Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Czeski Cieszyn, Moskevska 13, Večernik

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    Czeski Cieszyn, Moskevska 13, Večernik

    Cieszyn, jak to Cieszyn zawsze się cieszy aczkolwiek trudno to poznać jeśli się marudzi !
    Ale tu znalazłem piękny sklep który zaspokoi twoje rządze ! Sklep mały na 100 piw ale zawsze otwarty i przyjazny - od godz. 6.00 - 24.00 , i nie ważne czy jest to sobota czy Dzień Zwycięstwa !

    Znajdziesz tam piwo od:
    - Bernarda
    - Ostrawy
    - Staropramena
    - Nachodu
    - a dalsze !

    Dobre ceny, róg Namesti ( Rynek ) w Czeskim Cieszynie !, i ta 13ka zawsze jest szczęśliwa !
    Alkohole mocne i super wina !

    Plan tu: www.cieszyn.pl
    Last edited by ZIOMEK2; 29-06-2007, 19:26.
  • smrtan
    Senior
    • 03-2002
    • 229

    #2
    Otwarli go znowu? Swego czasu prosiłem matkę, żeby mi pare Bernardów kupiła - a ona oddzwoniła spod sklepu mówiąc że jest pusty lokal plus kartka na drzwiach "Inventura"...
    Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

    W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

    Mój browar domowy
    Etykiety moich piw domowych

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      #3
      otwarty jest przynajmniej od tygodnia - hej !

      Comment

      • smrtan
        Senior
        • 03-2002
        • 229

        #4
        No to poproszę zmotoryzowanego kolegę aby pomógł mi nadrobić stracone lata w spożywaniu Bernardów
        Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

        W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

        Mój browar domowy
        Etykiety moich piw domowych

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          #5
          Jak Tobie napisałem na PW- próbuj tu i tam - wszak Ty jesteś z Cieszyńskiego a ja z pszczyńskiego !

          Comment

          • dryx
            † 1966-2017 Piwosz w Raju
            • 04-2002
            • 1735

            #6
            Tak dla informacji w niedziele i święta sklep otwarty od godz. 9. Miła obsługa - sprzedawca mówi po polsku i co ważne dla przyjezdnych , można płacić złotówkami i to po normalnym kursie przeliczeniowym.
            Sklep nie jest taki znów mały. W ofercie ponad 40 piw, oprócz standarowych piw o ekstrakcie 9,10,11 jest i piwo ciemne, pszeniczne, bezalkoholowe, mocne i porter. Odwiedzającym Cieszyn ten sklep zdecydowanie polecam.

            Comment

            • ZIOMEK2
              Gość
              • 09-2004
              • 2523

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
              Miła obsługa - sprzedawca mówi po polsku (...) Odwiedzającym Cieszyn ten sklep zdecydowanie polecam.
              Sprzedawca mówi po polsku bo prawdopodobnie nazywa się Vitold Baszczyński i jest właścicielem tego sklepu, ale czy to jest takie ważne ?

              Wreszcie ktoś z Cieszyna poleca Cieszyn - prosze częściej, i prosze pamiętać o Porterze Zywieckim lanym z beczki w Cieszynie - przynajmniej zimową porą !

              Comment

              • smrtan
                Senior
                • 03-2002
                • 229

                #8
                Poprosiłem kumpla który jechał do mnie z Cieszyna, żeby zrobił mi zakupy. Był nawet tak uczynny, że zadzwonił ze sklepu i podał do telefonu sprzedawczynię... Niestety: Z czarnych piwek był tylko niesmakujący mi Kozel oraz najcięższa Náchodska siekiera
                Kelta wykupili, Staropramena wykupili, o Czarnym Bernardzie od dawna można już tylko pomarzyć (o Jantarovym zresztą też...), Primatory też tylko trzy najsilniejsze oraz Weizen... Jestem zadowolony z tego co do mnie przyjechało - ale liczyłem na dużo więcej
                Pamiętam jak chodziłem sobie tam z domu codziennie ew. co dwa dni i pakowałem do pełna mały pleczaczek, w wakacje to był nawet mały rytuał. Wczesnym popołudniem - z buta na Moskevską, zakupy (najczęściej Polotmavý Bernard) potem naokoło do domu z powrotem (bo inaczej się wtedy nie dało) i wieczorkiem było co spożywać... łezka się w oku kręci
                Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                Mój browar domowy
                Etykiety moich piw domowych

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  #9
                  Wczoraj był tam mój znajomy i wszystko jest w normie, czyli podstawowy ludzki albo czeski wybór piw - podstawa to:
                  - Radegast
                  - Bernard
                  - Budvar
                  - Staropramen
                  - Ostravar
                  - Primator z Nachodu i .... odchody na Polsko , poprzez tzw cysterny " U Huberta " i pobliskie " U Konička "!

                  PS
                  Przy Sylwestrze '06 tam byliśmy - pamiętacie ?

                  Comment

                  • danhaj
                    Senior
                    • 04-2010
                    • 619

                    #10
                    Czy ten sklep nadal działa?> Może ktoś napisać?
                    Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

                    www.czechforum.pl

                    Comment

                    • dryx
                      † 1966-2017 Piwosz w Raju
                      • 04-2002
                      • 1735

                      #11
                      Tak działa, tak było przynajmniej jakieś 3 tygodnie temu. Zresztą w najbliższych dniach wybieram się na piwne zakupy to dam znać.

                      Comment

                      • danhaj
                        Senior
                        • 04-2010
                        • 619

                        #12
                        Repertuar sklepu na dzień dzisiejszy bardzo typowy niestety. Praktycznie w sprzedaży same powszechnie dostępne w marketach czeskie koncerniaki. Na plus Primator, Zubr. Bernardów brak.
                        Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

                        www.czechforum.pl

                        Comment

                        • crocco
                          Senior
                          • 12-2010
                          • 590

                          #13
                          Ja tam nie byłem od marca zeszłego roku ale wtedy przywiozłem sobie 16 smaków po 2 butelczyny.Drogo wyszło i nie wszystko smakowało ale żeby poznac trzeba spróbować.Primatory mnie zaskoczyły na plus.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎