.
    Z informacji zdobytych - szykuje się renowacja drugiej sali i jak zapowiadał właściciel ogólne podnoszenie standardu piwnego klimatu knajpy.
    A odnośnie radomskich specjałów mają (o ile już nie są) pojawić się butelkowane w jeżyckiej Chmielotece. ;]

    Leave a comment:


  • biker200
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miglanc Wyświetlenie odpowiedzi
    Radom jest, a pszenica z niego jest naprawdę ekstra
    Potwierdzam, pszenica naprawdę rewelacyjna, oby na stałe zagościła w tym miejscu, to i ja tam na stałe zagoszczę

    Leave a comment:


  • miglanc
    replied
    Radom jest, a pszenica z niego jest naprawdę ekstra

    Leave a comment:


  • k_k_s
    replied
    No prosze, knajpa prawie rok a dopiero się dowiaduję.

    Co tam teraz w nalewakach?
    Radom jeszcze jest?

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    W miejsce pszenicznego Švyturysa czy Erdingera w ostatni weekend podpięto całkiem porządną pszenicę z radomskiej Pivovarii. Podobnież od nowego roku lokal będzie miał już jednego wyłącznego właściciela, a ja apeluję o pozostawienie barmanki w dotychczasowym miejscu pracy! Mam nadzieję, że głośnik zza baru bez większych problemów został przywrócony do pierwotnej pozycji

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎