Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, 6 sierpnia 1/3, Piwoteka Narodowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #31
    Moja ocena Łodzi jako mocnego punktu na piwnej mapie Polski nabrała kolejnego potwierdzenia. Do sklepów z szerokim wyborem doszedł lokal z takowym wyborem piw lanych. Bardzo mi odpowiada lokalizacja czyli 10 minut spacerkiem od Fabrycznej. Mając Piwotekę, już nawet nie zajrzałem na jedno do de Brasila
    Koło 15 lipca mają pojawić się nowe PINTY więc trzeba będzie zawitać ponownie
    Fotki z wizyty dostępne tutaj
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Piwoteka
      Senior
      • 04-2008
      • 1209

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
      Moja ocena Łodzi jako mocnego punktu na piwnej mapie Polski nabrała kolejnego potwierdzenia. Do sklepów z szerokim wyborem doszedł lokal z takowym wyborem piw lanych. Bardzo mi odpowiada lokalizacja czyli 10 minut spacerkiem od Fabrycznej. Mając Piwotekę, już nawet nie zajrzałem na jedno do de Brasila
      Koło 15 lipca mają pojawić się nowe PINTY więc trzeba będzie zawitać ponownie
      Fotki z wizyty dostępne tutaj
      Dziękujemy za miłe słowa! Będziemy się starali, aby oferta ciągle zaskakiwała a obsługa była jeszcze lepsza. Jednocześnie informujemy, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż nowe PINTY z nalewaków będą już w najbliższy piątek, ale tę informację trzeba będzie jeszcze potwierdzić.
      Piwoteka
      Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
      www.piwoteka.pl
      Sklep Piwoteki na Facebooku
      Piwoteka Narodowa na Facebooku
      Piwoteka Narodowa na G+
      Дед Мороз (Dziadek Mróz)
      Browar Piwoteka

      Comment

      • Piwoteka
        Senior
        • 04-2008
        • 1209

        #33
        Pinta!!!

        Nadszedł czas na ciąg dalszy przygody z browarem Pinta - zaczynamy dziś od Odsieczy Wiedeńskiej. Wszystkich fanów Pinty zapraszamy.

        Od jutra wszystkie nowe piwa pinty w butelkach w sklepach Piwoteki
        Piwoteka
        Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
        www.piwoteka.pl
        Sklep Piwoteki na Facebooku
        Piwoteka Narodowa na Facebooku
        Piwoteka Narodowa na G+
        Дед Мороз (Dziadek Mróz)
        Browar Piwoteka

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #34
          Dużo tych Pint macie? Albo inaczej, czego można się spodziewać w następny piątek?
          Pytam, bo sekcja trójmiejska, w postaci osób trzech, ma zamiar Was odwiedzić

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Piwoteka
            Senior
            • 04-2008
            • 1209

            #35
            W okolicach piątku pojawią się pewnie dwie pinty jednocześnie - prawdopodobnie 70 szylingów i pierwsza pomoc, ale to jeszcze wyjdzie w praniu (laniu)
            Na pewno damy znać.
            Piwoteka
            Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
            www.piwoteka.pl
            Sklep Piwoteki na Facebooku
            Piwoteka Narodowa na Facebooku
            Piwoteka Narodowa na G+
            Дед Мороз (Dziadek Mróz)
            Browar Piwoteka

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #36
              Byłem, piwo piłem ale mam jedną sugestię - zwiększcie temperaturę serwowanego piwa. A przynajmniej niektórych gatunków, na ocieplenie Delirium musiałem czekać z 20 minut

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #37
                Nic się nie stanie jak Pinty pojawią się dopiero w sobotę, bo zmieniły się nam plany

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Piwoteka
                  Senior
                  • 04-2008
                  • 1209

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                  Byłem, piwo piłem ale mam jedną sugestię - zwiększcie temperaturę serwowanego piwa. A przynajmniej niektórych gatunków, na ocieplenie Delirium musiałem czekać z 20 minut
                  Z uwagi na różnorodność gatunków serwowanych za jednym razem i pewne ograniczenia techniczne jest to trudne, ale będziemy nad tym pracowali.
                  Piwoteka
                  Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                  www.piwoteka.pl
                  Sklep Piwoteki na Facebooku
                  Piwoteka Narodowa na Facebooku
                  Piwoteka Narodowa na G+
                  Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                  Browar Piwoteka

                  Comment

                  • Piwoteka
                    Senior
                    • 04-2008
                    • 1209

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nic się nie stanie jak Pinty pojawią się dopiero w sobotę, bo zmieniły się nam plany
                    Radzę pojawić się zaraz po otwarciu bo to już końcówka pinty do poniedziałku.
                    Butelki też już się kończą.
                    Piwoteka
                    Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                    www.piwoteka.pl
                    Sklep Piwoteki na Facebooku
                    Piwoteka Narodowa na Facebooku
                    Piwoteka Narodowa na G+
                    Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                    Browar Piwoteka

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
                      Z uwagi na różnorodność gatunków serwowanych za jednym razem i pewne ograniczenia techniczne jest to trudne, ale będziemy nad tym pracowali.
                      Zdecydowanie pracujcie. Pinty były straszliwie zmrożone. Nie dość że smae w sobei chyab są płaskie i wodniste, to jeszcze w tej temperaturz eto nic się nei czuje. No i szkoda gardeł, klienci się pochorują i długo na piwo nie wpadną 9 stopni by było idealnie moim zdaniem.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Piwoteka
                        Senior
                        • 04-2008
                        • 1209

                        #41
                        Piwoteka Narodowa - Punktem dla Łodzi!

                        Z dumą informujemy, że Piwoteka Narodowa została nagrodzona Punktem Dla Łodzi w kategorii "lokale". Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, będziemy się starać zawsze być bardzo ważnym punktem dla Łodzi! Zapraszamy na dobre piwo!

                        Wasze,
                        Piwoteka
                        Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                        www.piwoteka.pl
                        Sklep Piwoteki na Facebooku
                        Piwoteka Narodowa na Facebooku
                        Piwoteka Narodowa na G+
                        Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                        Browar Piwoteka

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          #42
                          W ostatnią sobotę popijałem z beki: Pintę Atak Chmielu (9 pln/0,4), Primator Stouta (8 pln), Primatora Weizena (8 pln), Brackie Mastne (9 pln), Krakonsa 12 (8 pln). Z powodu podpinania beczki nachodskiego stouta przesunąłem termin odjazdu na ostatni pociąg do wawy i zdecydowanie było warto

                          Zapytałem załogę Piwoteki dlaczego nie ma wafli na stołach bo ich brak rodzi dysonans jeśli chodzi o promocję odpowiedniego poziomu piwnej kultury. Okazało się, że wafli nie ma bo klienci zwykli je drzeć na drobne strzępy. Nerwowi jacyś ci łodzianie...
                          Kolejna sprawa to stoliki, które pojawiły się w pokaźniej ilości na chodniku przed lokalem. Otóż ozdobione są logiem "naszego najlepszego" co może sugerować, że Tyskie przejęło pieczę nad lokalem. W końcu przydomek "Narodowy" zobowiązuje

                          Najważniejsze jednak jest, że mamy tu spory wybór rotacyjnie zmienianych piw beczkowych (było 8 bo jeden kran czeka na naprawę). Tak trzymać!
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • Piwoteka
                            Senior
                            • 04-2008
                            • 1209

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                            W ostatnią sobotę popijałem z beki: Pintę Atak Chmielu (9 pln/0,4), Primator Stouta (8 pln), Primatora Weizena (8 pln), Brackie Mastne (9 pln), Krakonsa 12 (8 pln). Z powodu podpinania beczki nachodskiego stouta przesunąłem termin odjazdu na ostatni pociąg do wawy i zdecydowanie było warto

                            Zapytałem załogę Piwoteki dlaczego nie ma wafli na stołach bo ich brak rodzi dysonans jeśli chodzi o promocję odpowiedniego poziomu piwnej kultury. Okazało się, że wafli nie ma bo klienci zwykli je drzeć na drobne strzępy. Nerwowi jacyś ci łodzianie...
                            Kolejna sprawa to stoliki, które pojawiły się w pokaźniej ilości na chodniku przed lokalem. Otóż ozdobione są logiem "naszego najlepszego" co może sugerować, że Tyskie przejęło pieczę nad lokalem. W końcu przydomek "Narodowy" zobowiązuje

                            Najważniejsze jednak jest, że mamy tu spory wybór rotacyjnie zmienianych piw beczkowych (było 8 bo jeden kran czeka na naprawę). Tak trzymać!
                            Z waflami naprawdę jest ten problem, postaramy się umieścić przykładowe zdjęcia. Co do stolików - na razie są pożyczone od "zaprzyjaźnionej" knajpy, może za rok (lub dwa) będzie nas stać na takie wypasione z naszym logo... Na razie skupiamy się na piwie (prawdziwym piwie), bo chyba to jest najważniejsze, a nie jakieś tam napisy na stolikach
                            A co do ilości czynnych kraników to być może niedługo będziemy mieli dobre informacje!
                            Piwoteka
                            Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                            www.piwoteka.pl
                            Sklep Piwoteki na Facebooku
                            Piwoteka Narodowa na Facebooku
                            Piwoteka Narodowa na G+
                            Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                            Browar Piwoteka

                            Comment

                            • danhaj
                              Senior
                              • 04-2010
                              • 619

                              #44
                              Wracając przez Łódź w piątek postanowiłem zaglądnąć i sprawdzić jak wygląda ten nasz narodowy przybytek. A wyszło to zupełnie przypadkiem, bo kierowałem się tylko do ich sklepu, nie wiedząc nawet, że Piwoteka jest tak blisko. Trzeba przyznać, że wystrój bardzo ładny i klimatyczny. Bardzo cieszy duży ruch, właściwie brak wolnych miejsc w środku jak i na tych dwóch stolikach na zewnątrz (22:20). Jako, że było już późno (a bylem samochodem i miałem przed sobą podróż do Krakowa) nie przyglądałem się za bardzo temu co było w ofercie i skierowałem swoje kroki do sklepu kilka metrów dalej, bliżej ulicy Piotrkowskiej. Na nalewakach na pewno były dwie Pinty, Primator oraz Delirium i 4 inne.
                              Po tym wstępnym rekonansie wiem, że warto tu wpaść na dłużej.
                              Last edited by danhaj; 17-07-2011, 12:08.
                              Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

                              www.czechforum.pl

                              Comment

                              • Piwoteka
                                Senior
                                • 04-2008
                                • 1209

                                #45
                                Zmiany na lepsze: czynnych nalewaków jest już 11! Zapraszamy
                                Piwoteka
                                Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                                www.piwoteka.pl
                                Sklep Piwoteki na Facebooku
                                Piwoteka Narodowa na Facebooku
                                Piwoteka Narodowa na G+
                                Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                                Browar Piwoteka

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎