Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Francja, Narbonne, Rue Berlioz 1, L'Echoppe Médiévale.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bastion
    PremiumUżytkownik
    • 10-2006
    • 1117

    Francja, Narbonne, Rue Berlioz 1, L'Echoppe Médiévale.

    Zwiedzając uroczą Narbone, w jednej z jej uliczek trafiłem na sklep, w którym zaskoczył mnie naprawde spory wybór piw z różnych stron świata, i to w dużej mierze z małych browarów.
    Sklep nosi nazwe ''średniowieczny'', i nie tylko piwem stoi.
    Są przeróżne średniowieczne akcesoria, jak np. militaria, czy np. ozdoby codziennego użytku...
    Mają również różne surowce do piwowarstwa domowego.
    Zrobiłem sobie małą kolekcje piw z małych browarków francuskich, a do tego sympatyczny sprzedawca dodał ekstra podstawki pod piwo.
    Sklep współpracuje (zdaje się, że to jedno przedsięwzięcie) z minibrowarem: L' Antre de l'Échoppe, który mieści się dwie uliczki dalej przy ul.Benjamin Cremieu.
    Niestety browarek miał jakąś przerwe w działalnośc, kiedy tam byliśmy. ( z ulicy tylko zaglądnęliśmy przez drzwi)
    W sklepie można było zamówić i kupić piwo beczkowe z tego browarku, oraz butelkowe w dwóch odmianach z której to oferty skorzystałem.
    Niestety nic dobrego o tych piwach nie mogę powiedzieć, gdyż był to okrutny kwas, i nie wiem czy było stare, czy też takie miało być
    W dodatku etykietki były tak zrobione, ( chyba drukarka laserowa) że przy odlepianiu znikała ich treść i kartka robiła się biała, koszmar.
    Czynne: pon. 15.00 - 19.00, wt. - sob. 10.00-12.00 i 14.00 - 19.00.
    Link:http://pagesperso-orange.fr/echoppe/topic/index.html
    Attached Files
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎