Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Niemcy, Berlin, KaDeWe, Tauentzienstr. 21-24

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pIvo
    Senior
    • 10-2002
    • 290

    Niemcy, Berlin, KaDeWe, Tauentzienstr. 21-24

    Położony w centrum Berlina KaDeWe to jeden z największych domów towarowych w Europie. To tu zaopatrzymy się w wiele luksusowych produktów z całego świata, w tym także i alkohole. Oprócz Whisky Johnnie Walker Blue 1805 w cenie 23.000 Euro za butelkę 0,7 l (zdjęcie w załączeniu) znajdziemy tu także dział z piwami. Starannie dobrana oferta co kilka miesięcy jest uzupełniana i częściowo zmieniana. Warto zaglądnąć, ceny piwa są umiarkowane (często jest tu taniej niż w specjalistycznych sklepach z piwem w Berlinie), a każdą butelkę kupionego piwa sprzedawczyni zroluje nam w papier i włoży do torby firmowej - rzecz rzadko już spotykana ;-)
    Attached Files
    http://kapsle.w.interia.pl
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    #2
    Obejrzałem i nic nie wybrałem. W zasadzie asortyment w 99% dostępny w naszych specjalistycznych sklepach. Miejsce w plecaku lepiej było zostawić dla innych piw.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎