Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Słowacja, Liptowski Mikulasz, sklepy z piwem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Słowacja, Liptowski Mikulasz, sklepy z piwem

    najtaniej będzie w hipermarketach Kaufland i Hypernowa.
    Kaufland - w sumie najdalej od dworca (15 min. na nogach - za rzeką), ale wybór ciemniaków największy, udało mi się tylko tam uświadczyć Poppera ciemnego (notabene Ambrosius, bo to dla tej sieci). Zwrot butelek w maszynie przed wejściem jak we wszystkich sklepach tej sieci. W środku jest kantor i nie ma problemu z zamianą złotówek na korony i na odwrót.
    Hypernowa - jakieś 200 m od Rynku, wychodząc z kościoła na wprost po 20 m widać logo sklepu. Również jest kantor!, szafki do przechowywania rzeczy (50 koron kaucja), dość szeroki wybór piw (tylko tutaj trafiłem na piwo mocne! u nich nie ma mocnych piw czy co?)
    Coqp - ichniejsza sieć sklepów lewiatan - zwrot butelek w okienku na sali, żadnych problemów ze zwrotem, ceny podobne. także piwa czeskie, choć ograniczony wybór.
    Przy dworcu jest jeszcze jeden sklep z gatunku supersamów i patrząc przez okno, było z czego wybierać. Jest jeszcze Billa w pobliżu Hypernowej, ale tam nie dotarłem.
    Ogólnie jestem zadowolony udało mi się dostać nast. ciemniaki: Topvar Marina, Corgon Tmawy, Zloty Bażant Tmawy, Saris Tmawy, Steiger Tmawy i Ambrosius Tmawy (Popper dla Kauflanda). Nie znalazłem nigdzie Martinera Tmawego i Portera, Stein Tmawy, Tatran Tmawy, i pozostałych ciemnych Popperów oraz Kozla ciemnego. może następnym razem!
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    swoją drogą dlaczego ten ostatni post znalazł się tutaj a nie w wątku dostyczącym Słowacji?

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Szczerze mówiąc nie pamiętam, ale zaraz się tym zajmę.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • tad2x
        Member
        • 06-2005
        • 72

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        szeroki wybór piw (tylko tutaj trafiłem na piwo mocne! u nich nie ma mocnych piw czy co?)
        no pewnie juz zdazyles sie dowiedziec ale nie maja mocnych tzn. maja w takiej ilosci w jakich u nas spotykane jest ciemne piwo jak pierwszy raz zaszedlem do Billi na Slowacji to jak glupi szukalem czegos powyzej 5,0 %, oczywiscie nie znalazlem ale to nie zadna strata. Maja przeciesz pyszne piwa i niezaleznie czy ma takie piwo 3,6% czy 5,0%.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎