Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Niemcy, Hamburg, Lagerstrasse 30a, Craft Beer Store

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grover
    Junior
    • 05-2014
    • 11

    Niemcy, Hamburg, Lagerstrasse 30a, Craft Beer Store

    Sklep mieści się w budynku tuż przy minibrowarze Ratsherrn. Warto wycieczkę do sklepu połączyć z wyjściem do pobliskiego świetnego pubu p nazwie "Altes Madchen" (opisałem w osobnym poście). W zasadzie wchodząc do budynku od ulicy Lagerstrasse musimy przejść przez sklep żeby dostać się to tegoż pubu.

    Co do sklepu to jest dość imponujących rozmiarów (choć ja mam do porównania tylko sklepy warszawskie). Oferta oczywiście bogata, ale widać skupienie się na piwach niemieckich. Trochę Belgii, różnych anglosasów, widziałem też duński Mikkeler. Chyba nie ma polskich, a szkoda bo w zwykłych hamburskich sklepach bez trudu można dostać kilka polskich koncerniaków. W ofercie również oczywiście wszelkie piwa z minibrowaru Ratsherrn.

    Sklep jest jednocześnie sklepem internetowym - http://craftbeerstore.de/ O ile udało mi się dobrze zorientować to wysyłką prowadzą tylko do Niemiec.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎