Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Anglia, Chester CH2 3AY, Hoole, Chester Beer & Wine

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dezetka
    Junior
    • 07-2009
    • 17

    Anglia, Chester CH2 3AY, Hoole, Chester Beer & Wine

    Pierwszy znaleziony przeze mnie w okolicy sklep branżowy z dużym wyborem piwa. Myślę, że ok 200 piw na półkach. Połowa to na oko piwa Angielskie z Cheshire, Merseyside, okolic Manchesteru i innych mniej lub bardziej odległych browarów. Nie jestem jeszcze specjalnie obeznany, ale brak tutaj marek znanych mi z sieciowych marketów. Poza imponującym wyborem piw ALE w każdym możliwym podstylu, dużo ciekawych stoutów, piwa kwaśne, znalazłem angielskiego weizenbocka, wszelkie odmiany porterów, aktualnie piwa zimowe, konkursowe etc. etc. Wypatrzyłem również piwa belgijskie (w tym leżakowane, rocznikowane, lambiki), amerykańskie, niemieckie, duńskie, irlandzkie, walijskie i szkockie, coś z norwegi i pewnie coś jeszcze. Tyskiego ani czarnego specjala nie ma więc już tam więcej nie wracam Wracając do tematu, obsługa kompetentna, miła i pomocna przy wyborach, widać obeznana w praktyce również. Co do cen to trudno mi się wypowiedzieć, bo nie mam za bardzo odniesienia, ale zdecydowana większość piw angielskich w cenach powyżej 2 funtów, 2,30 -3,50 funta, co ciekawsze i zagraniczne między 3-4 funta. Zupełnie nie przyglądałem się winom, ale wybór raczej zacny. Zdecydowanie polecam odwiedziny w tym sklepie każdemu spragnionemu.

    sklep ma stronę internetową z pełnym inwentarzem

    no i feja też ma
    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.


    enjoy.
    Last edited by dezetka; 01-12-2015, 18:34. Powód: korekta + dodatki
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎