Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kielce, Bodzentyńska 9, Pivnica [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • doktorfff
    Junior
    • 06-2012
    • 20

    Kielce, Bodzentyńska 9, Pivnica [zamknięte]

    Witam.
    Tytułowa knajpka to obecnie najlepiej zaopatrzone miejsce w Kielcach. Mają tam moje ulubione browary PINTA(niestety nie wszystko brak mojego ulubionego ATAK-u), ZAWIERCIE, CZARNKÓW i wiele innych. Ceny nie są bardzo wygórowane ale jak na Kielce niskie też nie są, zależy co się lubi. Naprawdę polecam.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Pinta z beczki?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • doktorfff
      Junior
      • 06-2012
      • 20

      #3
      Niestety nie pamiętam czy mają piwa beczkowe jeżeli odwiedzę ponownie lokal na penwo dopiszę.

      Comment

      • RolandPolska
        Member
        • 04-2011
        • 30

        #4
        Lokal posiada ponad 100 piw butelkowych.

        Comment

        • AniaS
          Junior
          • 10-2012
          • 4

          #5
          Dawno mnie w Kielcach widać nie było... Gdzie to konkretnie jest? Bliżej wylotu Wesołej? I czy jest tam sala dla palących?

          Comment

          • RolandPolska
            Member
            • 04-2011
            • 30

            #6
            Lokal mieści się w połowie, między ulicą Wesołą a Rynkiem. Idąc w stronę Rynku, po prawej stronie. Jest ogródek. Wcześniej w tym lokalu była Winiarnia, obok był lokal KARCZMA.

            Comment

            • doktorfff
              Junior
              • 06-2012
              • 20

              #7
              Lane

              Witam. Odwiedziłem ostatnio ponownie owy lokal. Sprawa ma się tak. Z piwa beczkowego jest tylko KASZTELAN, także szału nie ma Pojawił się minus lokalu, niestety brak jak na razie ogrzewania, niby popsuty piec do ogrzewania, awaria miała zostać usunięta. Jutro zamierzam sprawdzić czy na pewno

              Comment

              • doktorfff
                Junior
                • 06-2012
                • 20

                #8
                (

                Niestety nie przewiduję przyszłości tej knajpce, pomimo tego że bardzo chciałem aby istniała. Byłem znowu wczoraj, tym razem w kwestii sprawdzenia czy naprawiono ogrzewanie...niestety ale ogrzewanie w postaci farelki ma Pani która sprzedaję. I tu pojawia się szczęście w nieszczęściu, wynalazłem knajpkę w której podają mało gatunków piwa ale za to jest moja ukochana pinta butelkowa. Szkoda tylko że w tak okrojonej wersji: angielskie śniadanie, dobry wieczór i odsiecz wiedeńska. Poza tym kilka ciechanów, raciborskie, koty z Radomia, fortuna i możliwe że coś jeszcze ale nie pamiętam. Obsługa baru jak dla mnie nie za bardzo orientuje się w temacie bo wszystko co mieli trzymali w lodówce...( bluźniercy. Sorry jeżeli rozpisałem się za bardzo nie w temacie knajpki z ul Bodzentyńskiej ale... taki dzień.
                P.S. Oczekuje powstawania nowych bardziej zaopatrzonych pubów w mieście.

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika doktorfff Wyświetlenie odpowiedzi
                  Obsługa baru jak dla mnie nie za bardzo orientuje się w temacie bo wszystko co mieli trzymali w lodówce...( bluźniercy.
                  A co jest złego w trzymaniu piwa w lodówce??
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • doktorfff
                    Junior
                    • 06-2012
                    • 20

                    #10
                    Temperatura

                    Jak dla mnie piwo które jest podawane w temperaturze niskiej (z lodówki) ma gorszy smak, nie czuć tak dobrze poszczególnych składników. Wcześniej jak piło się piwa typu nieregionalnego to wskazane było żeby było zimne. To jest tylko moje zdanie jak dla mnie to jest bezczeszczenie dobrego piwa.

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      #11
                      To co, lepiej żeby było podawane w temperaturze pokojowej? Każde piwo ma swoją optymalną temperaturę serwowania, niektóre wolą niską.

                      Do poczytania:
                      - Ratebeer - December 30, 1899. Copyright © 2000-2024. All rights reserved.


                      Sounds a bit arrogant, eh? Well, follow along and we’ll see if you disagree. It seems like every week I run across some sort of discussion about what temperature to drink your beer at. These …
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • doktorfff
                        Junior
                        • 06-2012
                        • 20

                        #12
                        PINTA

                        Nie wiem czy powinienem pisać takie rzeczy ale pojawiły się takie piwka: ATAK CHMIELU, VIVA LA VITA, CZARNA DZIURA i nie pamiętam jeszcze co w SKANDALU. Niestety całą zimę musiałem odpuścić bywanie w tym klubie z powodu temperatur jakie wewnątrz panowały. Ludzie siedzący w kurtkach i płaszczach w PUB-ie to nie jest to

                        Comment

                        • HBR
                          Junior
                          • 10-2013
                          • 20

                          #13
                          Skandal reaktywacja nowy multi Pivnica

                          Już od 1 lipca nowy multi Pivnica
                          14 nalewakow 1 pompa
                          500 piw z całego swiata.
                          Najwiekszy multi w swietokrzyskim z największym wyborem piw w południowej Polsce.

                          Comment

                          • england
                            Junior
                            • 07-2009
                            • 21

                            #14
                            Multi Tap Pivnica

                            Byliśmy wczoraj w nowo otwartym pubie Pivnica ogromy wybór piw z nalewaka same klasyki miedzy innymi Mikkeller black i Lindemans Kriek ale próbowałem czeskiego piwa Rychnov i normalnie gacie mi spadły zwykły lager a w smaku kosmos obsługa super duży ogródek no i ten wybór a przede wszystkim normalne ceny.Polskie crafty po 8 zł co mnie mile zaskoczyło chyba bedzie HIT w Kielcach tak trzymać polecam wszystkim w koncu cos sie dzieje w Kielcach.

                            Comment

                            • RolandPolska
                              Member
                              • 04-2011
                              • 30

                              #15
                              Dobrze wydane pieniądze - MIKKELER BLACK - 0,3 l - 19 zł. Ma ktoś to jeszcze w Polsce z nalewaka ?!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎