Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Czechy, Frýdlant nad Ostravicí, Hlavní 133, Pivoteka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    Czechy, Frýdlant nad Ostravicí, Hlavní 133, Pivoteka

    Nie zakodowałem dokładnego adresu, strona internetowa nie działa, na googlach nie znalazłem. Nazwę dałem też wybiórczą z kilku które były przed wejściem do sklepu.

    Sklep specjalistyczny, kulinarny i alkoholowy.
    Piwa są tylko rodzime z browarów Permon, Herold, Zatec, Ferdinand, Putnik, i ma być Kocour. W lodówkach piwa z Avar, Kozlovice, Koniczek, Hobit, i jakieś jeszcze z Prostejova i Brna, Ceny umiarkowane, najdroższe były Permony po 50-60 CZK.

    Sklep prowadzi również sprzedaż serów holenderskich, win morawskich, destylatów, kosmetyków piwnych i winnych i specjalnych sosów z importu np keczup z papryczkami habanero.
    Naprawdę ciekawy sklep. I to w mieście które ma niespełna 10 tys. mieszkańców.
    Last edited by Gringo; 06-09-2013, 07:51.
  • krokodyl1
    Member
    • 11-2013
    • 68

    #2

    strona działa, podstawowe informacje ale wygląda smakowicie

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
      Naprawdę ciekawy sklep. I to w mieście które ma niespełna 10 tys. mieszkańców.
      Miasteczko ma 2 browary, a poza tym obok jednego z nich można napić się Koniczka, a po drodze do drugiego, w samym centrum, jest 24 godzinny pub z kilkoma odmianami Policzki. Warto się wybrać, zwłaszcza do Letohradka, gdzie zobaczyć można dziwne zwierzę

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krokodyl1 Wyświetlenie odpowiedzi
        http://www.pivotekafno.cz/
        strona działa, podstawowe informacje ale wygląda smakowicie
        No, teraz strona działa, widocznie sklep otworzono niedługo przed moim przybyciem. Aktualny adres zgłoszę do moderacji.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Miasteczko ma 2 browary, a poza tym obok jednego z nich można napić się Koniczka, a po drodze do drugiego, w samym centrum, jest 24 godzinny pub z kilkoma odmianami Policzki. Warto się wybrać, zwłaszcza do Letohradka, gdzie zobaczyć można dziwne zwierzę
        I na dodatek można dojechać tam motorakiem.
        A ten Letohradek to chyba browar w stanie spoczynku, byłem ale nic nie zobaczyłem, a piwa były tylko piwa z Kozlovic.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
          A ten Letohradek to chyba browar w stanie spoczynku, byłem ale nic nie zobaczyłem, a piwa były tylko piwa z Kozlovic.
          Warzą swoją półciemną 12-tkę, bardzo dobrą zresztą. Jasne jest z Kozlovic. Przynajmniej tak było jeszcze we wrześniu. Widać swoje się akurat skończyło, albo zrobili sobie przerwę na zimę.
          Last edited by Pendragon; 04-01-2014, 10:08.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • heckler
            Senior
            • 09-2012
            • 1817

            #6
            Sklep działa do dzisiaj.Kocour już jest w sprzedaży.W lodówce piwa w pet-ach,a na półkach piwa butelkowe.Spory wybór piw,serów,oraz win.Na,szybko,zakupiłem Kocoura, Quaska i w góry!!

            Comment

            • Alexanderfeld
              Senior
              • 08-2009
              • 173

              #7
              Sklep przeszedł mały lifting wnętrza i chyba zmienił również właściciela, ale istnieje nadal. Obecnie to "Gurmet - Vinoteka a Pivoteka". Niestety w przypadku piw lodówka została już niemal całkowicie opróżniona. W sobotę (19.12) były jedynie Qaski (jasna 12tka i wędzony ShpeQ 12tka) i piwa z Beskydskyego Pivovarku z pobliskiej Ostravicy. Ze świątecznych specjali był jedynie trutnovski Krakonos. Ponoć jakieś inne były, ale zostały już wykupione.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎