Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Włochy (Sardynia), Olbia, Via Boccherini 37, Market LD

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    Włochy (Sardynia), Olbia, Via Boccherini 37, Market LD

    W czasie pobytu w Olbii na północy Sardynii przeżyliśmy lekki szok robiąc zakupy w markecie sieci LD. Na półkach z piwami obok wstrętnych włoskich koncernówek, kilku niemieckich gorszych i lepszych (3 rodzaje Kaiserdom Bamberg), stały sobie takie oto rarytasy: Van Pur Premium (0,66 l/0,95 €), Van Pur bezalkoholowy (0,5 l/0,49 €), Karpackie Super Mocne 9% (0,5 l/0,95 €), Brok Export (PET 6x0,5 l/4,99 €) i Łomża Niepasteryzowana (0,5 l/1,25 €). Półki z tymi piwami (z wyjątkiem Łomży) dość przetrzebione, szczególnie jestem ciekaw jak na Włochów działa Karpackie Super Mocne.
    Attached Files
  • k_k_s
    Senior
    • 02-2005
    • 193

    #2
    Piwa z Royal Unibrew czy jak oni tam się nazywają są dostępne we włoskich marketach odkąd tam bywam. Widziałem już w regionie Friuli w 2009r. i w Toskanii w 2012r. Jako, że wkrótce wybieram się na Sardynię, w szoku nie będę .

    A poza tym odkryciem jakieś ciekawe obserwacje?

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎