Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Hiszpania, Barcelona, C/Llull 184, La Cervecita

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    Hiszpania, Barcelona, C/Llull 184, La Cervecita

    To niedaleko metra Poblenou (w zasadzie to w Barcelonie sklep nr 2, ale dla mnie zdecydowanie nr 1 ).
    Mały "surowy" sklep, regały typu IKEA, po drugiej stronie dwa nalewaki - na jednym coś z BrewDog'a, na drugim American Red Ale, warzone dla tegoż sklepu przez Cerveses DouGall's z Llerganes.
    Sklep prowadzi szczupły, miły kolo razem z żoną. Na półkach piwa katalońskie, brytyjskie, belgijskie i niemieckie - po kilka, ja skoncentrowałem się na tych pierwszych.
    Obkupiłem się jak dzika świnia w piwa lokalne, ledwo upchałem wszystko do plecaka (goście przy nalewakach patrzyli na mnie podejrzanie), wyskakując w sumie z EUR 50...
    Dla bywalców z krajów bezsjestowych dość istotne są godziny otwarcia: pn 17:00-21:30, wt-czw 11:30-14:00 i 17:00-21.30, pt-so 11:30-14:00 i 17:00-22:30.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎