Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Dworcowa 4, Piwoszek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #76
    Nie wiem jaki tam teraz asortyment, ale nie dość, że to jeden z pierwszych sklepów opisanych na forum, to jest jeszcze jedna ciekawostka z nim związana. Otóż po sąsiedzku, w kamienicy narożnej przy Podwale 67 kręcony był pierwszy sezon Świata wg. Kiepskich. Czyli jest to niejako pierwowzór sklepiku pod którym przesiaduje Ferdek Kiepski. Tak mi dzisiaj facebook napisał.
    Last edited by Pendragon; 14-03-2017, 08:38.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • concerto
      Senior
      • 09-2003
      • 859

      #77
      Asortyment przyzwoity choć na pewno nie najlepszy w mieście.

      A to co piszesz o Kiepskim to byłby dowód, że ten serial przynajmniej na początku opierał się na scenkach z życia, które wypatrzyli scenarzyści był kręcony w "realnych sceneriach". To są w zasadzie skraje trójkąta bermudzkiego we Wrocławiu i mimo że to już nie to co w latach 90 tych to wejście w boczne uliczki ciągle robi wrażenie- podobnie klatki schodowe często są podobne jak w Kiepskich. Tam czas biegnie wolniej.
      "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #78
        Po kilkuletniej przerwie zawitałem tam przypadkowo. Wygospodarowali trochę miejsca (nadal nie ma go dużo) ale na jednej ścianie jest lodówka. Na środku kontenery z piwami. Jak na taki metraż to rozwiązanie się sprawdza. Dużo polskich kraftów, czeska klasyka, nawet coś z regionalnych piw niemieckich.

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12118

          #79
          Prawie cztery lata później i wszystko aktualne. Jest ok, a cenowo niektóre propozycje nieco tańsze.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎