Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Tychy, ul. Jana Pawła II 10, Gambrinus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gimb-rinus
    PremiumUżytkownik
    • 03-2015
    • 17

    #76
    świetny multitap - fajny wybór piw, miejsce jest mega klimatyczne, troche za dużo randomów się kręci ale jest to do przeżycia, niestety obsługa czasami nie staje na wysokości zadania - bardzo propsuje gościa zwanego potocznie przez nas lokatym (mam nadzieje, że sie nie obrazi ) -bardzo miły, duża wiedza o piwie, nie obraża się na sugestie - kiedyś mialem sytuacje, że jakieś piwo było ewidentnie zepsute tzn było kwachem, poszedłem do barmana, ten powiedzial, ze ten styl tak ma, 'lokaty' sprobowal i przyznal mi rację, że faktycznie musiał być niedopłukany węzyk (czy coś w ten desen) - dostalem bez problemu nowe piwo
    szkoda tylko, że mam tak daleko bo byłbym stałym bywalcem, nigdzie nie spotkalem tak fajnej i kameralnej atmosfery jak tam. drugi multitap w tychach (który jest w jakiś sposób polączony z gambrinusem - filia?) też polecam, bylem tylko raz ale wrażenie bardzo pozytywne.

    Comment

    • ArtK31
      Senior
      • 04-2005
      • 708

      #77
      Wczorajsza wizyta i bardzo dobre wrażenia.
      Obsługa bardzo kompetentna, dysponująca dużą wiedzą o serwowanym piwie.
      Nareszcie widziałem w pełni "żyjącą" knajpę (wszystkie stoliki zajęte).
      Cieszę się, że sytuacja rozwija się w dobrym kierunku, mamy dzięki temu w Tychach dostęp do ciekawych piw w wersji lanej.

      Comment

      • dzemek
        Senior
        • 12-2010
        • 448

        #78
        Gambrinus zamknięty.
        Źródło: https://www.tychy.info/wiadomosci/82...-tychach-tychy

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎