Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bydgoszcz, Marii Konopnickiej 25 b, Piwna Chata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rysiek82
    Junior
    • 11-2010
    • 8

    Bydgoszcz, Marii Konopnickiej 25 b, Piwna Chata

    Znalazłem jakiś czas temu super sklep monopolowy w Bydgoszczy "MONOPOLOWY 24h POD ŻUBREM" przy ulicy Konopnickiej 25b. Mają naprawdę szeroki wybór browarka Oprócz piw dostępnych w każdym sklepie monopolowym mają szeroki wybór piw regionalnych! Polecam:
    Ciechan wyborny, Rześkie niepasteryzowane, Świeże, Lwówek Książęcy, Lipcowe niepasteryzowane, Orkiszowe, Orkiszowe z miodem, Korzenne, Raciborskie, Magnus czekoladowy, Porter Warmiński, Łomża niepasteryzowana, Łomża eksport, Królewskie, Lwiwskie 1715, Kozel, Obolon białe, Ice, Peroni, Irish, Staropramen, Beck's, Zloty Bażant, Bosman, Salitos Mojito, Wiśnia w piwie.
    Sklep naprawdę trudno przeoczyć. Aby ułatwić dojazd podaje link do mapki z zaznaczonym miejscem sklepu: http://img691.imageshack.us/img691/9256/monopolowy.png
    Bardzo polecam naprawde sklep pierwsza klasa.
  • podswierkiem
    Senior
    • 11-2010
    • 796

    #2
    ...a jakieś promocje z gadżetami (np. szkło)?
    "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
    Niechybnie brakuje tam nas!
    Od stania w miejscu niejeden już zginął,
    Niejeden już zginął kwiat!"

    Comment

    • rysioz
      Senior
      • 10-2007
      • 144

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
      ...a jakieś promocje z gadżetami (np. szkło)?
      Zamiast się cieszyć że jest sklep z takim wyborem piw,to pytanie o promocje.
      Promocje robią koncerny a małe browary robią dobre piwa.Dbajcie o ten sklep bo się wam zamknie i będziecie narzekać że w innych miastach można kupić dobre piwa a u Was tylko............

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #4
        Dla mnie w promocji mogą paragon dawać i nic więcej. Jutro idę na zwiad zobaczyć czy jest faktycznie tak świetnie jak założyciel tematu pisze. Kojarze ten sklep tak wzrokowo, nawet byłęm tam w wakacje ale wtedy żadnych rewelacji nie dostrzegłem. Obym był jutro mile zaskoczony

        Comment

        • boloone
          Junior
          • 11-2010
          • 2

          #5
          OOO! Mój ulubiony sklep! Jestem jego klientem odkąd go otworzyli w zeszłym roku latem I faktycznie całkiem niedawno chłopaki wprowadzili piwa regionalne. Dziś też byłem na zakupach, dla siebie wziąłem Raciborskie a dla żony jej ulubione czekoladowe Dziś akurat mniejszy wybór ale właściciel mówi że jutro świeża dostawa bo ponoć sprzedają się super. I dobrze, niech im idzie, bo pomysł z piwami regionalnymi naprawdę super tymbardziej że u nas raczej nie ma takiego sklepu. Polecam ten sklep bo jest naprawdę spoko. Jutro też się wybieram bo mają być jeszcze jakieś nowości

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            Niestety trafiłem jeszcze przed dostawą, więc nie mogłem zapoznać się z całym asortymentem, który ma być sukcesywnie rozbudowywany. I tak jest dobrze, na dziś upolowałem Lwówek, chyba nieosiągalny nigdzie indziej na mieście.

            Comment

            • podswierkiem
              Senior
              • 11-2010
              • 796

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
              Dla mnie w promocji mogą paragon dawać i nic więcej...
              ...ale zawsze miło jest do przedniego piwa otrzymać firmowy prezent. Szczególnie, kiedy się po to dobro pokonuje 40 km (i oczywiście jest się kolekcjonerem-pasjonatem).
              "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
              Niechybnie brakuje tam nas!
              Od stania w miejscu niejeden już zginął,
              Niejeden już zginął kwiat!"

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
                ...ale zawsze miło jest do przedniego piwa otrzymać firmowy prezent. (...)
                Zmartwię ciebie. Większość browarow, które warzą przednie piwa nie dają gratisów do sklepów.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • podswierkiem
                  Senior
                  • 11-2010
                  • 796

                  #9
                  Dziś nawiedziłem sklep POD ŻUBREM. Zdaje się, iż rodzi się "bydgoski przybytek rozkoszy", który będę odwiedzał częściej. Godne uwagi zaopatrzenie w piwa lokalne i zagraniczne. Miła i fachowa obsługa, która zobowiązała sie do poszerzania asortymentu. Bezproblemowa możliwość parkowania w pobliżu sklepu. ...no i czynne 24h, więc za każdym przejazdem przez Bydgoszcz, bez względu na porę, będę mógł zaopatrzyć się w "miły akcent" () po męczącej podróży. Ponadto moje i syna kolekcje powiększyły się o kilka gadżetów, do których wybrałem sobie Ciechana Wybornego
                  Pozdrawiam Pana Sprzedawcę i do zobaczenia
                  "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                  Niechybnie brakuje tam nas!
                  Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                  Niejeden już zginął kwiat!"

                  Comment

                  • podswierkiem
                    Senior
                    • 11-2010
                    • 796

                    #10
                    Byłem dziś wieczorem. Asortyment poszerzony. Zakupiłem Łomżę Niepasteryzowaną.
                    "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                    Niechybnie brakuje tam nas!
                    Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                    Niejeden już zginął kwiat!"

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      #11
                      A co dojechało? Bo jak coś "extra" to jutro odwiedzę sklepik

                      Comment

                      • podswierkiem
                        Senior
                        • 11-2010
                        • 796

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                        A co dojechało? Bo jak coś "extra" to jutro odwiedzę sklepik
                        Oprócz tego, co w 1 poście, a czego nie było w poniedziałek, to zauważyłem Racibórz.
                        "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                        Niechybnie brakuje tam nas!
                        Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                        Niejeden już zginął kwiat!"

                        Comment

                        • podswierkiem
                          Senior
                          • 11-2010
                          • 796

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
                          Oprócz tego, co w 1 poście, a czego nie było w poniedziałek, to zauważyłem Racibórz.
                          ...a oprócz tego jest BK Jasne Mocno Chmielone - dla mnie przednie
                          Więcej nie zaobserwowałem, gduż zrobiło się ciasno od klientów Żubra.
                          "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                          Niechybnie brakuje tam nas!
                          Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                          Niejeden już zginął kwiat!"

                          Comment

                          • podswierkiem
                            Senior
                            • 11-2010
                            • 796

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
                            Byłem dziś wieczorem. Asortyment poszerzony. Zakupiłem Łomżę Niepasteryzowaną.
                            ...doprecyzowując było to 3x0,5l Łomża Wyborowa Niepasteryzowana
                            "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                            Niechybnie brakuje tam nas!
                            Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                            Niejeden już zginął kwiat!"

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              #15
                              ...a oprócz tego jest BK Jasne Mocno Chmielone - dla mnie przednie
                              No to uszczęśliwiłeś mnie bardzo A jeśli chodzi o Raciborskie to już tam je widywałem, czekam z niecierpliwością na Twierdzowe

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎